Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

feniks

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez feniks

  1. Masz cały temat http://a4-klub.pl/index.php?/topic/227845-Pielęgnacja-skóry-dla-opornych Wysłane z mojego GT-I9070
  2. Wymieniałem miesiąc temu przód na 320, tarcze, klocki nowe, płyn ate dot 4. Dzisiaj jadąc po łuku na chwilę zaświeciła się kontrolka, sprawdzałem poziom płynu, z 50kę musiałbym dolać. I tu pojawia się pytanie mogę dolać ate blue? Mam bańkę otwieraną dobry rok temu, czy kupować nową, tego co mam obecnie? Wysłane z mojego GT-I9070
  3. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  4. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    na uj Ci ate?Ferodo Ddf1705 fdb1629 Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 dokładnie, bierz od Wandy ferodo.
  5. Tyko nie mów, że same springi zakładałeś na zwykłych amorach? Nie boisz się, że szybko padną? I chyba największa bida w B6 po przejściu z MKIV to brak tylnej elektryki w 80% CCCO
  6. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W 2.0 to razem z obudową w osłonie anty olejowej i stąd ta cena Wysłane z mojego GT-I9070
  7. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tylko ori lub wahler (jest troszkę mniejszy ale działa ok, u mnie już 40k km) Wysłane z mojego GT-I9070
  8. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Secio nie trzeba Wysłane z mojego GT-I9070
  9. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bry Wysłane z mojego GT-I9070
  10. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://a4-klub.pl/index.php?/topic/179736-all-b6-swiatla-wsteczne-pala-sie-caly-czas-co-jest/ "szukaj go po lewej stronie w tylnej części skrzyni biegów(dochodzą do niego 2 przewody) i nie sposób go niezauważyć"[/size]
  11. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://a4-klub.pl/index.php?/topic/159084-[ALL-B6/B7]-Aktywny-układ-kierowniczy-"SERVOTRONIC" Wysłane z mojego GT-I9070
  12. Sprawdź czy nie ma nieszczelności na dolocie powietrza i kolektorze. Nie wiem jak jest przy tym silniku to rozwiązane ale szczególnie zwróć uwagę czy czasem nie łapie powietrza lewego przy łączeniu kolektora z blokiem. Wysłane z mojego GT-I9070
  13. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Co do tego auta to fotele sporty mi tu nie pasują do reszty. A po szybkim przeglądnięciu aut z alle to faktycznie przynajmniej do 2003 wlepa była od pasażera.
  14. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    w takim razie cofam, to co napisałem za***rdalaj do monopolowego po litra łap
  15. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    w takim razie cofam, to co napisałem
  16. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    fajny anglik po czym to sugerujesz? podpowiedź
  17. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    fajny anglik
  18. Bez Wysłane z mojego GT-I9070
  19. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bry, żółty tylko do granatowego pasuje, maluj srebrno, bo czerwien to tylko do ferrari. Wysłane z mojego GT-I9070
  20. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zobacz kto ostatni edytował zaraz tam zajrzę, tylko syna uśpie. uśpisz, czy położysz spać?
  21. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zobacz kto ostatni edytował
  22. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bry Co do felg, to ironx i inne tego typu nie służą do codziennego mycia! Miałem valet blue gel i dawał radę, obecnie myję szamponem SG truskawkowym i nie ma problemu i sensu przepłacać. A dwa razy do roku ironem i prickbortem - po umyciu wstępnym na suche felgi. Wysłane z mojego GT-I9070
  23. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wandej te chińskie ferodo przestały nadmiernie pylić dopiero po 1500 km (tyko nie pisz, że dziadowałem bo 500km z tego, to po górach nakręciłem)
  24. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bry Gratki Serfin! Teraz kasę odłożona na mody wydasz na pieluchy. Wysłane z mojego GT-I9070
  25. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ostatnim razem taśmą do okola go przejechałem, wazelinę tech. nawet pod dekle kierunków dawałem. Pozostało mi - całą lampę zakleić. Wysłane z mojego GT-I9070

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.