Treść opublikowana przez feniks
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
A ja bym zaproponował Bilt hamber soft, lepiej się pracuje niż valet moim zdaniem.
-
Zestaw na zimę
Klasyka Coli 476 + sonax bsd Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Z b7 powinny wszystkie, np 5 ramienne jak u mnie w temacie.Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
-
Co to za felga?
trochę podobna http://www.original-felgen.com/8x0601025ap1h7.html# przejrzyj całość może będzie
-
B6 DIVISION
Jak już kupiłeś to zalej jak będziesz miał rezerwę, dolej 10L na cpnie i wyjeździj. Raz w roku tak robię ale raczej dla św. spokoju niż dla rezultatów. Mówię o Diesel Systempflege.
-
Bagażnik rowerowy
największe spalanie przez opory powietrza, jest właśnie przy bagażniku na klapie, mniej na dachu a zdecydowanie mniej na haku. Popatrz jaki żagiel się robi montując na klapę a odsunięcie od auta na haku powoduje, że rowery trafiają w tunel za autem i można spokojnie deptać.
-
montaż oświetlenia nóg pasażerów z tyłu
Zasilanie wspólne dla wszystkich (bezpiecznik S2 5A). Sterowanie masą z modułu komfortu (złącze II, 16-pin): lampka przestrzeni nóg kierowcy -> pin 6, lampka przestrzeni nóg pasażera -> pin 13, lampka pod fotelem kierowcy -> pin 14, lampka pod fotelem pasażera -> pin 5
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
jeżeli coś jest głupie, ale działa, to nie jest głupie
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
do wosku będziesz potrzebował, jak i do cleanera, czyli po 2 sztuki grit guard jak zrobić i od razu masz foto wiaderka http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?f=10&t=4898&start=90
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
jak masz z osłonami to bym przygarnął
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Na start wystarczy: SHINY GARAGE STRAWBERRY CAR SHAMPOO 5L 59 COLLINITE ZESTAW Najdłuższa Ochrona : wosk + aplikator + fibra MAX 50x60 DURAGLOSS 652 PRE CLEANER 237ML - CLEANER DO LAKIERU, PRZYGOTUJE POD WOSK SHOWCARSHINE FLUFFY DRYER 90X60CM - STRUKTURA PLUSZU, NAJPOPULARNIEJSZY CHEMICAL GUYS Microfiber Wash Mitt 301,88zł Do tego 2 wiadra z Leroy Merlin a grit własnej produkcji wykombinowany i na zimę zestaw ok. Jeszcze tylko z jeden aplikator i fibra by się przydała.
-
B6 DIVISION
Nie, 4800 ale z tego co widzę, osram już takich nie robi. Teraz są 5500. Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Osram CBI, nie mają poświaty niebieskiej, tylko mocne białe światło
-
Polecane opony letnie
nie wiem skąd te 2 mm,gdy średnica różnica średnic różnica średnic (%) 235/45/17 643.3 mm 0 mm 0 % 205/50/17 636.8 mm -6.5 mm -1.02 % 215/50/17 646.8 mm 3.5 mm 0.54 % zamiast 205, zakładając 215 zyskujesz aż cm gumy
-
B6 DIVISION
Przejechałem przez dość koślawe tory i błąd zniknął Pewnie vag nigdzie błędu nie zapisał. Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Oki, dzięki, wpierw vagiem sprawdzę o który się rozchodzi. Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Z której strony są czujniki samopoziomujące? Bez kanału łatwo się dostać? (Właśnie mi na desce zaświeciło błędem) Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
-
System operacyjny Android
Od G2 ma 5V, 1.8A
-
B6 DIVISION
http://www.partsbase.org/audi/audi-a4-s4-cabrio-qu-aa4c-eu-2005-80700-bumper/ http://www.partsbase.org/audi/audi-a4-s4-cabrio-qu-aa4c-eu-2005-95530-headlight-washer-system/
-
B6 DIVISION
Widzę, że temat o oliwie ciągniecie Od zakupu w 12.2012 leję LM 4100, jeżdżę na nim, wg licznika, od 205 tys km, do dziś 260 tys km. Ostatnio na trasie, wg GPS, 100km zrobiłem ze średnią 170km/h (max 195km/h) a z bagnetu nawet mm nie zjechał nigdy. Z tego co wiem, Niemiec wcześniej lał Aral Super Tronic LL 5W30 i na szczęście, codziennie 2X40km robił do pracy. Wcześniej LM TT4100 nie miał aprobaty VW dla pompo wtrysków, dopiero bodajże w 2013 uzyskał.
-
B6 DIVISION
Jakieś 2cm nad śrubą dolną Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
w xen się nie pchaj, szukaj bix, główna różnica na pierwszy rzut oka - wielkość soczewki - w bix większa i do tego ciemny środek ale zdarza się zwykły xen z ciemnym środkiem, bodajże w S'kach był. Mając bix łatwo wymienisz soczewkę na b8 a uwierz mi, na 98% odbłyśnik w ori już szlag trafił. Poza tym, pewnie będziesz musiał dziurę nawiercić w błotniku
-
Spotkania na drodze
Pozdrówka, dla kierownika srebrnej b5 z wlepką na klapie, widzianej w sobotę w Międzyrzeczu - skręcałeś w stronę szpitala od biblioteki
-
A4 B5 235,55,R17
o 56 mm większa średnica, więc odpowiedź już znasz. Na przyszłość użyj dowolnego kalkulatora opon
-
B6 DIVISION
Masz cały temat o smrodzie, ja u siebie tylko ozon co rok + nowy filtr i smrodu nie ma http://a4-klub.pl/index.php?/topic/24729-odgrzybianie-klimatyzacji-a4-b6-b7/page-23