Treść opublikowana przez feniks
-
B6 DIVISION
w bixach masz d1s, w ksenonie chyba d2s a co za tym idzie to i przetwornice też raczej inne przy wyjmowaniu nic nie czekam, nie kombinuję, aku nie ruszam, prościej nie będzie kupić gole lampy bi? do tego soczewkę od b8 i możesz pójść w inne żarniki typu d4s i przetwornice kioto a za stare lampy jakiś $ też dostaniesz Wysłane z mojego LG-D802
-
B6 DIVISION
mam i żółte w uj, jedna po 3 miechach padła (jakieś 6kkm), druga świeci koło roku. W drugą lampę założyłem zwykłą z 10PLN i wielkiej różnicy barwy nie widać między nimi, żarniki mam osrama CBI.
-
Miałem piękne ori 18" czas na zdroworozsądkowe 16" pomóżcie (zdjęcie)
U mnie w temacie znajdziesz foto 16' ale 215/55, na zimę mam 205/55 Wysłane z mojego LG-D802
-
B6 DIVISION
http://www.ppa.pl/forum/pregierz/11668/uwag-oszust-z-ppa-cz-ii #13 widać od dawna siedzi w biznesie
-
B6 DIVISION
Co do adresu w Zgo jutro się odezwę, przypomnij się na PW najlepiej
-
B6 DIVISION
tylko ori z aso, 2 litry Wysłane z mojego LG-D802
-
Przy skręcaniu słychać dźwięk zatartego łożyska czy co?
yacek66 sprawdź łączniki stabilizatora Wysłane z mojego LG-D802
-
Truckerzy
Z wcześniejszymi postami Tomeks poniekąd się zgadzalem ale Panie i Panowie nikt nikogo nie trzyma na siłę w pracy. Obecnie robię u 10 tego pracodawcy. Zaczynałem w latach 90 tych że stawką 1.75/h, przewalałem też dziennie 20 ton bananów, bywało też po 18h na dobę robić, pracować bez możliwości by usiąść na minutę w sklepie, robić przy pakowaniu na trzy zmiany. Ale jak się nie podoba szukać zmiany na lepsze z wyższą stawką i przede wszystkim porównywać siebie do tych co mają lepiej. A Wam kierowcom, jak i sobie życzę stawek zagranicznych zachodnich. Jak dla mnie, to możecie po 50 koła na miesiąc mieć ale nie piszcie, że tylko u Was to wielka odpowiedzialność, bo takie można odnieść wrażenie czytając wcześniejsze wywody. Wysłane z mojego LG-D802
-
B6 DIVISION
(kurka nie mogę od 20s wrzucić)
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
podrzuć linka i powiedz jak długo już je masz? co do h7 ciekawi mnie jak w deszczu się sprawują, czy czasem jak blue vision - gumno widać(choć przy bixach z porządną soczewką, konkretnym palnikiem raczej szału nic nie zrobi)
-
Reflektory oświetlają lewe pobocze
nie, przycisk esp też masz po prawej? Wysłane z mojego LG-D802
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
a to nie czasem, masz ten problem, co jest mega wątek z dudnieniem filtra i ludzie wałki wymieniają http://a4-klub.pl/index.php?/topic/186316-dziwne-odbijanie-w-filtrze-powietrza-19-tdi-avb-avf-awx-bke/
-
B6 DIVISION
zderzaka nie widziałem ale kratki w dobrej monecie wiszą na alle
-
B6 DIVISION
- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
zrobiłem na nim 46'000km, wymieniam co 10'000km, od wymiany do wymiany max 200ml dolewam, 2 razy nic nie dolewałem. Na innym nie jeździłem, więc nie mam porównania.- Woda na progu
przecie to zwykłe opaski samo-zaciskające, dostępne w każdym budowlanym- Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
Sorki Panowie, nie dam rady dzisiaj się wyrwać. Wysłane z mojego LG-D802- Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
ok, jak dla mnie, to może być i 16Wysłane z mojego LG-D802- B6 DIVISION
A w sobotę się widzimy tylko się określ na którąWysłane z mojego LG-D802- B6 DIVISION
tylko jeszcze przetrwać dzisiaj i jutro, a później dwa tygodnie laby Wysłane z mojego LG-D802- B6 DIVISION
lepiej, zapraszam do mnie na podwórko: w deszczu lub mrozie, bez światła, po 16 grzebać się z tą pierdołą ze dwie godziny.Wysłane z mojego LG-D802- B6 DIVISION
to trzeba będzie tak samo zrobić [emoji6] Wysłane z mojego LG-D802- B6 DIVISION
jak najprościej wyłączyć możliwość otwarcia szyby kierowcy - linka trzeszczy jak szalona, chyba się w rolkę wbiła (wymieniłem od pasażera rok temu). Wysłane z mojego LG-D802- B6 DIVISION
miał Ci pustą bańkę po oliwie dorzucić - Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?