Treść opublikowana przez feniks
-
B6 DIVISION
Bry w ten piękny słoneczny dzień, a tak na poważnie po raz 1457785 będę bixa wyciągał. Dziad się nie poddaje i ciągle paruje Wysłane z mojego GT-I9070
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
Poszła odp Mowa o Sylwku? Tak
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
Jak coś, to w Pieńsku mogę polecić Wysłane z mojego GT-I9070
-
B6 DIVISION
Aż swoje dzisiaj obejrzę Wysłane z mojego GT-I9070
-
Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia
mam tak zrobione jak Kris i nic się nie dzieje Wysłane z mojego GT-I9070
-
B6 DIVISION
Bry ale lipna pogoda.
-
B6 DIVISION
Bry Wysłane z mojego GT-I9070
-
B6 DIVISION
u mnie siedzą valeo od XII 2012, świeżo po założeniu, kierowcy po środku nie zbierała, ze dwa razy ją powyginałem i po dziś dzień ładnie zbiera
-
Rejestracja auta z Niemiec po najmniejszej linii oporu
U mnie dodatkowo chcieli tłumaczenie papierów od zjazdowych tablic. Wysłane z mojego GT-I9070
-
Błędy lambdy ?
Wyczyść przepustnice i jeżeli jest wymagana w b5 to i adaptacja. Wysłane z mojego GT-I9070
-
B6 DIVISION
Bry Wysłane z mojego GT-I9070
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
ciut za daleko - praktycznie Bolesławiec
-
Pytanko do mieszkańców Zgorzelca i okolic
marktkauf: http://static.edeka.de/media/handzettel/NORDBAYERN/MARKTKAUF_OST_FISCH_GOERLITZ/index.html obok niego masz aldi https://www.google.pl/maps/place/ALDI+G%C3%B6rlitz-K%C3%B6nigshufen/@51.1706579,14.968142,17z/data=!4m2!3m1!1s0x4708ddb727ccba8d:0x1a2fccbca5df2c0a
-
B6 DIVISION
Bry Ciężki pierwszy dzień po urlopie. Wysłane z mojego GT-I9070
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
heble na aucie?Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 Na aucie, pylą jak sk..syn Wysłane z mojego GT-I9070 Ferodo mają warstwę na początku po to aby się ladnie uzlozyly. Po 500km przestaną pylic:wink: Ale hamuje mordo chociaż? Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 hamuje, hamuje, aż mordą po asfalcie szuram dziwnie to nowe forum cytuje- B6 DIVISION
heble na aucie?Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 Na aucie, pylą jak sk..syn Wysłane z mojego GT-I9070- B6 DIVISION
Właśnie zmienia mi znajomy licznik wszystko ok i lipa tylko z webasto nie widzi nowy, brak komunikacji! Ma ktoś może pomysł? Wysłane z mojego GT-I9070- Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Spróbuj cleanerem duraglossa Wysłane z mojego GT-I9070- B6 DIVISION
Wstawać Śpiochy i w drogę, 320 trzeba dotrzeć Wysłane z mojego GT-I9070- B6 DIVISION
wchodzą tylko cza się namęczyć- B6 DIVISION
Czasem ktoś w Ustroniu Morskim nie plażuje, do soboty? Wysłane z mojego GT-I9070- Wymiana oświetlenia wnętrza w A4 B8 na LED-owe
Że tak się wtrącę, zestaw od Tomnika by Wam nie podszedł? Cena może większa ale moduły profi. Wysłane z mojego GT-I9070- Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Megs tylko wypełnia przy ręcznej robocie na vagach niestety. Wysłane z mojego GT-I9070- B6 DIVISION
Trochę mi się kurier ociagal ale wiedziałem ze nie ma ciśnienia:wink: Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 Wandej podrzuć nr tel na PW to zrobimy deal (przekrece po 16) Wysłane z mojego GT-I9070 telefon masz w podpisiemalo widoczny ale jest ---------- Post dopisany at 11:00 ---------- Poprzedni post napisany at 10:33 ---------- bylo audi myte w srodku teraz mesiek :shock3::OMG::wtf::wtf::wtf::wtf: Ja tam nigdzie jego tel nie widzę Wysłane z mojego GT-I9070 - B6 DIVISION