Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gdzie wybieracie się na wczasy i co polecacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Planuje własnie wybrać się gdzieś na wczasy w 4 osoby (2 pary). W grę wchodzą tylko miejscowości nadmorskie i tak właśnie zastanawiamy się ze znajomymi jaką miejscowość wybrać i dodatkowo poszukujemy sprawdzonego noclegu. Ogólnie natrafiłem na jakiś serwis Tanie noclegi na wakacje i wczasy nad morzem! Pokoje, kwatery, pensjonaty, hotele, apartamenty - czy ktoś z was już szukał tam noclegów?

Jakie są wasze plany na tegoroczny urlop? Czy możecie polecić jakąś fajną nadmorską miejscowość?

Będę wdzięczny za cenne informacje!

Pozdrawiam

Opublikowano

Z Gdyni daleko nie ma :kox:

Plaże krajowe czy zagraniczne ??

Ja też chętnie podpinam się pod pytanie, ale interesuje mnie miejsce bardzo spokojne, gdzie można spędzić w ciszy czas z rocznym dzieciaczkiem.

Opublikowano
Z Gdyni daleko nie ma :kox:

Plaże krajowe czy zagraniczne ??

Ja też chętnie podpinam się pod pytanie, ale interesuje mnie miejsce bardzo spokojne, gdzie można spędzić w ciszy czas z rocznym dzieciaczkiem.

bardzo spokojne jest Rogowo

moze wrecz nawet zbyt spokojne

piekny las i swietne plaze

Opublikowano

A co koledzy powiecie na Tropical Island w niemcowni??

Był ktoś z was?

Opublikowano

Moja znajoma była, podobno d*py nie urywa a w dodatku bardzo drogo.

Opublikowano

To jadąc na weekend tzn wjechać tam w piątek koło południa i wyjechać w niedziele wieczorem, to z torbami pójde :decayed:

Opublikowano

Tropical szkoda kasy, ja w tym roku po raz drugi Turkey

w zeszłym roku Bułgaria miejscowość Duni hotel Marina Palace, bliżniaczy hotel Marina Beach też super ,

żona żałuje że znów nie jedziemy, pogoda gwarantowana

w kraju to zapraszam do K-G

Opublikowano

Ja w ubiegłym roku byłem na Teneryfie - Playa de las Americas. Mega fajne miejsce, mogę z pełną odpowiedzialnością polecić :thumbup1:

W tym roku lecimy na Gran Canarię :banan:

Opublikowano
Ja w ubiegłym roku byłem na Teneryfie - Playa de las Americas. Mega fajne miejsce, mogę z pełną odpowiedzialnością polecić :thumbup1:

W tym roku lecimy na Gran Canarię :banan:

Teneryfa i Gran Canaria super, z tym ze na Teneryfie wiecej było do zobaczenia Teide Maska Klify Loro Park i Siam Park

Na Gran Canarii tylk wydmy, i dziadki po 60 na golasa a i sporo kochajacych inaczej

zarówno kobiet jak i pedzi

Wiec uważaj na plecy

Opublikowano
Ja w ubiegłym roku byłem na Teneryfie - Playa de las Americas. Mega fajne miejsce, mogę z pełną odpowiedzialnością polecić :thumbup1:

W tym roku lecimy na Gran Canarię :banan:

Teneryfa i Gran Canaria super, z tym ze na Teneryfie wiecej było do zobaczenia Teide Maska Klify Loro Park i Siam Park

Na Gran Canarii tylk wydmy, i dziadki po 60 na golasa a i sporo kochajacych inaczej

zarówno kobiet jak i pedzi

Wiec uważaj na plecy

Na Teneryfie zobaczyłem wszystko, co tylko się dało. Na GC nastawiam się wyłącznie na relaks. Co do kobiet kochających inaczej to chętnie na nie popatrzę :tongue4:

20130830_094845.jpg

Opublikowano
Ja w ubiegłym roku byłem na Teneryfie - Playa de las Americas. Mega fajne miejsce, mogę z pełną odpowiedzialnością polecić :thumbup1:

W tym roku lecimy na Gran Canarię :banan:

Teneryfa i Gran Canaria super, z tym ze na Teneryfie wiecej było do zobaczenia Teide Maska Klify Loro Park i Siam Park

