Treść opublikowana przez feniks
- B6 DIVISION
-
Akcja serwisowa 46E2
Jest aktywne, zmień przeglądarkę. Na tel miałem nieaktywne, na kompie wszystko działa.
-
Zestaw dla świeżaka.
Mam coli i jest bdb ale poza zimą, deszczami jest kurzo-przyciągający. Po kilku latach aplikacji śmiem twierdzić, że jego aplikacja jest równie prosta co reda, wbrew temu co ludzie piszą.
-
B6 DIVISION
więcej kilometrów na jednym baku
-
B6 DIVISION
Panie, w Dakarze to ropniaki śmigają
-
Dziecięce foteliki do samochodów
U mnie fotel przez rok non stop był przypięty przez iso, wczoraj zmieniłem młodemu na styropian i śladu na kanapie nie ma (edit:oczywiście mam skórę) Wysłane z mojego GT-I9070
-
B6 DIVISION
Wu jak wiocha (pewnie jakieś In-pro/Dectane)
-
B6 DIVISION
Bry ... No to Zdrowych i Wesołych Wszystkim z dużym workiem części do kolejnych modów od Mikołaja, cza się pakować i w drogę Wysłane z mojego GT-I9070
-
B6 DIVISION
Pierogi na wigilię już lepią.
-
B6 DIVISION
Bry, jedna soczewka z b8 założona, ledy rej (stare śrubki ładnie się odkrecily) i dzienne w halo nssc Za drugą lampę/soczewkę to chyba za pół roku się wezmę - przez te 3.14erdolenie. Wysłane z mojego GT-I9070
-
B6 DIVISION
pewnie, pewnie jak filtr powietrza
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Bart-S czasem nie to? http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Audi_A4_(8E)_Central_Electronics_(8EC/8ED)#Channel_016:_Fog_Light_Cold_Diagnosis [h=3]Channel 016: Fog Light Cold Diagnosis[/h] 0 = Fog Light Cold Lamp Diagnosis active 1 = Fog Light Cold Lamp Diagnosis inactive (i.e. for DTM Edition)
-
B6 DIVISION
Bry Ktoś coś słyszał/wie czy da radę wyłączyć kontrolę żarówek przeciwmgielnych, bądź jest ustawienie na brak przednich?
-
vag-com nie łączy z golfem 4
zmień w ustawieniach Start Baud na 9898
-
B6 DIVISION
Bry, już prawie weekend. Musisz go utopić w alko. Wysłane z mojego GT-I9070
-
B6 DIVISION
Mam ale serii 3, bardzo dobra już 4 lata chodzi , bateria dalej trzyma wystarczająco, ostrza niby co 6 miechów należy zmieniać a przy moim goleniu (2Xtydzień) spokojnie rok dają radę.
-
Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia
w bixach masz: krótkie: żarnik długie: żarnik(przesłona się przestawia) w soczewce + H7 w odbłyśniku
-
B6 DIVISION
U gościa z forum golfa ~54 w złocie. Koło 6 dni czekania. Wysłane z mojego GT-I9070 Masz jakievo fota? Hm jak dobrze rozumiem, chcesz fotkę lampki(jak coś, walają się po piwnicy)? Ciąg dalszy walk ze śrubkami: ASO Skody nie jest w stanie mi zamówić śrubek cza do szwabów jechać, koszt paliwa 16PLN, koszt śrubek 2PLN Bixów regulacja do góry/dół to jedynie, po tych śrubach zapierających?
-
A4 B6 Quattro - jak tylkonapędówka ? !
Myślałem, że czegoś się tu dowiem (jako świerzak w Q) -a dyskusja jedynie o letnich kapciach zimą. Po pierwszym nieplanowanym poślizgu, nigdy w zakręt bez gazu nie wchodzę. Wysłane z mojego GT-I9070
-
B6 DIVISION
U gościa z forum golfa ~54 w złocie. Koło 6 dni czekania. Wysłane z mojego GT-I9070
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
szukam w vagcat i znaleźć nie mogę przy okazji znalazłem inną wersję etki online AUDI A4/S4 CABRIO./QU. [AA4C] (EUROPE) 2004 faktycznie nie ma dzięki za przeszukanie Etki, co do śrubek, to jedynie mam dostęp do wkrętów do drewna...
-
B6 DIVISION
Bry wspomoże ktoś numerkiem śrubek lampek rejestracji - zamówiłem ledowe i przyszły bez śrubek
-
B6 DIVISION
to sobie zamów Murska miedzianą