Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

feniks

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez feniks

  1. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    +1
  2. jak błędnie kilka razy powprowadzasz wyskoczy monit o login i hasło z googla
  3. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bry (jaka cisza dzisiaj)
  4. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Patryś można książki czytać
  5. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki Pany 0'C niezbyt przyjemne na dłubanie w lampkach
  6. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czyli w przedniej te oczka też nie wyjdą, tylko cza dużą zaslepke/szkiełko ściągać a pod spodem będą śruby? Wysłane z mojego GT-I9070
  7. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Z której strony ciągnąć? Wysłane z mojego GT-I9070
  8. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bry... Szybkie pytanko, jak wymienić żarówki w lampce tył w sedanie, te małe szkiełka się podważa? Wysłane z mojego GT-I9070
  9. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  10. na wlepce w drzwiach nie masz czasem 205/55 i parę innych rozmiarów, w razie "w" spróbuj się tym ratować
  11. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tak było w 17 Wlkp, wszystko zależy gdzie byli za pierwszym razem powiedz to trzylatkowi co w tyg o 5:40 wstaje
  12. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bry Tylko odmówić misji nie możesz bo kontrakt rozwiążą, znajomy rok temu wrócił z Afganu - nie ten człowiek, widziałem fotki, filmiki - masakra. Najdelikatniejsza anegdotka: płynie sobie strumyk ktoś się w nim myje, parę metrów wcześniej potrzebę fizjologiczną inny do wody załatwia
  13. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie mam, jeszcze się nie dorobiłem, na razie inwestuję w pakiet zima(aku S5 100Ah,św.żarowe) i światło - ledy Tomnika, dzienne w halo wyceniał ktoś ostatnio auto do AC - dzisiaj babka mi zaproponowała całe 1 7 0 0 0 PLN (gdzie wg stron 20200 mogę liczyć)
  14. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    możemy zrobić machniom - Ty mi szare - ja Ci czarną dziurę po schowkach
  15. tylko technologia syntetyczna, u siebie po raz kolejny zalałem top tec 4100
  16. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zapomnij...to że w książce tak jest napisane to jedno ja bym nie ryzykował do 90:whistling: AVF od modelowego 2003 co 120, u siebie zmieniałem po zakupie gdzie miał 100tys. i wszystkie graty były w BDB stanie wg mechanika - pompę zachowałem i mogę pstyrknąć fotkę
  17. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Brać szybko - rarytas Grill Audi A4 B6 oryginał projektzwo tylko u nas (3734727638) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  18. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Poratuje ktoś nrem listewki prawej tylnej do sedana - tej nad/na progu - młody dzisiaj mi wyłamał foto poglądowe
  19. Witam, obecnie posiadam ori varte 95Ah z 2003r, na wlepce J1U (pacjent jak w podpisie avf b6 q, z webasto) altek 140A. W przyszłym tyg planuję kupić nowy akumulator (obecny posiadał rok temu jakieś 60%pojemności wg testera boscha) ale nie jestem pewien wyboru, wstępnie wybrałem Varte silver 85Ah lub 100Ah-i tu się zastanawiam czy 100Ah to nie będzie za dużo, na doładowanie na tak krótkim odcinku - codziennie pokonuję trasę minimum 2 X 16km. Wysłane z mojego GT-I9070
  20. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    cena po uju jak za używkę GRILL KRATKA A4 B6 S4 CZARNY 8E0853651H 5PV NOWY (3717507160) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  21. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bry Wysłane z mojego GT-I9070
  22. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bry
  23. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    takich mundurów jeszcze na forum nie goniłeś
  24. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    łap coś innego http://nonapewno.pl/wp-content/uploads/2013/11/Najseksowniejsze_-zdjecia_gwiazd04.jpg Wrrr:slina: to łap jeszcze chyba branżowe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.