Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

feniks

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez feniks

  1. sprawdzony z alle: amt24_eu
  2. Robiłem, nie tylko soft i mogę szczerze polecić
  3. Filtr najlepiej codziennie przeczyścić wężem z wodą pod ciśnieniem (najprościej kupić kilka na zapas, zobaczysz jak od chloru brązowy się zrobi). Co do Ph to czasem nie za dużo? Ważne by w normie się mieścił. U mnie przy 10m3 wody 1kg: ph+/ - i ~1,5kg chloru starcza na sezon, do tego kup anty glon. Ja robiłem chlorowanie+glon+ph raz max 2 (poza anty glonem wg instr raz w tyg) na tydzień. Za to często kontroluj filtr i go czyść.
  4. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie ma ktoś na zbyciu wtyczkę lustra wew 6pin 4B0971833
  5. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wlej wodę destylowaną i nic nie kombinuj
  6. http://www.nakole.pl/tabela-szerokosci-felgi-a-opony.php a co do autora tematu, bierz 215/55 16
  7. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale, ale coś tu pisze, a nie cisza przez tydzień Ktoś czasem w Dziwnowie od 19VII nie będzie
  8. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale my tu o tylnych 288 piszemy (na przodzie mam 320 i 16 wchodzą)
  9. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tylko zimą bez kół bym musiał jeździć, bo 16 pewnie nie wejdą
  10. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jakbyś tak miał 288 w dobrej monecie
  11. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  12. jak 2 to ręcznie z białym jeleniem, jak więcej to w pralce 30'C bez płynów do płukania bilt hamber soft
  13. Nie kłam. W bieda wersji golfie są fotele jak w fabii, z jedynie regulacją wysokości ale tylko kierowcy. Highline ze zwykłymi też nie miał regulacji ledzwi.Mnie w a4 załamał brak isofixa, buda klepana od 2001, gdzie golf 4 od 97r miał w serii. Cena na jeden fotelik też wspaniała 200pln. I jeszcze jedna ciekawostka, belki dachowe do golfa 4 500pln w aso, do a4 b6 koło 1000. Różnią się tylko jakimiś 2cm długości i znaczkiem. Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
  14. wł na najniższą temp z obiegiem zamkniętym, bez nawiewu na nogi, co do uruchomionego silnika to w zależności od kondycji aku.
  15. IPA - alkohol izopropylowy
  16. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    bo różnią się wkładem z nru 10 5 8E0399151P gearbox mounting; FNU,EYQ,ENL,; ENN,ENM,ENV,; FPP,FPN,FJV,; FJP,FPT,FTZ,; FPS,FTW,FTX,; FRL,FRG,FTM,; FTT,FYT,GBN,; GBA,GAZ,GBB,; GBC 1 5 8E0399151Q gearbox mounting; FJU,FRE,FYF,; GBS,GBD,GBE http://www.partsbase.org/audi/audi-a4-avant-a4-eu-2003-8e-1-000-001-8e-5-400-000-39920-transmission-securing-parts-for-manual-gearbox/
  17. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zerknij tutaj http://www.partsbase.org/audi/audi-a4-avant-a4-eu-2003-8e-1-000-001-8e-5-400-000-91925-parking-aid/ 8E0711333A 3Q7 ale wpierw poczytaj http://a4-klub.pl/index.php?/topic/221314-guzik-hamulca-recznego-a4-b6/
  18. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    około godziny wymiana sprzęgła, nie liczę spuszczenia czynnika i napełniania. Przy wymianie sprężarki pewnie więcej walki z odczepieniem węży.
  19. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    samemu nie ale przyglądałem się mechanikowi, z kanału/podnośnika spokojnie wykręcisz i wymienisz
  20. tu masz wszytko krok po kroku http://a4-klub.pl/index.php?/topic/188695-wymiana-linki-w-mechanizmie-podnoszenia-przedniej-szybyfotostory/
  21. feniks odpowiedział(a) na MARCIN607 temat w 1.9TDI
    Quattro 164HP, 17' 235/45, trasa 1200km, z czego 1000km ze stałą 140km/h wg GPS, spalanie z baku 5,94l
  22. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie mam
  23. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ta, ale pińcset A4ka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.