Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

feniks

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez feniks

  1. Wsiądź do środka, zamknij pilotem i po minucie otwórz maskę, jak będzie wyć to masz alarm.
  2. feniks odpowiedział(a) na krzy1788 temat w 1.9TDI
    Miałem pęknięty ic i było słychać szum powietrza powyżej 2tys obrotów, również na postoju.
  3. Mam ef500 od paru lat, wiele przeszedł i nic złego się z nim nie dzieje, jedynie wskazówka od chronografu się przemiescila o 2s po paru upadkach.
  4. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mój błąd a raczej druga para oczu mnie zawiodła
  5. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kto poleciłby auto od klubowicza http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-146/a4-1-9-tdi-avf-czarny-avant-drozej-pewniej-32-000tys-zl-326311/ Olej wymieniony 2 tys. km temu, wymiana rozrządu była przy 120 tys. km następna przy 200. tys. km a dawno temu na forum: 15-12-2010, 16:17 Witam wszystkich forumowiczów, mam na imię Łukasz, od kilkunastu dni jestem posiadaczem audi a4 1.9 tdi silnik avf 130 km, buda w sedanie , bardzo dobrze wyposażone tj. multi funkcja, pakiet skórzany, oświtleniowy, skrzynia 6, super audio bose, rok auta to 2004r. Auto ma najechane 225 tys, przebieg wiarygodny potwierdzony w aso
  6. +1 A mi najbardziej żal pantofli, co po ślubie wspólne konta zakładają lub podają hasło do swojego (żony znać to podstawa do wspólnego planowania wydatków).
  7. Pb Red, trwalszym od coli? Po dwóch myciach goldem Megsa praktycznie nie istnieje (2tys.km w 3 tygodnie). Przy myciu słabszymi szamponami średnio 3,4 mycia i bez śladu, gdzie 476 wciąż oznaki życia daje.
  8. Spisz sobie nr ze sprężarki, innej opcji nie ma na dopasowanie (poza oczywiście zmierzeniem koła i policzeniem rowków).
  9. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie opyla się, często w Lidlu są podobne za dużo mniejsze $$
  10. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    U mnie jakoś inaczej
  11. Bierz 215/50 7.5 cala to nie jest szeroka felga, jak i 215/50 to balon a nie naleśnik. 215mm to 8.46", na feldze 7.5 naciąg zacząłby się poniżej 195.
  12. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ależ żeś wymyślił a dzieciak w cale nie będzie czuł takiego klimatu to nie zmusisz go do tego +1. Widzę po swoich. Fakt faktem, że u mnie leci wiele gatunków, to tak, jak ja - mają z danego swoje wybrane utwory i koniec kropka. I już się próbują rządzić w aucie i tylko słysze: "Tata, tego nie lubie, tego nie, daj następne" +2 u mnie głównie słyszę: inną, inną, ostatnio chce tylko "ganga stajj"
  13. Jak już Panowie dajecie fotki, to prosiłbym o podawanie parametrów kół, by to miało jakiś sens.
  14. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bry Chyba wystawię swoje Q na alle, tylko wiele wołać
  15. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to nie takie chop siup, nasz skończy niedługo 4lata, Audi z daleka poznaje jak i VW, Merce, Chevy. Zainteresowania zmienia po obejrzeniu bajki/filmu - obecnie chce zostać spider-menem, strażakiem, piłkarzem. Czasami sam każe mi myć auto bo brudne, w czasie jazdy moja siedzi z tyłu a młody tylko krzyczy: Tato wyprzedzaj, wyprzedzaj, szybciej, szybciej... Tak poza tym, to pozdrowienia od Johnego W
  16. Ma, tylko stare bańki mogą mieć dopisek, że zalecany. Od ponad roku spełnia 505.01. W promocji w DE za 30€idzie dostać, normalnie koło 39€
  17. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Podniósł do 200 kucy i mu za dużo pali - no niby przez q
  18. feniks odpowiedział(a) na MARCIN607 temat w 1.9TDI
    Avf Q 164kuce 16`205/55 Średnie w mieszanym 60/40 7.2l, zimą średnio 7,8l odcinek po 15km w jedną stronę. Ostatnio trasa: 200km przy stałej 130km/h S3ką + 250km landówkami do 120km/h wyszło 6,02l wg baku fis 5,6l pokazywał. Ta sama trasa latem na 17`235/45 6.8l.
  19. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Żyłką najlepiej lub nicią dentystyczną
  20. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie wala się komuś regulacja wysokości bixa lewego - ten plast. przykręcany z dwoma zębatkami - po wymianie soczewki chciałem wyregulować i się ząbki posypały Dzisiaj kurier dpd miał zły dzień - nie zaciągnął ręcznego na postoju i mi zderzak tylny przerysował
  21. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bry Nie polecam kombinacji Johny W. + tonik po Zamkowym dobrze, że jest apap extra.
  22. Dla luster, nie dla małych matryc! gdzie przymyka się ale przy krajobrazach/oddalonych obiektach i zwiększa jednocześnie czas migawki lub ISO, gdyż przymknięcie zmniejsza ilość światła. Jeśli by ktoś w ciemnym pomieszczeniu ustawił jak piszesz f/11 w kompakcie dla zdjęcia ściany to uzyskasz samo ziarno, zamiast GO. I wracając do Twojego przykładu w ciemnym pomieszczeniu przy f/5.6 (taki jest max dla hsa) powiedz mi jakie iso bo to wymusiło -to nie jest lustrzanka. I raczej nie muszę Ci tłumaczyć, co powoduje duża przysłona w takiej malutkiej matrycy. Masz przykład nocą robionego Fuji(znalazłem jedynie dla hs20): A tu moje dla porównania: I na koniec: Review: Sample Photos Review: Sample Photos
  23. Tylko przeoczyłeś jedno do czego szuka aparatu Kazik123, jeżeli do schodów/drzwi często w słabo oświetlonych pomieszczeniach, to wyjaśnij mi po co mega zoom z ciemnym obiektywem. Porównaj jasności obiektywów, wielkość matryc i powiedz mi, że tutaj HS się lepiej sprawdzi przy stckowej lampie Kazik123podsumuję tak, jeśli masz zamiar robić zdjęcia kaczek przelatujących w oddali i innych oddalonych przedmiotów/miejsc na wycieczkach to HS jest najlepszą propozycją w tej monecie. Natomiast, jak potrzebujesz głównie robić zdjęcia swojej pracy i nie chcesz lustra to przemyśl Olka wiedząc, że max zoom to x4 w nim i to może najbardziej przeszkadzać.
  24. Cyknę Ci dzisiaj fotki schodów wieczorem z i bez lampy przy słabym świetle.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.