Treść opublikowana przez Adasko19
-
A7 C7 Lift " pomarańcza" rodzinna firmóFka by KoJ@K 21' RS pack full Carbon Matrix pneumatyka Asc
Teraz to już sztos w każdym calu!! ?? dobra robota!
-
A4 B9 AVANT by Adasko19
Witam serdecznie! Przedstawiam moja 3 A4, po B6 i B8 przyszła pora na B9, w pakiecie zewnętrznym S Line. Krótko o samochodzie: A4 B9 Avant S Line 35 TFSI S Tronic Rok produkcji 2021 Przebieg 148 900 km Wyposażenie - MMI - nagłośnienie coś pomiędzy seria, a Bang and olufsen - el. Klapa bagażnika - fotele sporty, materiałowe, podgrzewane - listwy chromowe, relingi i lusterka oklejone czarną folią - koła 19" - klimatyzacja 3 strefowa - Virtual Cocpit - zawieszenie 1BE Plany - koła 20" - przyciemnić szyby z przodu - program - ... Później dorzucę więcej zdjęć ?
-
A7 C7 Lift " pomarańcza" rodzinna firmóFka by KoJ@K 21' RS pack full Carbon Matrix pneumatyka Asc
Mój bosze ?? ale piękna bestia ??
-
B7 Avant AWX Quattro
Quattro?
-
A4 b7 1.8t
[emoji122][emoji122][emoji122] Jest idealnie [emoji106]
-
Audi A4 B5 95r Laserrot
Pokrowce z którymi kupiłeś samochód były mistrzowskie [emoji6] dobrze, że zmieniłeś fotele. Zmiany bardzo na plus [emoji106] hid 6000? Nie lepiej było dać 4300-5000? Lepiej widziałbyś w deszczu
-
A4 B6 Avant by FrondSide
Zadziała, tylko kodowanie trzeba zrobić. I potem pozostaje problem komunikatu o braku płynu do spryskiwaczy i możesz założyć czujnik lub zmasować pin w zegarach
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Najlepiej to po dużej soczewce w lampie [emoji6] i xenon ma przetwornice w dole lampy, a bix z tyłu lampy
-
[B5 1.9 1Z LZ9U] Audi A4 *Problem ze skrzynia?
To nie lepiej się wstrzymać aż do tego momentu jak soczewki założysz? Przecież w zwykłych lampach to jest nie jazda z hidem [emoji6]
-
[B5 1.9 1Z LZ9U] Audi A4 *Problem ze skrzynia?
Do tych lamp co masz montujesz Hid-y?
-
B6 by Adasko- S Line/BiX/RNS-E/RS6 18"/Gwint FK/
Coś się podziało, to o zmianach dopiszę [emoji6] Przyciemniane zostały szyby z przodu [emoji3] Dzisiaj też miała miejsce przymiarki koła, sądzie to jakoś u mnie? Dystans jest nie zdjęty, więc koło schowa się o 1.5cm, samochód masakrycznie brudny, ale już umyłem [emoji6]
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Mateusz mody na bardzo duży plus [emoji106]a kamerka calkiem fajny bajer [emoji5] Wysłane z mojego SM-J500F przy użyciu Tapatalka
-
B6 by Adasko- S Line/BiX/RNS-E/RS6 18"/Gwint FK/
Jedno zdjęcie pod robotą [emoji6] zamierzony efekt osiągnąłem [emoji6]
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Widzę, że mój avant się załapał do zdjęcia [emoji6] jeszcze raz wielkie dzięki za ogarnięcie i muszę dodać, że koło pasuje tutaj idealnie [emoji6]
-
B6 by Adasko- S Line/BiX/RNS-E/RS6 18"/Gwint FK/
Jeszcze raz dzięki wielkie Mistrzu [emoji6] moim zdaniem siadło idealnie [emoji3]
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Będzie stos na tych koito, zwłaszcza ta linia odcięcia [emoji6]
-
Mauritius Blue Metallic AVF - S-line
Przecież ma zwykle lampy, więc postojówka W5W [emoji6]
-
A4 B6 by SuperMan
Coś pomodzić? Chyba standardowo pełny S Line lub eSs [emoji6] RNS-E, fajna kierownica, 320 i 288, coś z mocą i oczywiście BiXenon [emoji6] uzyskasz wtedy mega zmiany [emoji3] Możesz jeszcze dorzucić parę detali typu blendy z c6, kolorowy licznik, itd. Możesz zajrzeć do mojego tematu i porownasz wygląd serii i S Line [emoji6] cały pakiet mam dołożony [emoji6]
-
B6 by Adasko- S Line/BiX/RNS-E/RS6 18"/Gwint FK/
Haha [emoji6] jeszcze tu wielkie dzięki za ogarnięcie lamp [emoji106] 19 pewnie nie bedzie, narazie chce 17 na zimę Dzięki za pozytywną ocenę i namówienie na gwint [emoji6] chociaż i tak większą furorę robi Twój avant [emoji41]
-
B6 by Adasko- S Line/BiX/RNS-E/RS6 18"/Gwint FK/
Międzyczasie wpadł taki mały bajer dorwany za grosze [emoji6] Jeszcze muszę zrobić fotki zamontowanych schowków [emoji3]
-
Audi A5 B5 1.9TDI Quattro 200KM!
Jest na forum temat AFN-a z ponad 200km, zobacz sobie co tam jest jeszcze zmienone względem Ciebie [emoji6]
-
A4 B6 AVF Avant Sline Gwint Eibach 18 Xenon Szyberdach
Samochód sprzedany?
-
[B6 AVF] CARACTERE 1.9 AVF by Adakiahz
Prawidłowo [emoji106]
-
B6 by Adasko- S Line/BiX/RNS-E/RS6 18"/Gwint FK/
Mam nadzieję, że na lepsze [emoji3] zresztą sam ocenisz na żywo
-
Audi A5 B5 1.9TDI Quattro 200KM!
Faktycznie, film obejrzałem [emoji6] W następnym filmie daj dźwięk silnika i jak się to odpycha [emoji6] Gratulacje projektu [emoji6]