Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

feniks

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez feniks

  1. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    w bixach masz d1s, w ksenonie chyba d2s a co za tym idzie to i przetwornice też raczej inne przy wyjmowaniu nic nie czekam, nie kombinuję, aku nie ruszam, prościej nie będzie kupić gole lampy bi? do tego soczewkę od b8 i możesz pójść w inne żarniki typu d4s i przetwornice kioto a za stare lampy jakiś $ też dostaniesz Wysłane z mojego LG-D802
  2. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mam i żółte w uj, jedna po 3 miechach padła (jakieś 6kkm), druga świeci koło roku. W drugą lampę założyłem zwykłą z 10PLN i wielkiej różnicy barwy nie widać między nimi, żarniki mam osrama CBI.
  3. U mnie w temacie znajdziesz foto 16' ale 215/55, na zimę mam 205/55 Wysłane z mojego LG-D802
  4. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://www.ppa.pl/forum/pregierz/11668/uwag-oszust-z-ppa-cz-ii #13 widać od dawna siedzi w biznesie
  5. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Co do adresu w Zgo jutro się odezwę, przypomnij się na PW najlepiej
  6. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tylko ori z aso, 2 litry Wysłane z mojego LG-D802
  7. yacek66 sprawdź łączniki stabilizatora Wysłane z mojego LG-D802
  8. feniks odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Z wcześniejszymi postami Tomeks poniekąd się zgadzalem ale Panie i Panowie nikt nikogo nie trzyma na siłę w pracy. Obecnie robię u 10 tego pracodawcy. Zaczynałem w latach 90 tych że stawką 1.75/h, przewalałem też dziennie 20 ton bananów, bywało też po 18h na dobę robić, pracować bez możliwości by usiąść na minutę w sklepie, robić przy pakowaniu na trzy zmiany. Ale jak się nie podoba szukać zmiany na lepsze z wyższą stawką i przede wszystkim porównywać siebie do tych co mają lepiej. A Wam kierowcom, jak i sobie życzę stawek zagranicznych zachodnich. Jak dla mnie, to możecie po 50 koła na miesiąc mieć ale nie piszcie, że tylko u Was to wielka odpowiedzialność, bo takie można odnieść wrażenie czytając wcześniejsze wywody. Wysłane z mojego LG-D802
  9. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    (kurka nie mogę od 20s wrzucić)
  10. podrzuć linka i powiedz jak długo już je masz? co do h7 ciekawi mnie jak w deszczu się sprawują, czy czasem jak blue vision - gumno widać(choć przy bixach z porządną soczewką, konkretnym palnikiem raczej szału nic nie zrobi)
  11. nie, przycisk esp też masz po prawej? Wysłane z mojego LG-D802
  12. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pewnie Osram CBI
  13. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a to nie czasem, masz ten problem, co jest mega wątek z dudnieniem filtra i ludzie wałki wymieniają http://a4-klub.pl/index.php?/topic/186316-dziwne-odbijanie-w-filtrze-powietrza-19-tdi-avb-avf-awx-bke/
  14. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zderzaka nie widziałem ale kratki w dobrej monecie wiszą na alle
  15. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  16. zrobiłem na nim 46'000km, wymieniam co 10'000km, od wymiany do wymiany max 200ml dolewam, 2 razy nic nie dolewałem. Na innym nie jeździłem, więc nie mam porównania.
  17. feniks odpowiedział(a) na 3r4 temat w Audi A4 B6
    przecie to zwykłe opaski samo-zaciskające, dostępne w każdym budowlanym
  18. Sorki Panowie, nie dam rady dzisiaj się wyrwać. Wysłane z mojego LG-D802
  19. ok, jak dla mnie, to może być i 16Wysłane z mojego LG-D802
  20. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A w sobotę się widzimy tylko się określ na którąWysłane z mojego LG-D802
  21. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tylko jeszcze przetrwać dzisiaj i jutro, a później dwa tygodnie laby Wysłane z mojego LG-D802
  22. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    lepiej, zapraszam do mnie na podwórko: w deszczu lub mrozie, bez światła, po 16 grzebać się z tą pierdołą ze dwie godziny.Wysłane z mojego LG-D802
  23. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to trzeba będzie tak samo zrobić [emoji6] Wysłane z mojego LG-D802
  24. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak najprościej wyłączyć możliwość otwarcia szyby kierowcy - linka trzeszczy jak szalona, chyba się w rolkę wbiła (wymieniłem od pasażera rok temu). Wysłane z mojego LG-D802
  25. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    miał Ci pustą bańkę po oliwie dorzucić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.