Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kubadh55

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Chodzi mi o post na całym Facebook ,chętni się zapisza ?
  2. To może w majówkę się zgadamy jakieś wydarzenie się zrobi co wy na to ?
  3. To To teraz trzeba dalej kontynuować spociki ?
  4. Chłopy no trzeba zebrać ekipę!
  5. A skąd jesteś kolego jeśli mogę wiedzieć ?
  6. Siemanko jestem z Ustronia ? kiedy jakiś spocik po świętach w Bielsku lub okolice 2 jest chętnych ?
  7. Witam chciałbym wam przedstawić moja niedawno kupiona audi! Pochodzi z 2004 roku i jest sprowadzona przez mojego znajomego z Niemiec od pierwszego właściciela z przebiegiem 224tys km. Auto przed zakupem było dokładnie sprawdzane sprawdzane błędy, miernik lakieru też był w ruchu Ale jak to auto z 2004 było malowane. Głównie chodzi o prawy bok Ale właściciel miał zdjęcia prawego przodu i faktycznie była wymieniana maska lampa i błotnik Ale z racji że to było robione w Niemczech to jest to naprawdę porządnie zrobione ! wyposażenie:-ABS-ESP-ASR-Elektryczne szyby przednie-Wspomaganie kierownicy-Poduszki powietrzne-Klimatyzacja dwustrefowa -Podgrzewane przednie siedzenia-Tempomat-Elektrycznie ustawiane lusterka-Podgrzewane lusterka boczne-Centralny zamek-Alufelgi 16' + letnie opony w stanie bardzo dobrym W aucie nie dawno wymieniłem żarówki halogenowe h11 na Led i wygląda to mniej więcej tak tydzień temu zrobiłem mu mały przegląd czyli wymieniłem wszystkie filtry i olej mobil 3000 oraz odgrzybilem i nabilem klimatyzacje co do następnych modyfikacji które chce zrobić w tym roku: -Regeneracja turbo -alufelgi jakieś ciekawe 18" -polerka + listwy boczne drzwi (odchodzą powoli ponoć standard w tym modelu ) -dodam więcej jak mi coś wpadnie w oko ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.