-
jak poznac czy to sprzegło luka
witam jak wszyscy wiemy zdarza sie tak ze kupujac zestaw luka w pudełku znajdujemy sachsa, jak poznac ze kupilismy sprzegło lepszej firmy a nie ze zapalacilismy za luka ale tylko za pudelko a tak naprawde mamy sachsa? z gory dzieki z pomoc
-
poszukuje skrzyni
witam jak w temacie poszukuje skrzyni biegów do audi a4 b7 1,9tdi 115konnego z 2008 roku najlepiej z okolic warszawy oznaczenie skrzyni to gya.
-
skrzynia po regeneracji biegi raz wchodza normalnie raz cos blokuje
jak kupilem auto to pozniej sie dowiedzialem ze skrzynia ktora w nim siedzi nie pochodzi od tego auta ba od modelu nawet bo od pasata i jakis madry mechanik o ile mozna tak go nazwac potraktowal wybierak diaksem zeszlifowal i skrzynia zaczela sie pocic. a na tamtej skrzyni takich obajwów nie mialem
-
blokuje czasem 1 i 2
witam po wymianie skrzyni na skrzynie regenerowana mam taki objaw biegi chodza ok a za chwile cos zblokuje i nie da rady wrzucic1 i 2 trzeba uzyc sporo sily zeby wskoczyly biegi. podczas jazdy 4 wchodzi raz dobrze a czasem czuc delikatny opor ale nie tak jak w przypadku 1 i 2. dzownilem do serwisu ktory ta skrzynie regenerowal i od ktorych ja kupilem kazal przyjechac na regulacje pojachalem 400km wyregulowali niby wyjeli skrzynie wymienili mi drazek od zmiany biegow a problem jak byl tak jest i teraz gosc twierdzi ze to przez prawa poduszke silnika nie wchodza biegi czasem chodz owa poduszke tak jak i lewa wymienilem jesienia na orginal. teraz dzwonilem do niego ze efekt jest taki jaki jest to gosc kaze mi jechac jeszcze raz 400 km zeby wymienic skrzynie na druga. jak myslicie moze byc to wina skrzyni czy czegos innego? zeby nie potrzebnie gonic ze 400km na darmo bo w dwie strony robi sie juz 800...
-
skrzynia po regeneracji biegi raz wchodza normalnie raz cos blokuje
olej zalany 75w90 tak mi powiedzieli w serwisie. bylem u dwuch mechanikow kazdy powiedzial to samo cos ze skrzynia jest nie chalo bo jak by byla nie wyregulowana na ciegnach to caly czas by zle wchodzily. a u mnie jest tak ze raz wchodzi ladnie a raz nie da rady wrzucic 1 i 2 3 wchodzi dobrze 4 ciezko 5 dobrze.
-
skrzynia po regeneracji biegi raz wchodza normalnie raz cos blokuje
raz chodzi dobrze raz blokuje dzis mialem sytulacje ze zablokowalo na wlaczonym silniku i na wylaczonym.
-
skrzynia po regeneracji biegi raz wchodza normalnie raz cos blokuje
witam potrzebuje porady kupilem skrzynie biegó po regeneracji gya, i problem pojawia sie ze raz biegi wchodza normalnie a raz tak jak by cos je blokowalo trzeba mocniej pchnac lewarek problem najczesciej wystepuje wrzucajac 1 pozniej 2 czasem 4. dzwonilem do serwisu w ktoreym kupowalem skrzynie powiedzili mi ze jest ona nie wyregulowana na ciegnach a mechanik mowi ze moze w skrzyni cos blokowac. orietuje sie ktos z was ktora diagnoza jest poprawna badz moze cos innego jest przyczyna blokowania?
-
wylecial olej z wysprzeglika
witam wracajac do tematu ciezko chodzacego pedalu sprzegla postanowilem wyjac za porada i sprawdzic wysprzeglik. po wyjeciu jak go scisnelem to wylecial z niego olej. czy to oznaka ze jest rozwalony czy poprostu tak byc powinno??
-
skrzynia używana czy regenerowana
dzieki za rady. podjelem decyzje ze biore regenerowana. dowiedzialem sie ze wymieniaja synchronizatory uszczelniacze oraz lozyska stare zostaja tylko kola. a orietujecie sie jaki olej wlac do skrzyni? i jakie sa koszty oleju? bo w skrzyni regenerowanej nie ma oleju
-
skrzynia używana czy regenerowana
na pomorzu i tu jest bol troche. a objawy jadac zaczelo cos strasznie walic okazalo sie ze cos tam peklo w srodku i uszkodzilo trzy zeby na kole.
-
skrzynia używana czy regenerowana
witam potrzebuje waszej porady bo kompletnie sie nie znam a nie chce wwalic sie w jakies bagno. Walnela mi skrzynia biegów i musze zainwestowac w druga i teraz pytanie szukac uzywanej chodz nie wiadomo w jakiej kondycji czy kupic regenerowana? znalazlem skrzynie po regeneracji koszt 1200zl plus zwrot starej, gosc daje 12miesiecy gwarancji na skrzynie. co wybrac? za porady z gory dzieki
-
czarny dym po odpaleniu
witam potrzebuje porady. po odpaleniu auta posci czarna chmurke nie jest to jakas poterzna chmura dymu ze swiata nie widac. czego moze byc to obiaw?
-
szybkie pytanie o wysprzeglik
a czy wysprzeglik moze byc przyczyna ciezko chodzacego pedała sprzegła? czy moze zle mysle
-
szybkie pytanie o wysprzeglik
Witam jak w temacie szybkie pytanie czy do wymiany wysprzeglika trzeba wyjmowac skrzynie biegów czy jest mozliwosc wymiany bez jej ruszania z gory dzieki
-
buja silnikiem
witam potrzebuje pomocy bo juz nie mam pojecia co wymienic. problem jest mianowicie taki na postoju jak przegazuje auto czuc jak szarpni silnikiem. wymienilem juz poduszki silnika dwie sztuki na orginaly oraz poduszke pod skrzynia biegow problem w dalszym ciagu nie ustal juz nie mam pomyslu ani ochoty na wymienianie bezsensownie czesci. prosze o jakas podpowiedz jak ktos sie orientuje co moze byc przyczyna owego szarpania
radekaudi
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta