Treść opublikowana przez feniks
-
[ALL B6] Fabryczny alarm
Wsiądź do środka, zamknij pilotem i po minucie otwórz maskę, jak będzie wyć to masz alarm.
-
Świst podczas dodawania gazu
Miałem pęknięty ic i było słychać szum powietrza powyżej 2tys obrotów, również na postoju.
-
Jakie zegarki nosicie?
Mam ef500 od paru lat, wiele przeszedł i nic złego się z nim nie dzieje, jedynie wskazówka od chronografu się przemiescila o 2s po paru upadkach.
-
B6 DIVISION
Mój błąd a raczej druga para oczu mnie zawiodła
-
B6 DIVISION
Kto poleciłby auto od klubowicza http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-146/a4-1-9-tdi-avf-czarny-avant-drozej-pewniej-32-000tys-zl-326311/ Olej wymieniony 2 tys. km temu, wymiana rozrządu była przy 120 tys. km następna przy 200. tys. km a dawno temu na forum: 15-12-2010, 16:17 Witam wszystkich forumowiczów, mam na imię Łukasz, od kilkunastu dni jestem posiadaczem audi a4 1.9 tdi silnik avf 130 km, buda w sedanie , bardzo dobrze wyposażone tj. multi funkcja, pakiet skórzany, oświtleniowy, skrzynia 6, super audio bose, rok auta to 2004r. Auto ma najechane 225 tys, przebieg wiarygodny potwierdzony w aso
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
inne, 288 ma te same co 312
-
Czy Wasze kobiety, też mają już dosyć forum A4 ??
+1 A mi najbardziej żal pantofli, co po ślubie wspólne konta zakładają lub podają hasło do swojego (żony znać to podstawa do wspólnego planowania wydatków).
-
Jaka aktywna piana i szampon?
Pb Red, trwalszym od coli? Po dwóch myciach goldem Megsa praktycznie nie istnieje (2tys.km w 3 tygodnie). Przy myciu słabszymi szamponami średnio 3,4 mycia i bez śladu, gdzie 476 wciąż oznaki życia daje.
-
Naprawa/Wymiana zrywnego sprzęgła kompresora klimatyzacji
Spisz sobie nr ze sprężarki, innej opcji nie ma na dopasowanie (poza oczywiście zmierzeniem koła i policzeniem rowków).
-
B6 DIVISION
Nie opyla się, często w Lidlu są podobne za dużo mniejsze $$
-
B6 DIVISION
U mnie jakoś inaczej
-
Polecane opony letnie
Bierz 215/50 7.5 cala to nie jest szeroka felga, jak i 215/50 to balon a nie naleśnik. 215mm to 8.46", na feldze 7.5 naciąg zacząłby się poniżej 195.
-
B6 DIVISION
ależ żeś wymyślił a dzieciak w cale nie będzie czuł takiego klimatu to nie zmusisz go do tego +1. Widzę po swoich. Fakt faktem, że u mnie leci wiele gatunków, to tak, jak ja - mają z danego swoje wybrane utwory i koniec kropka. I już się próbują rządzić w aucie i tylko słysze: "Tata, tego nie lubie, tego nie, daj następne" +2 u mnie głównie słyszę: inną, inną, ostatnio chce tylko "ganga stajj"
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Jak już Panowie dajecie fotki, to prosiłbym o podawanie parametrów kół, by to miało jakiś sens.
-
B6 DIVISION
Bry Chyba wystawię swoje Q na alle, tylko wiele wołać
-
B6 DIVISION
to nie takie chop siup, nasz skończy niedługo 4lata, Audi z daleka poznaje jak i VW, Merce, Chevy. Zainteresowania zmienia po obejrzeniu bajki/filmu - obecnie chce zostać spider-menem, strażakiem, piłkarzem. Czasami sam każe mi myć auto bo brudne, w czasie jazdy moja siedzi z tyłu a młody tylko krzyczy: Tato wyprzedzaj, wyprzedzaj, szybciej, szybciej... Tak poza tym, to pozdrowienia od Johnego W
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Ma, tylko stare bańki mogą mieć dopisek, że zalecany. Od ponad roku spełnia 505.01. W promocji w DE za 30€idzie dostać, normalnie koło 39€
-
B6 DIVISION
Podniósł do 200 kucy i mu za dużo pali - no niby przez q
-
Spalanie 1.9 TDI PD
Avf Q 164kuce 16`205/55 Średnie w mieszanym 60/40 7.2l, zimą średnio 7,8l odcinek po 15km w jedną stronę. Ostatnio trasa: 200km przy stałej 130km/h S3ką + 250km landówkami do 120km/h wyszło 6,02l wg baku fis 5,6l pokazywał. Ta sama trasa latem na 17`235/45 6.8l.
-
B6 DIVISION
Żyłką najlepiej lub nicią dentystyczną
-
B6 DIVISION
Nie wala się komuś regulacja wysokości bixa lewego - ten plast. przykręcany z dwoma zębatkami - po wymianie soczewki chciałem wyregulować i się ząbki posypały Dzisiaj kurier dpd miał zły dzień - nie zaciągnął ręcznego na postoju i mi zderzak tylny przerysował
-
B6 DIVISION
Bry Nie polecam kombinacji Johny W. + tonik po Zamkowym dobrze, że jest apap extra.
-
Fotografia - dyskusja ogólna
Dla luster, nie dla małych matryc! gdzie przymyka się ale przy krajobrazach/oddalonych obiektach i zwiększa jednocześnie czas migawki lub ISO, gdyż przymknięcie zmniejsza ilość światła. Jeśli by ktoś w ciemnym pomieszczeniu ustawił jak piszesz f/11 w kompakcie dla zdjęcia ściany to uzyskasz samo ziarno, zamiast GO. I wracając do Twojego przykładu w ciemnym pomieszczeniu przy f/5.6 (taki jest max dla hsa) powiedz mi jakie iso bo to wymusiło -to nie jest lustrzanka. I raczej nie muszę Ci tłumaczyć, co powoduje duża przysłona w takiej malutkiej matrycy. Masz przykład nocą robionego Fuji(znalazłem jedynie dla hs20): A tu moje dla porównania: I na koniec: Review: Sample Photos Review: Sample Photos
-
Fotografia - dyskusja ogólna
Tylko przeoczyłeś jedno do czego szuka aparatu Kazik123, jeżeli do schodów/drzwi często w słabo oświetlonych pomieszczeniach, to wyjaśnij mi po co mega zoom z ciemnym obiektywem. Porównaj jasności obiektywów, wielkość matryc i powiedz mi, że tutaj HS się lepiej sprawdzi przy stckowej lampie Kazik123podsumuję tak, jeśli masz zamiar robić zdjęcia kaczek przelatujących w oddali i innych oddalonych przedmiotów/miejsc na wycieczkach to HS jest najlepszą propozycją w tej monecie. Natomiast, jak potrzebujesz głównie robić zdjęcia swojej pracy i nie chcesz lustra to przemyśl Olka wiedząc, że max zoom to x4 w nim i to może najbardziej przeszkadzać.
-
Fotografia - dyskusja ogólna
Cyknę Ci dzisiaj fotki schodów wieczorem z i bez lampy przy słabym świetle.