Treść opublikowana przez feniks
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
WAUZZZ8PX9A132822
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
Ok, gdzieś tam koło namiotu z rowerami, zazwyczaj jest tam miejsce. Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
Ok, 16? Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
Jakby co, o 16 gdzieś na fajkę mogę podjechać na parking np Plaza. Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
Jak 12ego to może wlecę, co byście sami we dwóch nie byli
-
B6 DIVISION
Ja miałem (na B8), po robocie poszukam fotki. Wytrzymały mi niecałe 2 lata, wrzucę później też login gościa z alle z ori żarnikami (pamiętam tylko że był z Zielonej Góry).
-
B6 DIVISION
chyba więcej Nas tu
-
B6 DIVISION
Nie wyglądają I jak dobrze kojarzę mają słabe ET w okolicy ~50. Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
W necie jest dobry kalkulator co do złotówki Ci policzy, wszystko zależy od ceny na umowie(lub eurotaxu). Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Z samego tyłu nie masz?Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
A masz 288 na zbyciu? Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Mam pytanie, zakładając 300 na tył w b6 q, można tylko pomarzyć o założeniu 16'? Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Jest, mała 5ka, 2 rząd, 3 kolumna, jak mnie pamięć nie myli Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż i podłączenie lusterka fotochrom w A4 B6
To normalne, też mam F a lustra i innych bajerów było brak. Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Pany, jest jakiś sposób na wtyczkę pod fotelem kierownika? Średnio co rok muszę kontaktem prysnąć. Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Tak, normalne, poniżej 5C się załączy. Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
-
Odświeżenie czarnego lakieru.
Osobiście używam qd tylko do usuwania ptasich kup Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Tylko Valeo Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
-
System operacyjny Android
Mobile doc skaner ma mam już parę lat i nie narzekam, wrzucam w chmurę paragony automatycznie po zakupach i zapominam. Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
- B6 DIVISION
-
Polecane opony letnie
a w profilu B5 Dot 2011 to już tak fajny nie jest - przyjrzyj się dokładniej bokom opon, jak znajdziesz 225 drugą identyczną to dokup (ale raczej to będzie cud), zakładać różne mógłbyś, jakbyś miał różne szerokości felg. W Twoim przypadku szukaj 4 nowych/używanych.
-
B6 DIVISION
Wszystko gra (wpierw spaloną wkładałem a później puste miejsce zostawiłem).
-
B6 DIVISION
Ja od 10lat tylko używki kupuję, nie widzę sensu przepłacać. Biorę Conti/pirelli/dunlop max 3letnie z co najmniej 6,5mm i co dwa sezony śmietnik. Płacę ~700 za 17/235/45 i ~500 za zimę 16/205/55. Przy mojej jeździe żadne nówki 4 sezonów by nie wytrzymały, by choć trochę mi się to opłaciło. Ale trzeba mieć sprawdzonego wulkanizatora. Z innej beczki: wyskoczył mi komunikat o spalonej żarówce cofania, prawej. Kupiłem, założyłem i ujj wciąż świeci komunikat, wyjąłem podgiąłem blaszki, wciąż świeci. Już na necie szukam - moduł uwalony. Wyjąłem jeszcze raz żarówkę i dalej błąd, powoli nerwicy dostałem. Następnego biorę się za to znów i się okazało, że za pierwszym razem, tą samą żarówkę spaloną założyłem(nowa w koszu wylądowała) a za ostatnim razem nawet nie włożyłem żadnej
-
B6 DIVISION
chyba 8E0, u siebie zakładałem 3R0959126 - w skodzie 300PLN pani zawołała znalazłem na allegro gościa u mnie w mieście i za 150PLN nówkę kupiłem
- B6 DIVISION