Treść opublikowana przez krystianb6
-
[B8.5 CPMB] Daily A4 • 2.0 TFSI • ZF8HP • 269 KM • S Line • Quattro • 19” • update na 1. stronie
Podasz kolego nr lampek?
-
A4 b6 avant 1.9tdi *by Kubadh55*
Witaj tez SCI widzę
-
[B6] 2.0 ALT, Zwykły olejo żerny sedan
To zależy bo jak masz z końcówka ''F'' to bedzie fis full działał ale multi kiera i tempomat juz nie...
-
[B6] 2.0 ALT, Zwykły olejo żerny sedan
Jak coś kolego mam moduł z końcówka ''N'' multi tempomat i full fis na sprzedaż
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Ile pln za guzik ręcznego w Aso?
-
Wakacje w Chorwacji
jest ktos aktualnie w okolicach makarskiej, tucepi??
-
Wakacje w Chorwacji
lipiec
-
Wakacje w Chorwacji
ja szukam kogos kto by pojechal z nami 26/27 lub 27/28 tez w ciemno jedziemy, jak cos pisac.
-
Wakacje w Chorwacji
Wybiera sie ktoś na chorwacjee z 25/26 lipca???
-
Obudowa kierownicy
Witam czy wie ktos moze jaki jest koszt obudowy kierownicy do a4 b6 w aso pod tempomat??
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Witam czy jeżeli kupie moduł wszystkie manetki i taśme np od avanta bedzie pasowalo do sedana? fis tempomat itp?
-
[B6 AVF] by Edyta
to ja was gonię pw mój już z nim rozmawiał, wszystko zależy od "kondycji silnika", ale to się okaże już na miejscu u nich 180 no nie szalejmy wątpię, że tyle wyda skąd brane graty do fmicka? Ok już wiem, nie przeczytałem uważnie powyższych komentarzy zamawiałam na http://www.baq-garage.pl/, ale i tak bez przeróbek się nie obeszło, wiec chyba badziej się opłaca z fmic.pl zamówić dzięki za dobre słowo panowie staram się, staram, żeby było ciekawie przy okazji doszło zamknięcie łokcia, jutro montaż, niestety stare nie wytrzymało próby czasu Gdzie można dostać takie zamknięcie?
-
[B6 BFB] 1.8 T w Quattro Black Kombi by Carire **
Super sprzęcik kolego.Bezawaryjności:)
-
B6 by Adasko- S Line/BiX/RNS-E/RS6 18"/Gwint FK/
Ja mam kolego i jak narazie zadnych problemow polecam
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Witajcie kiedy jakiś spocik?
-
nierowna praca na zimnym silniku a4 b6 2.0 alt
chyba nie ten dział kolego:)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich Audi maniaków. Mam na imię Krystian i właśnie zostałem posiadaczem audi A4 B6 2.0 ALT.Pozdrawiam