Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

feniks

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez feniks

  1. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Trochę mi się kurier ociagal ale wiedziałem ze nie ma ciśnienia:wink: Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 Wandej podrzuć nr tel na PW to zrobimy deal (przekrece po 16) Wysłane z mojego GT-I9070
  2. Jeśli masz bix to h6w powinno być na lampie napisane. U siebie mam palniki osram cbi i postojowe philips niby te białe, a różnica ogromna i dalej żółto, dlatego nie ma sensu przepłacać i albo zakładaj najtańsze lub poszukaj jakichś led (ale wtedy przy kontroli może dowód polecieć) Wysłane z mojego GT-I9070
  3. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kurde ja już 3 tygodnie bez auta :smutas: dopisz + kw do 130 w ogłoszeniu żeby nie było Wysłane z mojego GT-I9070
  4. Jeśli tylko raz nakładałeś, to wrzuć fotkę puszki, dla porównania dodam swoją po jednym użyciu. Wysłane z mojego GT-I9070
  5. Nakładaj po elemencie i poleruj. Być może za bogato go dajesz na lakier. Ostatnio u siebie go testowałem i faktycznie max 2 elementy można nakładać by lekko polerować, co do mazania nic takiego nie zauważyłem, zmień ściereczke - może tu leży wina. Wysłane z mojego GT-I9070
  6. Tak i tak. Co do skór to szukam coś o mniej intensywnym zapachu. Wysłane z mojego GT-I9070
  7. Z innej beczki, jaki cleaner pod coli 915, mam duraglosa (ale już mi się znudził - wg mnie idealny do utlenionych, zapuszczonych, do w miarę zadbanego szkoda) i Pb prof polish. Jest sens zymola brać? I co do skór czarnych polecicie z odżywek, innego niż: gliptone(mam dość tego zapachu) i colourlock. Wysłane z mojego GT-I9070
  8. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kaju podziękował za schowki, trochę zeszło bo M10 musiałem zanabyć Wysłane z mojego GT-I9070
  9. Tak trochę nie w temacie ale mam pytanie. Będę robił wiatę wolno stojącą(50cm od budynku), skos na jedną stronę 2m i 2,4m. Długość 6m na 3m szerokości, kryta blachą. Mam problem z doborem słupów, czy 6 sztuk wystarczy (co 3m) i jaką grubość dobrać? Wysłane z mojego GT-I9070
  10. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To lipton, za kod w aso pewnie grube € wołają. Wysłane z mojego GT-I9070
  11. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bry Pin z radia gdzie wędruje? Mce, MK? Do swojego kodu nie posiadam i się czy zmiana licznika, czy MK mi radia nie udupi. Wysłane z mojego GT-I9070
  12. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bry Nie zalega komuś MK z końcówką BA/BD (w dobrej monecie). Wysłane z mojego GT-I9070
  13. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jeszcze z 10 lat i będzie można krajowe auta kupować https://www.historiapojazdu.gov.pl/historia-pojazdu-web/index.xhtml
  14. Bałtyk to i tak zawsze loteria z pogodą. Wysłane z mojego GT-I9070
  15. A jak w ustce z temperatura wody naszej kalurzy narodowej zwanej baltyk ?da sie normalnie poplywac i nie stracic jaj? Ja myslalem o swinoujscie bo znam to miejsce bardzo dobrze.ewentualnie kolobrzeg. .wolin.wladyslawowo Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2 Na podstawie wieloletnich doświadczeń stwierdzam, że polskie morze (zachodnia połowa) dzieli się na: do Kołobrzegu i syberia -3 stopnie dalsza część. BTW w tym roku Ustronie. Wysłane z mojego GT-I9070
  16. To nie lampa i łatwo spieprzyć, ubezpiecz szyby i uważaj na wysoko latające kamienie.
  17. feniks odpowiedział(a) na razor37 temat w Elektryka i Oświetlenie
    U mnie w B6 jest
  18. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wiesz już jakie koszta za całość w zeszłym roku płaciłem z robotą 360PLN
  19. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ktoś na forum ostatnio o to też pytał i marne szanse(jedynie nagonka w tym czasie) lub AC. http://a4-klub.pl/ubezpieczenia-odszkodowania-kolizje-wypadki-72/wypadek-lania-328173/
  20. Witam, potrzebuję komplet filtrów, do B6 AVF q modelowo 2004, Mann/Knecht: -powietrza -paliwa -kabinowy -oleju i na zapas żarówkę postojową do Bix'a H6W szt. 1
  21. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak na zimę, to dobrze siedzi
  22. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bry, ma ktoś może fotkę grilla góra s4 i dół czarny zwyklak, najlepiej w LX7Z(szarym) przy ori zdesiu
  23. Na szybko, pianę dajemy na suche auto od spodu idąc do góry. Do pricka dowolny spryskiwacz, polecam czerwonego kwazara, jak nic nie masz(3 lata już mi służy przy APC).

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.