Treść opublikowana przez feniks
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
zawsze urywam kawałeczek glinki dla nich i schodzą
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
tomnika ver. zimne (w całym aucie, tylko o schowku zapomniałem)
-
B6 DIVISION
Wreszcie prawą stronę podłączyłem, nie obyło się bez strat, jedna spinka wpadła gdzieś w karoserię
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
- Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
ok- Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
ok, na nowym parkingu plazy?czy hala?- Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
Sezon urlopowy, to i nikogo nie ma. Jakby co, dzisiaj będę kręcił się po zgo koło 18. Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka- Wymiana linki w mechanizmie podnoszenia przedniej szyby w A4 B6
jaku8891 miałeś podkładki, nie zalozyles i się dziwisz, że masz szpare. Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka- VAG - lepszy XP czy WIN 7
Z ciekawości, zmień start baud na 9898 w opcjach. Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka- System operacyjny Android
Mam u siebie 5.0.2 i jestem zadowolony. Brakuje mi tylko przesunięcia na bok 3 palcami. Bateria tak samo trzyma i nic nie zamula. Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka- wycieczka Sandomierz co zwiedzić ?
Gorąco polecam na weekend, prócz Sandomierza, Krzyrztopór zobaczyć. Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka- B6 DIVISION
Nic nie trzeba, p&p pokrywa. Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka- B6 DIVISION
najbliższy śnieg za pół roku- B6 DIVISION
Boczki by się przydałyWysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka- B6 DIVISION
3X10 N10625802 jak się nie mylę- B6 DIVISION
Przesadzacie z tym olejem. Robię 2 wymiany rocznie. Najstarszy litr ma 2 lata, najmłodszy 0.5 roku. Nie wiem co miałoby się dziać z olejem leżącym w piwnicy, przez ten czas. Gorzej, jak ktoś wozi na dolewki w bagażniku, gdzie są skoki temp -15 - +40C.- B6 DIVISION
też tak robię z oliwą ostatnią wymianę miałem gratis - poza filtrem- B6 DIVISION
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/244509-wyposazenie-bagaznika-kolo-zapasowe-dojazdowe-zestaw-naprawczy/page-1- Wymiana linki w mechanizmie podnoszenia przedniej szyby w A4 B6
Tak te blaszki. Ja na 3 rozbierania ani jednego kołka nie musiałem kupować, może też Ci się uda. Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka- Wymiana linki w mechanizmie podnoszenia przedniej szyby w A4 B6
Zdejmując boczek uważaj z lewej strony na górny zaczep (u siebie połamałem Przypatrz się, przed wyjęciem ramki z szybą, czy czasem nie masz blaszek dystansujących, za śrubami trzymającymi ramkę. Ja miałem u góry z lewej. Wyciągając nie zwróciłem uwagi, nagle sobie wyleciała a później na chybił trafił dopasowywałem skąd.- JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Dzwoń i pytaj, ja będę u nich na dniach Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka- B6 DIVISION
getem.pl działaWysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka- D1S - jaki żarnik? Philips czy osram?
B6 może ma słabe ale nie na soczewkach z B8- D1S - jaki żarnik? Philips czy osram?
U siebie mam CBI d1s i drugi raz nie kupię. Mają 2 lata z hakiem, jakieś 20tys. km zrobiłem na nich(odjąłem, pi razy drzwi, okres odkąd mam dzienne) i jeden już zaczyna w fiolet wchodzić. Nie widzę sensu dwukrotnie przepłacać, co do barwy i mocy ok ale nocą w deszczu mam wrażenie, że zwykła barwa lepiej by oświetlała. - Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?