Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wymiana opon w Niemczech: Rozmiar z dowodu jak to jest?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka !

Czas zmienic opony na zimowe. I problem ... mam w dowodzie wbite 215 / 55 / 16

W lecie jeżdze na 235 / 45 / 18 dostałem do auta zimówki 205 / 55 / 16 czy moge na nich jezdzic czy nie ?

Opublikowano

nie możesz, to zabronione

:grin:

możesz, będą troszkę węższe :wink:

Opublikowano

W Austrii jakie masz wbite w dowód, to takie mają być na aucie, jeżeli są inne to możesz zapomnieć o przeglądzie, a myślę, że masz zamiar jeździć na nich dłużej niż rok. Przy stłuczce będą problemy z odszkodowanie, a i przy grubszej kontroli policji też dowód poleci. Raz dostałem mandat za przejazd na żółtym świetle. Po zatrzymaniu gliniarz zanim do mnie przyszedł, obszedł całe auto i patrzył na opony :wink:

W Niemczech zapewne jest tak samo, po coś jest ten rozmiar opon wbijany w dowód.

Opublikowano

na wlepce w drzwiach nie masz czasem 205/55 i parę innych rozmiarów, w razie "w" spróbuj się tym ratować

Opublikowano

ja w norge musialem wbijac wiekszy rozmiar w dowod 19" teraz na legalu moge smigac na 19'' i nizej

Opublikowano

W niemieckim dowodzie masz wbity rozmiar ?

Patrz, miałem nie jeden w łapie ale nie zwróciłem uwagi.

W brifie jest na pewno,ale w dowodzie ?

Opublikowano

w dowodzie nie ma, jest ale w brifie to jest to samo co u nas taxi ma 195/55 i taka musi byc

Opublikowano
  • Autor

Mam wbite w dowod 215 / 55 / 16 :facepalm:

Opublikowano

Ale numer. Co za absurd żeby jeszcze ludziom kazać zakładać dany rozmiar opon skoro nawet producent na wlepce przewiduje różne rozmiary :facepalm:

Opublikowano
Ale numer. Co za absurd żeby jeszcze ludziom kazać zakładać dany rozmiar opon skoro nawet producent na wlepce przewiduje różne rozmiary :facepalm:

jest tolerancja do ilus tam procent na wysokosc i szer.opony ale nie rozmiar chyba...przynajmniej w norge tak jest

Opublikowano

Robie i jeżdżę ichnimi autami.

Ale z pałami nie miałem styczności.

Zapewne nie patrzą na to.

Za to przeglądy mają na prawdę szczegółowe.

Nawet za zaśniedziałe klemy aku auto może nie przejść badań.

Na koła też pewnie patrzą.

Oby u nas kiedyś tak podchodzili do tego to druciarstwo by się skończyło.

No i co drugi ze świecącymi lampami w korony drzew poszedłby na odstrzał.

Opublikowano
  • Autor

Znajomy kupił bmw mial wbity rozmiar i producenta chyba trzech ... :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.