Treść opublikowana przez feniks
-
B6 DIVISION
raczej inne ma b6 i b7 tu masz typówkę jak ze sportów b6 http://allegro.pl/fotele-sport-audi-a4-s4-b6-b7-recaro-biale-i5255080806.html najlepiej wrzuć foto jakiego szukasz http://a4-klub.pl/index.php?/topic/219409-tyl-fotela-recaro-s4-b6/
-
"Chyba widziałem kotecka". Czyli jak się pozbyć kota?
Mam od jakiegoś czasu nowych sąsiadów mających koteczka. W okolicy świąt koteczek sprosił kumpla do mnie na ogródek i do mini szklarni się podkopał. Powiedziałem sobie dość i zapolowałem na dziada. Udało mi się i potraktowałem go wodą z węża Od około tygodnia nie próbuje wchodzić na nasz ogródek a jak mnie widzi z za płota, to odchodzi na 5m
-
B6 DIVISION
Nawet Ci się nie chce poszukać na forum po co ta wyszukiwarka, a nawet dwie strony do tyło podawali. No normalnie łajzy same. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/315459-wulgaryzmy-na-forum/ Co Cię tu dziwi? Obrażanie innych użytkowników - 3 pkt. Łajza - potocznie o włóczędze, często z odcieniem pogardliwym jako o zapijaczonym łachmaniarzu
-
B6 DIVISION
z podziękowaniami poczekaj, aż się moje info sprawdzi, bo jeden nawijający non-stop 5 latek na razie mi starcza
-
B6 DIVISION
raczej bez zdjęcia grilla, zderzaka nie zdejmiesz (spodziewam się, że są za nim śruby zderzaka) - zgaduję tylko ale ja chcę zdjąć grill, właśnie bez ściągania zderzaka (o ile się da) odkręcasz 3 śrubki i wypinasz z zaczepów, jeśli dobrze w etce widziałem http://www.partsbase.org/audi/audi-a4-s4-cabrio-qu-aa4c-eu-2006-85330-radiator-grille-inscriptions-lettering/
-
B6 DIVISION
raczej bez zdjęcia grilla, zderzaka nie zdejmiesz (spodziewam się, że są za nim śruby zderzaka) - zgaduję tylko
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Właśnie mu złocisze przelałem- B6 DIVISION
potrzebuję na wczoraj 2 lampki białe na podświetlenie nóg przód, najlepiej z wtyczkami, jak się komuś walają to proszę PW Wysłane z mojego LG-D802- B6 DIVISION
#229 http://a4-klub.pl/index.php?/topic/1825-jaki-akumulator-kupic-od-a-do-z/page-12- B6 DIVISION
tylko samo zaslepienie będzie walilo błędem Wysłane z mojego LG-D802- Różnica w spalaniu 17" 225 zimowe < 18" 225 letnie
wrzuć na wagę 17 i 18, to jeden z mniejszych powodów większego spalania znajdziesz Wysłane z mojego LG-D802- Skrzypiące drzwi
biały smar np wurtha Wysłane z mojego LG-D802- B6 DIVISION
Q jest przereklamowane. Jeśli mieszkasz na jakimś zadupiu, kręci Cię latanie bokiem, masz gdzieś większe spalanie to zakładaj. Jeśli jakikolwiek punkt Ci przeszkadza, to zainwestuj w coś innego.- System operacyjny Android
LG G2 na 4.4.2 38447- B6 DIVISION
to już się łapie w kategorię kg? ja jak najdłużej woziłem młodego w 9-18 bo miał regulację oparcia, a te do 36kg, to raczej dla starszych dzieciaków- B6 DIVISION
Udała30 u nas młody kolejny Romer ujeżdża i jakość, czyszczenie materiałów BDB, solidnie w isofixie się trzymają obecnie coś w tym stylu http://allegro.pl/fotelik-romer-kidfix-sl-sict-15-36kg-folia-gratisy-i5154171584.html wcześniej mieliśmy http://allegro.pl/romer-duo-plus-isofix-chilli-pepper-fotelik-samoc-i5167388254.html- Polecane opony letnie
Miałem 17/235/45 RT i na deszczu, łukach opona świetna, nic lepszego nigdy nie miałem, bardzo miękka. Ścierała się w mega tempie ~3mm na 20tys km.- Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
raczej na tym zadupiu nikogo nie znajdziesz, najszybciej wydaje mi się, że we Wro- B6 DIVISION
przyuczyłeś, po zmianie baterii? (włóż w stacyjkę, na zapłon i zamknij, otwórz pilotem)- B6 DIVISION
czekaj, czekaj, aż chłopaków zacznie sprowadzać do domu (dlatego wolałem by był chłopiec i się udało, prawie 5 lat temu)- B6 DIVISION
Którędy go wrzucałeś? Szyba out?- B6 DIVISION
Bo trzeba mieć sprawdzonego sprzedawcę (z własnego doświadczenia i polecenia osoby zamieszkującej niedaleko sprzedającego, polecam amt24_eu )- Auto 7 osobowe
Teść ma chevy trans sport, odpowiednik opla sintry. Miejsca sporo nawet w ostatnim rzędzie, spalanie gazu w okolicy 15l, przy silniku 3,4L. Ma go już 6 lat i jest zadowolony. Dość często tylne zawieszenie robi ale to wina ciężarów przewożonych-schody. Wysłane z mojego LG-D802- Miałem piękne ori 18" czas na zdroworozsądkowe 16" pomóżcie (zdjęcie)
nie mieszaj, w b6 książkowa 17 to 235/45 i najlepszy zamiennik to 215/50/17 Wysłane z mojego LG-D802 - B6 DIVISION