Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

feniks

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez feniks

  1. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    raczej inne ma b6 i b7 tu masz typówkę jak ze sportów b6 http://allegro.pl/fotele-sport-audi-a4-s4-b6-b7-recaro-biale-i5255080806.html najlepiej wrzuć foto jakiego szukasz http://a4-klub.pl/index.php?/topic/219409-tyl-fotela-recaro-s4-b6/
  2. Mam od jakiegoś czasu nowych sąsiadów mających koteczka. W okolicy świąt koteczek sprosił kumpla do mnie na ogródek i do mini szklarni się podkopał. Powiedziałem sobie dość i zapolowałem na dziada. Udało mi się i potraktowałem go wodą z węża Od około tygodnia nie próbuje wchodzić na nasz ogródek a jak mnie widzi z za płota, to odchodzi na 5m
  3. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nawet Ci się nie chce poszukać na forum po co ta wyszukiwarka, a nawet dwie strony do tyło podawali. No normalnie łajzy same. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/315459-wulgaryzmy-na-forum/ Co Cię tu dziwi? Obrażanie innych użytkowników - 3 pkt. Łajza - potocznie o włóczędze, często z odcieniem pogardliwym jako o zapijaczonym łachmaniarzu
  4. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    z podziękowaniami poczekaj, aż się moje info sprawdzi, bo jeden nawijający non-stop 5 latek na razie mi starcza
  5. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    raczej bez zdjęcia grilla, zderzaka nie zdejmiesz (spodziewam się, że są za nim śruby zderzaka) - zgaduję tylko ale ja chcę zdjąć grill, właśnie bez ściągania zderzaka (o ile się da) odkręcasz 3 śrubki i wypinasz z zaczepów, jeśli dobrze w etce widziałem http://www.partsbase.org/audi/audi-a4-s4-cabrio-qu-aa4c-eu-2006-85330-radiator-grille-inscriptions-lettering/
  6. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    raczej bez zdjęcia grilla, zderzaka nie zdejmiesz (spodziewam się, że są za nim śruby zderzaka) - zgaduję tylko
  7. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  8. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Właśnie mu złocisze przelałem
  9. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    potrzebuję na wczoraj 2 lampki białe na podświetlenie nóg przód, najlepiej z wtyczkami, jak się komuś walają to proszę PW Wysłane z mojego LG-D802
  10. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    #229 http://a4-klub.pl/index.php?/topic/1825-jaki-akumulator-kupic-od-a-do-z/page-12
  11. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tylko samo zaslepienie będzie walilo błędem Wysłane z mojego LG-D802
  12. wrzuć na wagę 17 i 18, to jeden z mniejszych powodów większego spalania znajdziesz Wysłane z mojego LG-D802
  13. feniks odpowiedział(a) na kazikskrz temat w Audi A4 B7
    biały smar np wurtha Wysłane z mojego LG-D802
  14. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Q jest przereklamowane. Jeśli mieszkasz na jakimś zadupiu, kręci Cię latanie bokiem, masz gdzieś większe spalanie to zakładaj. Jeśli jakikolwiek punkt Ci przeszkadza, to zainwestuj w coś innego.
  15. LG G2 na 4.4.2 38447
  16. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to już się łapie w kategorię kg? ja jak najdłużej woziłem młodego w 9-18 bo miał regulację oparcia, a te do 36kg, to raczej dla starszych dzieciaków
  17. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Udała30 u nas młody kolejny Romer ujeżdża i jakość, czyszczenie materiałów BDB, solidnie w isofixie się trzymają obecnie coś w tym stylu http://allegro.pl/fotelik-romer-kidfix-sl-sict-15-36kg-folia-gratisy-i5154171584.html wcześniej mieliśmy http://allegro.pl/romer-duo-plus-isofix-chilli-pepper-fotelik-samoc-i5167388254.html
  18. Miałem 17/235/45 RT i na deszczu, łukach opona świetna, nic lepszego nigdy nie miałem, bardzo miękka. Ścierała się w mega tempie ~3mm na 20tys km.
  19. raczej na tym zadupiu nikogo nie znajdziesz, najszybciej wydaje mi się, że we Wro
  20. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    przyuczyłeś, po zmianie baterii? (włóż w stacyjkę, na zapłon i zamknij, otwórz pilotem)
  21. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czekaj, czekaj, aż chłopaków zacznie sprowadzać do domu (dlatego wolałem by był chłopiec i się udało, prawie 5 lat temu)
  22. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Którędy go wrzucałeś? Szyba out?
  23. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bo trzeba mieć sprawdzonego sprzedawcę (z własnego doświadczenia i polecenia osoby zamieszkującej niedaleko sprzedającego, polecam amt24_eu )
  24. Teść ma chevy trans sport, odpowiednik opla sintry. Miejsca sporo nawet w ostatnim rzędzie, spalanie gazu w okolicy 15l, przy silniku 3,4L. Ma go już 6 lat i jest zadowolony. Dość często tylne zawieszenie robi ale to wina ciężarów przewożonych-schody. Wysłane z mojego LG-D802
  25. nie mieszaj, w b6 książkowa 17 to 235/45 i najlepszy zamiennik to 215/50/17 Wysłane z mojego LG-D802

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.