Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

feniks

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez feniks

  1. Jakby ktoś nie czytał: Uwaga na popularne foteliki! Niebezpieczne dla dzieci - Sfora
  2. Pierwsze fotki jakie robiłem. Lampę, jak na razie raz włączałem. Przy tym aparacie nie ma potrzeby(poza jakimś portretem przy słabym świetle) ma on bardzo jasny obiektyw i większą matrycę od HSa i innych mega zoomów.
  3. Tu masz test odpowiedni dla Ciebie Test megazoomów 2013 - Podsumowanie - Testy - Optyczne.pl
  4. Poczytaj o olimpusie xz-2. Jak będziesz chciał to wieczorem mogę jakieś foty wrzucić. Miesiąc temu go kupiłem, też się zastanawiałem nad mega zoomem ale ostatecznie uznałem, że i tak bym nie korzystał. Tu masz: bez jakiejkolwiek obróbki: Minimakro + filtr w Gimpie I jeszcze jedno:
  5. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jeszcze zaznaczył, że bez poduszki ale nie ma mow o cyckach licytuje jak chcesz mogę sprawdzić jej stan , zanim zalicytujesz
  6. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Też już gdzieś słyszałem, że skf, choć valeo mam i sobie chwalę. Bo ni ma 200 najechane, dla nich to też magiczna liczba.
  7. Oba, wpierw bilberry brud zmywasz, czekasz aż wyschną i traktujesz prix-em(ja brałem trix'a aby nie bawić się później jeszcze ze smołą Prickbortem), później jeszcze raz bilberry Bilberry do lekkich zabrudzeń, TRix do usuwania zanieczyszczeń metalicznych.
  8. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  9. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ze dwa tygodnie temu ktoś o niego pytał w Zakupie
  10. Miałem tego dunlopa w tym samym rozmiarze. Bdb guma, rewelacyjnie się klei, dosyć ciche, bardzo miękkie. Raz udało mi się poczuć znaczny aquaplaning ale to przy ~150 i kałuży około 2 metrowej. Mają jedną wadę: opony na max 40tys. km i zjechane do ogranicznika. U mnie żadnego ząbkowania nie miały, wszystkie równo się starły.
  11. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bry ale dziś wiosennie u mnie 10'C w cieniu
  12. Obstawiam podróby palników, mam u siebie CBI jedna przetwornica nówka, druga z 2003 valeo i nic podejrzanego się nie dzieje. Powiedz ile dałeś za palniki to się wyjaśni (poniżej 230/szt. za Osram CBI ori nie do dostania).
  13. Mam od dłuższego czasu Logitecha M185, bdb myszka, bateria na bardzo długo starcza.
  14. Czekam na opinie. Ciekawi mnie czy torque na nim pójdzie, czy tylko ich apka? I najważniejsze czy da się logi zrobić?
  15. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    B6 chyba poszły do góry, o coraz droższe pytają na forum w ZK
  16. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wiosna idzie, aż umyłem dziada (tak, wiem, s by jakieś z tyłu pasowało z kominami)
  17. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Brałem Boscha ostatnio, co nie weźmiesz, to wątpię by nowe wytrzymały tyle co ori-10 lat.
  18. 4100 bierz, 4200 to long life
  19. Dokładnie. Podstawówka się kłania i zasada elektrolizy - jak to mówią z pustego to i Salomon nie naleje - jonów na płyty
  20. Jeśli Ci się będzie gotował - to za duży prąd ładowania. Po drugie, uzupełnienie polecam przed i po do odpowiedniego stanu - aby płyty były zakryte.
  21. Ori też chodzi dalej. Przy temp poniżej +5 po odpaleniu auta piecyk sam się odpala i chodzi do osiągnięcia 70C płynu chł. Przy zew -2 wystarczy 5 minut by było gorąco w aucie (klimatronik mam ustawiony na manual, szyby i środek,19C) więc nie wiem po co Wy na 30 minut odpalacie. Dodam tylko, że Niemiec walczył w serwisie ccco z webasto, aż w końcu sam zmienił kodowanie (nie zaglebialem się dokładniej w temat mam jakiś zrzut od niego z kodowaniem). U mnie ori Ardic 912d.
  22. Masz bardzo duże spalanie, podaj na jakich oponach. U mnie jest różnica 1l po przejściu z 235 na 205. Srednia w mieście 8,5. Obecnie przy mieszanym mam 6,8l/100 km (do +5C webasto mi działa dodatkowo)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.