Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

feniks

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez feniks

  1. Ok, gdzieś tam koło namiotu z rowerami, zazwyczaj jest tam miejsce. Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
  2. Ok, 16? Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
  3. Jakby co, o 16 gdzieś na fajkę mogę podjechać na parking np Plaza. Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
  4. Jak 12ego to może wlecę, co byście sami we dwóch nie byli
  5. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja miałem (na B8), po robocie poszukam fotki. Wytrzymały mi niecałe 2 lata, wrzucę później też login gościa z alle z ori żarnikami (pamiętam tylko że był z Zielonej Góry).
  6. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chyba więcej Nas tu
  7. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie wyglądają I jak dobrze kojarzę mają słabe ET w okolicy ~50. Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
  8. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W necie jest dobry kalkulator co do złotówki Ci policzy, wszystko zależy od ceny na umowie(lub eurotaxu). Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
  9. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Z samego tyłu nie masz?Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
  10. A masz 288 na zbyciu? Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
  11. Mam pytanie, zakładając 300 na tył w b6 q, można tylko pomarzyć o założeniu 16'? Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
  12. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jest, mała 5ka, 2 rząd, 3 kolumna, jak mnie pamięć nie myli Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
  13. To normalne, też mam F a lustra i innych bajerów było brak. Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
  14. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany, jest jakiś sposób na wtyczkę pod fotelem kierownika? Średnio co rok muszę kontaktem prysnąć. Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
  15. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak, normalne, poniżej 5C się załączy. Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
  16. Osobiście używam qd tylko do usuwania ptasich kup Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
  17. Tylko Valeo Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
  18. Mobile doc skaner ma mam już parę lat i nie narzekam, wrzucam w chmurę paragony automatycznie po zakupach i zapominam. Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
  19. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    oleju
  20. a w profilu B5 Dot 2011 to już tak fajny nie jest - przyjrzyj się dokładniej bokom opon, jak znajdziesz 225 drugą identyczną to dokup (ale raczej to będzie cud), zakładać różne mógłbyś, jakbyś miał różne szerokości felg. W Twoim przypadku szukaj 4 nowych/używanych.
  21. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wszystko gra (wpierw spaloną wkładałem a później puste miejsce zostawiłem).
  22. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja od 10lat tylko używki kupuję, nie widzę sensu przepłacać. Biorę Conti/pirelli/dunlop max 3letnie z co najmniej 6,5mm i co dwa sezony śmietnik. Płacę ~700 za 17/235/45 i ~500 za zimę 16/205/55. Przy mojej jeździe żadne nówki 4 sezonów by nie wytrzymały, by choć trochę mi się to opłaciło. Ale trzeba mieć sprawdzonego wulkanizatora. Z innej beczki: wyskoczył mi komunikat o spalonej żarówce cofania, prawej. Kupiłem, założyłem i ujj wciąż świeci komunikat, wyjąłem podgiąłem blaszki, wciąż świeci. Już na necie szukam - moduł uwalony. Wyjąłem jeszcze raz żarówkę i dalej błąd, powoli nerwicy dostałem. Następnego biorę się za to znów i się okazało, że za pierwszym razem, tą samą żarówkę spaloną założyłem(nowa w koszu wylądowała) a za ostatnim razem nawet nie włożyłem żadnej
  23. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chyba 8E0, u siebie zakładałem 3R0959126 - w skodzie 300PLN pani zawołała znalazłem na allegro gościa u mnie w mieście i za 150PLN nówkę kupiłem
  24. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dzięki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.