Na Gran Canarii tylk wydmy, i dziadki po 60 na golasa a i sporo kochajacych inaczej

zarówno kobiet jak i pedzi

Wiec uważaj na plecy

Na Teneryfie zobaczyłem wszystko, co tylko się dało. Na GC nastawiam się wyłącznie na relaks. Co do kobiet kochających inaczej to chętnie na nie popatrzę :tongue4:

http://s17.postimg.org/agidlyuh7/20130830_094845.jpg

Oj jest na co popatrzeć, akcja była w hotelu jak matka z córka strzeliły pare drinków

i zaczęły prawie że kopulować przy barze, każdy sie domyślił ze to nie córka z matka

a córka niezła sztuka ok 23-25 lat, a pseudo matka 50-55

A dokladnie jaka miejscowosc

Ja byłem na GC w Meloneras 5 min od latarni i wydm

Żeby niebyło ot to polecam jeszcze Rodos

A odradzam Kos

Opublikowano

Puerto Rico

Opublikowano
Puerto Rico

w sezonie ciasno na plaży, ale zatoczka KOKS

Opublikowano

Damy radę - lecimy we wrześniu i mamy hotel przy samej plaży. Ogólnie już nie mogę się doczekać ;)

Wysłane z mojego SM-P605 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Ja w ubiegłym roku byłem na Teneryfie - Playa de las Americas. Mega fajne miejsce, mogę z pełną odpowiedzialnością polecić :thumbup1:

W tym roku lecimy na Gran Canarię :banan:

Teneryfa i Gran Canaria super, z tym ze na Teneryfie wiecej było do zobaczenia Teide Maska Klify Loro Park i Siam Park

Na Gran Canarii tylk wydmy, i dziadki po 60 na golasa a i sporo kochajacych inaczej

zarówno kobiet jak i pedzi

Wiec uważaj na plecy

Na Teneryfie zobaczyłem wszystko, co tylko się dało. Na GC nastawiam się wyłącznie na relaks. Co do kobiet kochających inaczej to chętnie na nie popatrzę :tongue4:

http://s17.postimg.org/agidlyuh7/20130830_094845.jpg

Oj jest na co popatrzeć, akcja była w hotelu jak matka z córka strzeliły pare drinków

i zaczęły prawie że kopulować przy barze, każdy sie domyślił ze to nie córka z matka

a córka niezła sztuka ok 23-25 lat, a pseudo matka 50-55

A dokladnie jaka miejscowosc

Ja byłem na GC w Meloneras 5 min od latarni i wydm

Żeby niebyło ot to polecam jeszcze Rodos

A odradzam Kos

Czemu odradzasz Kos? Bylem i mi sie podobalo, ale nie mam porownania.

Opublikowano
Puerto Rico

w sezonie ciasno na plaży, ale zatoczka KOKS

ktore biuro oferuje?

Opublikowano
Puerto Rico

w sezonie ciasno na plaży, ale zatoczka KOKS

ktore biuro oferuje?

Itaka

Opublikowano
Ja w ubiegłym roku byłem na Teneryfie - Playa de las Americas. Mega fajne miejsce, mogę z pełną odpowiedzialnością polecić :thumbup1:

W tym roku lecimy na Gran Canarię :banan:

Teneryfa i Gran Canaria super, z tym ze na Teneryfie wiecej było do zobaczenia Teide Maska Klify Loro Park i Siam Park

Na Gran Canarii tylk wydmy, i dziadki po 60 na golasa a i sporo kochajacych inaczej

zarówno kobiet jak i pedzi

Wiec uważaj na plecy

Na Teneryfie zobaczyłem wszystko, co tylko się dało. Na GC nastawiam się wyłącznie na relaks. Co do kobiet kochających inaczej to chętnie na nie popatrzę :tongue4:

http://s17.postimg.org/agidlyuh7/20130830_094845.jpg

Oj jest na co popatrzeć, akcja była w hotelu jak matka z córka strzeliły pare drinków

i zaczęły prawie że kopulować przy barze, każdy sie domyślił ze to nie córka z matka

a córka niezła sztuka ok 23-25 lat, a pseudo matka 50-55

A dokladnie jaka miejscowosc

Ja byłem na GC w Meloneras 5 min od latarni i wydm

Żeby niebyło ot to polecam jeszcze Rodos

A odradzam Kos

Czemu odradzasz Kos? Bylem i mi sie podobalo, ale nie mam porownania.

ja byłem 2 tyg. i jak dla mnie nudy i na tydzień za długo

Rodos super, Kreta również

w zeszłym roku Bułgaria totalnie mnie zaskoczyła oczywiście na +++

fakt poza hotelem bieda ale za ta cenę hotel 5*

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

jak ktoś szuka aktualnej pogody na terenach które zamierza odwiedzić to może sprawdzić,

wrzucam stronę z kamerkami, bo nie wiem czy ją znacie....

jest tam trochę kamerek. Hiszpania(LLoret de Mar), Chorwacja, Włochy...

sprawdzać i oceniać bo nie wiem czy wszystkie działają...costa brava ma np świetną jakość!!!!

What's UP Cams

Opublikowano

Ja jeśli jadę nad polskie morze to odwiedzam UStkę:good: Chyba jedno z najbardziej ogarniętych i przyjaznych miast nad morzem:good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.