Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

feniks

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez feniks

  1. zawsze urywam kawałeczek glinki dla nich i schodzą
  2. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mi się tak podoba
  3. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tomnika ver. zimne (w całym aucie, tylko o schowku zapomniałem)
  4. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wreszcie prawą stronę podłączyłem, nie obyło się bez strat, jedna spinka wpadła gdzieś w karoserię
  5. ok, na nowym parkingu plazy?czy hala?
  6. Sezon urlopowy, to i nikogo nie ma. Jakby co, dzisiaj będę kręcił się po zgo koło 18. Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
  7. jaku8891 miałeś podkładki, nie zalozyles i się dziwisz, że masz szpare. Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
  8. Z ciekawości, zmień start baud na 9898 w opcjach. Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
  9. Mam u siebie 5.0.2 i jestem zadowolony. Brakuje mi tylko przesunięcia na bok 3 palcami. Bateria tak samo trzyma i nic nie zamula. Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
  10. Gorąco polecam na weekend, prócz Sandomierza, Krzyrztopór zobaczyć. Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
  11. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nic nie trzeba, p&p pokrywa. Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
  12. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    najbliższy śnieg za pół roku
  13. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Boczki by się przydałyWysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
  14. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    3X10 N10625802 jak się nie mylę
  15. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przesadzacie z tym olejem. Robię 2 wymiany rocznie. Najstarszy litr ma 2 lata, najmłodszy 0.5 roku. Nie wiem co miałoby się dziać z olejem leżącym w piwnicy, przez ten czas. Gorzej, jak ktoś wozi na dolewki w bagażniku, gdzie są skoki temp -15 - +40C.
  16. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    też tak robię z oliwą ostatnią wymianę miałem gratis - poza filtrem
  17. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://a4-klub.pl/index.php?/topic/244509-wyposazenie-bagaznika-kolo-zapasowe-dojazdowe-zestaw-naprawczy/page-1
  18. Tak te blaszki. Ja na 3 rozbierania ani jednego kołka nie musiałem kupować, może też Ci się uda. Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
  19. Zdejmując boczek uważaj z lewej strony na górny zaczep (u siebie połamałem Przypatrz się, przed wyjęciem ramki z szybą, czy czasem nie masz blaszek dystansujących, za śrubami trzymającymi ramkę. Ja miałem u góry z lewej. Wyciągając nie zwróciłem uwagi, nagle sobie wyleciała a później na chybił trafił dopasowywałem skąd.
  20. Dzwoń i pytaj, ja będę u nich na dniach Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
  21. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    getem.pl działaWysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
  22. B6 może ma słabe ale nie na soczewkach z B8
  23. U siebie mam CBI d1s i drugi raz nie kupię. Mają 2 lata z hakiem, jakieś 20tys. km zrobiłem na nich(odjąłem, pi razy drzwi, okres odkąd mam dzienne) i jeden już zaczyna w fiolet wchodzić. Nie widzę sensu dwukrotnie przepłacać, co do barwy i mocy ok ale nocą w deszczu mam wrażenie, że zwykła barwa lepiej by oświetlała.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.