Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adasko19

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adasko19

  1. Witam serdecznie! Przedstawiam moja 3 A4, po B6 i B8 przyszła pora na B9, w pakiecie zewnętrznym S Line. Krótko o samochodzie: A4 B9 Avant S Line 35 TFSI S Tronic Rok produkcji 2021 Przebieg 148 900 km Wyposażenie - MMI - nagłośnienie coś pomiędzy seria, a Bang and olufsen - el. Klapa bagażnika - fotele sporty, materiałowe, podgrzewane - listwy chromowe, relingi i lusterka oklejone czarną folią - koła 19" - klimatyzacja 3 strefowa - Virtual Cocpit - zawieszenie 1BE Plany - koła 20" - przyciemnić szyby z przodu - program - ... Później dorzucę więcej zdjęć ?
  2. Quattro?
  3. Adasko19 odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    [emoji122][emoji122][emoji122] Jest idealnie [emoji106]
  4. Pokrowce z którymi kupiłeś samochód były mistrzowskie [emoji6] dobrze, że zmieniłeś fotele. Zmiany bardzo na plus [emoji106] hid 6000? Nie lepiej było dać 4300-5000? Lepiej widziałbyś w deszczu
  5. Zadziała, tylko kodowanie trzeba zrobić. I potem pozostaje problem komunikatu o braku płynu do spryskiwaczy i możesz założyć czujnik lub zmasować pin w zegarach
  6. Najlepiej to po dużej soczewce w lampie [emoji6] i xenon ma przetwornice w dole lampy, a bix z tyłu lampy
  7. To nie lepiej się wstrzymać aż do tego momentu jak soczewki założysz? Przecież w zwykłych lampach to jest nie jazda z hidem [emoji6]
  8. Do tych lamp co masz montujesz Hid-y?
  9. Coś się podziało, to o zmianach dopiszę [emoji6] Przyciemniane zostały szyby z przodu [emoji3] Dzisiaj też miała miejsce przymiarki koła, sądzie to jakoś u mnie? Dystans jest nie zdjęty, więc koło schowa się o 1.5cm, samochód masakrycznie brudny, ale już umyłem [emoji6]
  10. Mateusz mody na bardzo duży plus [emoji106]a kamerka calkiem fajny bajer [emoji5] Wysłane z mojego SM-J500F przy użyciu Tapatalka
  11. Jedno zdjęcie pod robotą [emoji6] zamierzony efekt osiągnąłem [emoji6]
  12. Widzę, że mój avant się załapał do zdjęcia [emoji6] jeszcze raz wielkie dzięki za ogarnięcie i muszę dodać, że koło pasuje tutaj idealnie [emoji6]
  13. Jeszcze raz dzięki wielkie Mistrzu [emoji6] moim zdaniem siadło idealnie [emoji3]
  14. Będzie stos na tych koito, zwłaszcza ta linia odcięcia [emoji6]
  15. Przecież ma zwykle lampy, więc postojówka W5W [emoji6]
  16. Coś pomodzić? Chyba standardowo pełny S Line lub eSs [emoji6] RNS-E, fajna kierownica, 320 i 288, coś z mocą i oczywiście BiXenon [emoji6] uzyskasz wtedy mega zmiany [emoji3] Możesz jeszcze dorzucić parę detali typu blendy z c6, kolorowy licznik, itd. Możesz zajrzeć do mojego tematu i porownasz wygląd serii i S Line [emoji6] cały pakiet mam dołożony [emoji6]
  17. Haha [emoji6] jeszcze tu wielkie dzięki za ogarnięcie lamp [emoji106] 19 pewnie nie bedzie, narazie chce 17 na zimę Dzięki za pozytywną ocenę i namówienie na gwint [emoji6] chociaż i tak większą furorę robi Twój avant [emoji41]
  18. Międzyczasie wpadł taki mały bajer dorwany za grosze [emoji6] Jeszcze muszę zrobić fotki zamontowanych schowków [emoji3]
  19. Jest na forum temat AFN-a z ponad 200km, zobacz sobie co tam jest jeszcze zmienone względem Ciebie [emoji6]
  20. Prawidłowo [emoji106]
  21. Mam nadzieję, że na lepsze [emoji3] zresztą sam ocenisz na żywo
  22. Faktycznie, film obejrzałem [emoji6] W następnym filmie daj dźwięk silnika i jak się to odpycha [emoji6] Gratulacje projektu [emoji6]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.