Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

feniks

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez feniks

  1. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Koło 40k$
  2. Jest aktywne, zmień przeglądarkę. Na tel miałem nieaktywne, na kompie wszystko działa.
  3. Mam coli i jest bdb ale poza zimą, deszczami jest kurzo-przyciągający. Po kilku latach aplikacji śmiem twierdzić, że jego aplikacja jest równie prosta co reda, wbrew temu co ludzie piszą.
  4. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    więcej kilometrów na jednym baku
  5. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panie, w Dakarze to ropniaki śmigają
  6. U mnie fotel przez rok non stop był przypięty przez iso, wczoraj zmieniłem młodemu na styropian i śladu na kanapie nie ma (edit:oczywiście mam skórę) Wysłane z mojego GT-I9070
  7. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wu jak wiocha (pewnie jakieś In-pro/Dectane)
  8. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bry ... No to Zdrowych i Wesołych Wszystkim z dużym workiem części do kolejnych modów od Mikołaja, cza się pakować i w drogę Wysłane z mojego GT-I9070
  9. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pierogi na wigilię już lepią.
  10. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bry, jedna soczewka z b8 założona, ledy rej (stare śrubki ładnie się odkrecily) i dzienne w halo nssc Za drugą lampę/soczewkę to chyba za pół roku się wezmę - przez te 3.14erdolenie. Wysłane z mojego GT-I9070
  11. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pewnie, pewnie jak filtr powietrza
  12. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bry
  13. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bart-S czasem nie to? http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Audi_A4_(8E)_Central_Electronics_(8EC/8ED)#Channel_016:_Fog_Light_Cold_Diagnosis [h=3]Channel 016: Fog Light Cold Diagnosis[/h] 0 = Fog Light Cold Lamp Diagnosis active 1 = Fog Light Cold Lamp Diagnosis inactive (i.e. for DTM Edition)
  14. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bry Ktoś coś słyszał/wie czy da radę wyłączyć kontrolę żarówek przeciwmgielnych, bądź jest ustawienie na brak przednich?
  15. zmień w ustawieniach Start Baud na 9898
  16. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bry, już prawie weekend. Musisz go utopić w alko. Wysłane z mojego GT-I9070
  17. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam ale serii 3, bardzo dobra już 4 lata chodzi , bateria dalej trzyma wystarczająco, ostrza niby co 6 miechów należy zmieniać a przy moim goleniu (2Xtydzień) spokojnie rok dają radę.
  18. w bixach masz: krótkie: żarnik długie: żarnik(przesłona się przestawia) w soczewce + H7 w odbłyśniku
  19. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    U gościa z forum golfa ~54 w złocie. Koło 6 dni czekania. Wysłane z mojego GT-I9070 Masz jakievo fota? Hm jak dobrze rozumiem, chcesz fotkę lampki(jak coś, walają się po piwnicy)? Ciąg dalszy walk ze śrubkami: ASO Skody nie jest w stanie mi zamówić śrubek cza do szwabów jechać, koszt paliwa 16PLN, koszt śrubek 2PLN Bixów regulacja do góry/dół to jedynie, po tych śrubach zapierających?
  20. Myślałem, że czegoś się tu dowiem (jako świerzak w Q) -a dyskusja jedynie o letnich kapciach zimą. Po pierwszym nieplanowanym poślizgu, nigdy w zakręt bez gazu nie wchodzę. Wysłane z mojego GT-I9070
  21. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    U gościa z forum golfa ~54 w złocie. Koło 6 dni czekania. Wysłane z mojego GT-I9070
  22. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki wielkie
  23. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    szukam w vagcat i znaleźć nie mogę przy okazji znalazłem inną wersję etki online AUDI A4/S4 CABRIO./QU. [AA4C] (EUROPE) 2004 faktycznie nie ma dzięki za przeszukanie Etki, co do śrubek, to jedynie mam dostęp do wkrętów do drewna...
  24. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bry wspomoże ktoś numerkiem śrubek lampek rejestracji - zamówiłem ledowe i przyszły bez śrubek
  25. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to sobie zamów Murska miedzianą

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.