Treść opublikowana przez feniks
-
B6 DIVISION
Trochę mi się kurier ociagal ale wiedziałem ze nie ma ciśnienia:wink: Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 Wandej podrzuć nr tel na PW to zrobimy deal (przekrece po 16) Wysłane z mojego GT-I9070
-
Jakie żarówki użyć H5W Czy H6W
Jeśli masz bix to h6w powinno być na lampie napisane. U siebie mam palniki osram cbi i postojowe philips niby te białe, a różnica ogromna i dalej żółto, dlatego nie ma sensu przepłacać i albo zakładaj najtańsze lub poszukaj jakichś led (ale wtedy przy kontroli może dowód polecieć) Wysłane z mojego GT-I9070
-
B6 DIVISION
kurde ja już 3 tygodnie bez auta :smutas: dopisz + kw do 130 w ogłoszeniu żeby nie było Wysłane z mojego GT-I9070
-
Jak nakładać wosk Collonite 915??
Jeśli tylko raz nakładałeś, to wrzuć fotkę puszki, dla porównania dodam swoją po jednym użyciu. Wysłane z mojego GT-I9070
-
Jak nakładać wosk Collonite 915??
Nakładaj po elemencie i poleruj. Być może za bogato go dajesz na lakier. Ostatnio u siebie go testowałem i faktycznie max 2 elementy można nakładać by lekko polerować, co do mazania nic takiego nie zauważyłem, zmień ściereczke - może tu leży wina. Wysłane z mojego GT-I9070
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Tak i tak. Co do skór to szukam coś o mniej intensywnym zapachu. Wysłane z mojego GT-I9070
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Z innej beczki, jaki cleaner pod coli 915, mam duraglosa (ale już mi się znudził - wg mnie idealny do utlenionych, zapuszczonych, do w miarę zadbanego szkoda) i Pb prof polish. Jest sens zymola brać? I co do skór czarnych polecicie z odżywek, innego niż: gliptone(mam dość tego zapachu) i colourlock. Wysłane z mojego GT-I9070
-
B6 DIVISION
Kaju podziękował za schowki, trochę zeszło bo M10 musiałem zanabyć Wysłane z mojego GT-I9070
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Tak trochę nie w temacie ale mam pytanie. Będę robił wiatę wolno stojącą(50cm od budynku), skos na jedną stronę 2m i 2,4m. Długość 6m na 3m szerokości, kryta blachą. Mam problem z doborem słupów, czy 6 sztuk wystarczy (co 3m) i jaką grubość dobrać? Wysłane z mojego GT-I9070
-
B6 DIVISION
To lipton, za kod w aso pewnie grube € wołają. Wysłane z mojego GT-I9070
-
B6 DIVISION
Bry Pin z radia gdzie wędruje? Mce, MK? Do swojego kodu nie posiadam i się czy zmiana licznika, czy MK mi radia nie udupi. Wysłane z mojego GT-I9070
-
B6 DIVISION
Bry Nie zalega komuś MK z końcówką BA/BD (w dobrej monecie). Wysłane z mojego GT-I9070
-
B6 DIVISION
jeszcze z 10 lat i będzie można krajowe auta kupować https://www.historiapojazdu.gov.pl/historia-pojazdu-web/index.xhtml
-
Gdzie wybieracie się na wczasy i co polecacie?
Bałtyk to i tak zawsze loteria z pogodą. Wysłane z mojego GT-I9070
-
Gdzie wybieracie się na wczasy i co polecacie?
A jak w ustce z temperatura wody naszej kalurzy narodowej zwanej baltyk ?da sie normalnie poplywac i nie stracic jaj? Ja myslalem o swinoujscie bo znam to miejsce bardzo dobrze.ewentualnie kolobrzeg. .wolin.wladyslawowo Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2 Na podstawie wieloletnich doświadczeń stwierdzam, że polskie morze (zachodnia połowa) dzieli się na: do Kołobrzegu i syberia -3 stopnie dalsza część. BTW w tym roku Ustronie. Wysłane z mojego GT-I9070
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
To nie lampa i łatwo spieprzyć, ubezpiecz szyby i uważaj na wysoko latające kamienie.
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
Pojedź na Traugutta 86
-
co najlepszego do ręcznej aplikacji ?
Myć
-
Check
U mnie w B6 jest
-
B6 DIVISION
Wiesz już jakie koszta za całość w zeszłym roku płaciłem z robotą 360PLN
-
B6 DIVISION
Ktoś na forum ostatnio o to też pytał i marne szanse(jedynie nagonka w tym czasie) lub AC. http://a4-klub.pl/ubezpieczenia-odszkodowania-kolizje-wypadki-72/wypadek-lania-328173/
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam, potrzebuję komplet filtrów, do B6 AVF q modelowo 2004, Mann/Knecht: -powietrza -paliwa -kabinowy -oleju i na zapas żarówkę postojową do Bix'a H6W szt. 1
-
B6 DIVISION
Jak na zimę, to dobrze siedzi
-
B6 DIVISION
Bry, ma ktoś może fotkę grilla góra s4 i dół czarny zwyklak, najlepiej w LX7Z(szarym) przy ori zdesiu
-
Pomoc w ułożeniu prac i korekta postępowania
Na szybko, pianę dajemy na suche auto od spodu idąc do góry. Do pricka dowolny spryskiwacz, polecam czerwonego kwazara, jak nic nie masz(3 lata już mi służy przy APC).