-
Wymiana pompy paliwa w Audi A4 B6 1.8T quattro
Jak kolega powyżej, po tym jak pompa postanowiła przestać działać wymieniłem na używkę od A4 b6 3.0. Miałem kupić SKV ale po wyjęciu mojej okazało się całkiem co innego. Ja wymontowałem pompę i pojechałem szukać odpowiedniej. Zdjęcie kosza i pompy od 1.8t avj poniżej
-
Jaki zbiornik gazu do Sedana?
Cześć, ja mam 53L i spokojnie wszystko się domyka, lewarek i klucze mieszczą się koło zbiornika. Wiem, że niektórzy stosują większe ale pewnie wtedy ciaśniej się robi. Wiem, że tam jaki % pojemności jest mniej ale ja nigdy nie zatankowałem więcej niż 40l gazu... Zazwyczaj tankuję jednak przed przełączeniem na benzynę
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Również dzięki, miło było poznać Nawet potem mecz się dobrze oglądało.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Może zawitam 1wszy raz ale o 18 mecz...
-
B6 DIVISION
Siema, u mnie tak po 5 km wyskakuje 90 stopni. Miesiac po wymianie termostatu
-
ciagly dzwiek po wrzuceniu wstecznego
Ciągły dźwięk oznacza awarie systemu. Na vagu pokaże, który czujnik padł. Mam tak samo, najpierw po myciu piszczało a teraz zawsze mam tylko ciągły. Nie działa jeden czujnik
-
Wymiana Nagrzewnicy możliwa bez demontażu kokpitu? proszę o odpowiedź.
Barzdo mile info o mozliwosci wymiany nagrzewnicy bez demontazu calej deski. Mam problem z grzaniem i chyba tylko wymiana nagrzewnicy mi zostala. Nagrzewnica jest taka tania? http://www.partadax.pl/artykul/2245943
-
Stano- Suzuki Hayabusa
Powiem Ci ze w oryginale była piękna i jak przeczytałem moro / biała to trochę się skrzywiłem... Na szczęście nie skrzywdziłeś Hayki i moim zdaniem jest ekstra
-
Polecane opony letnie
Fulda ok -koncern goodyear. Obczaj hankooki i nokiany. Dobre opony, klasa premium a tańsze niż inne z tej klasy. Jeśli nie jeździsz "wyczynowo" to praktycznie debica tez będzie ok. Ważne ze nowe
-
Audicą do ślubu
Wiem Panowie, dla jaj Wam proponuje. Siebie wiozłem bo mam sentyment do tej A4ki. Powodzenia w przygotowaniach
-
Audicą do ślubu
Co do ludzi z forum to ja bardzo chętnie Tu u siebie w zeszłym roku:
-
Wybór TV
Wlasnie sie zastanawiam nad AS 520E. LG LB650V jest dwurdzeniowy? Chyba wybiore tego LGka
-
Wybór wódki na wesele
Na świeżo (miesiąc temu wesele) odpowiem że jak chcesz taniej i dobrze- gorzka żołądkowa. Dobra, często spotykana. Warto też tadzia bo cena ok a już wyższa półka. Ja byłem zdecydowany na Absoluta niestety przegapilem promocję w makro (0,7 za 39.90, normalnie coś koło 44zl) i kupiłem finlandie (makro promocja 41.90 za 0,7). W moim przypadku dołożyłem do wódki 600 zł (w porównaniu z gorzka żołądkowa) co przy kosztach wesela nie wydaje się dużą kwotą. Ogólnie kierowałem się własnymi gustami (nie lubię bolsa, absolwenta i luksusowej) także każdy kupi ci mu pasuje. Z cen najlepiej u mnie było właśnie w makro Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2
-
Wybór TV
Dzięki za odpowiedzi :-) zapomniałem dodać że będę używał tv do konsoli x-box 360. Nie wiem w takim razie czy jest sens dopłacać do panasonica, muszę pobawić się w sklepie smartem w nim. Dzięki i pozdrawiam! Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2
-
Wybór TV
Przepraszam ze sie wbije w temat ale akurat szukam TV okolo 47'. Wymagania smart, LED, nie koniecznie 3D, cena! Bylem zdecydowany na LG 47LB650v ale wyczytałem teraz tego panasonica as640. Co wybrać? Czy coś jeszcze innego do czego warto dołożyć stówkę lub dwie?
Manitou
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta