Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

feniks

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez feniks

  1. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    co by nie mówić, to po przejechaniu 600km strasznie sucho w gardle. Prawie zostałem wpasowany w bandę, w okolicach Wro, przez l-kę ciężarówkę.
  2. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ok, dzięki
  3. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czyli zamiast 73 później 79, lepiej zjechać przy Dębicy na 985?
  4. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jest tu kto z okolic Sandomierza, jutro jadę i nie wiem czy przez Pacanów czy Mielec (z A4-ki przy Tarnowie myślę zjechać)
  5. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    str 10 http://www.vaglinks.com/Docs/Catalogues/Audi_A4-S4_Accessories.pdf a nr 8E1863691A91H to chyba z B7 nr
  6. wystarczy w miarę szybko zmyć po zapaskudzeniu. Dobrze by było aby auto miało zabezpieczony lakier woskiem, wówczas samą wodą można spłukać. Polecam wrzucić QD, rozcieńczone lekko wodą, do bagażnika + fibry.
  7. zgłosiłem przejście na kartę od 01.07 i dzisiaj dostałem ofertę: 39,99PLN za Formułę 4.0 unlimited (nielim. play i inne komórkowe, sms/mms) z 1,5GB i tak nie warto, od 2008 byłem u nich, przechodzę na kartę, docelowo chyba w Mobile Vikings wyląduję
  8. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    asfalt - Mac Prickbort +/lub glinka Bilt Habmer soft apc - Nielsen qd - Chemical Guys Pro dobry (obecnie mam Shinny Garage Morning Dew i daje radę) wosk - wszystko zależy od $, od Natty's ów do Zymol'a wypełniacz - nie używam - większość chwali PB Black Hole
  9. obecnie zymol HDC + PB Natty's
  10. Mi ok, drogi mam: ser szwajcarski albo a4 bądź nowa s3 i jest BDB, z koleinami mam obecnie niewiele do czynienia(i przy 235, z tego co pamiętam, przy max 90km/h idzie kierownicę utrzymać).
  11. przed colli zimą duragloss 652 daję
  12. leciutko naciągnięta będzie, u mnie 235/45 17 teraz, wcześniej 215/55/16 i strasznie miękko było - ideał na zimę
  13. nie napisałeś jak szeroka felga ale jeśli się między 5.5 - 7.5 to tragedii nie będzie
  14. tylko 205/50 lub 215/50 szukaj, gdzie 215/50 to raczej egzotyk z wyśrubowaną ceną, a 205/45 jest za "niska" do b6
  15. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W końcu dorwałem w dobrej monecie, optymalne ori 17' do mojej kozy
  16. BH to wypełniacz, przy brudnym(czyt. dawno odświeżanym) lepiej przelecieć jakimś lekko ściernym cleanerem (usuwającym oksydację, itp.)
  17. mycie->glinka->mycie->cleaner->black hole->wosk
  18. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    KoJ@K blaszka u mnie przyciska na zewnątrz drzwi, szybę do uszczelki zew (bez niej była szpara ~4mm)
  19. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to samo, jak będziesz wymieniał, patrz czy czasem nie masz blaszki dystansującej przy którejś śrubie ramki. Pół godziny straciłem na dojście gdzie była, wg etosu może być za głośnikiem, u mnie była u góry pod diodą przy śrubie.
  20. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dzisiaj wymieniałem, dorwałem na szrocie za 80 z ramką od b7 miałem wrzucić jeszcze lampki nóg ale po zmianie modułu z AR na BD pilot nie chciał się przypisać w żaden sposób (vag widział naduszenie przycisków ale adaptacja, z kompa i stacyjki nic nie dawała)
  21. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zapas w bagaju
  22. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    przemyśl to, bo pewnie ma te chińskie dziady gryzące
  23. Jakby kto czekał, G2 wczoraj dostało 5.0.2
  24. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    akurat dzisiaj miałem wycieczkę do Wałbrzycha
  25. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie, http://a4-klub.pl/index.php?/topic/159084-all-b6b7-aktywny-uklad-kierowniczy-servotronic/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.