Treść opublikowana przez feniks
-
B6 DIVISION
co by nie mówić, to po przejechaniu 600km strasznie sucho w gardle. Prawie zostałem wpasowany w bandę, w okolicach Wro, przez l-kę ciężarówkę.
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
czyli zamiast 73 później 79, lepiej zjechać przy Dębicy na 985?
-
B6 DIVISION
Jest tu kto z okolic Sandomierza, jutro jadę i nie wiem czy przez Pacanów czy Mielec (z A4-ki przy Tarnowie myślę zjechać)
-
B6 DIVISION
str 10 http://www.vaglinks.com/Docs/Catalogues/Audi_A4-S4_Accessories.pdf a nr 8E1863691A91H to chyba z B7 nr
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
wystarczy w miarę szybko zmyć po zapaskudzeniu. Dobrze by było aby auto miało zabezpieczony lakier woskiem, wówczas samą wodą można spłukać. Polecam wrzucić QD, rozcieńczone lekko wodą, do bagażnika + fibry.
-
System operacyjny Android
zgłosiłem przejście na kartę od 01.07 i dzisiaj dostałem ofertę: 39,99PLN za Formułę 4.0 unlimited (nielim. play i inne komórkowe, sms/mms) z 1,5GB i tak nie warto, od 2008 byłem u nich, przechodzę na kartę, docelowo chyba w Mobile Vikings wyląduję
-
B6 DIVISION
asfalt - Mac Prickbort +/lub glinka Bilt Habmer soft apc - Nielsen qd - Chemical Guys Pro dobry (obecnie mam Shinny Garage Morning Dew i daje radę) wosk - wszystko zależy od $, od Natty's ów do Zymol'a wypełniacz - nie używam - większość chwali PB Black Hole
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
obecnie zymol HDC + PB Natty's
-
co poza oponą 225/45 R17" Czy można założyć inną weższą oponę.?
Mi ok, drogi mam: ser szwajcarski albo a4 bądź nowa s3 i jest BDB, z koleinami mam obecnie niewiele do czynienia(i przy 235, z tego co pamiętam, przy max 90km/h idzie kierownicę utrzymać).
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
przed colli zimą duragloss 652 daję
-
co poza oponą 225/45 R17" Czy można założyć inną weższą oponę.?
leciutko naciągnięta będzie, u mnie 235/45 17 teraz, wcześniej 215/55/16 i strasznie miękko było - ideał na zimę
-
co poza oponą 225/45 R17" Czy można założyć inną weższą oponę.?
nie napisałeś jak szeroka felga ale jeśli się między 5.5 - 7.5 to tragedii nie będzie
-
co poza oponą 225/45 R17" Czy można założyć inną weższą oponę.?
tylko 205/50 lub 215/50 szukaj, gdzie 215/50 to raczej egzotyk z wyśrubowaną ceną, a 205/45 jest za "niska" do b6
-
B6 DIVISION
W końcu dorwałem w dobrej monecie, optymalne ori 17' do mojej kozy
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
BH to wypełniacz, przy brudnym(czyt. dawno odświeżanym) lepiej przelecieć jakimś lekko ściernym cleanerem (usuwającym oksydację, itp.)
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
mycie->glinka->mycie->cleaner->black hole->wosk
-
B6 DIVISION
KoJ@K blaszka u mnie przyciska na zewnątrz drzwi, szybę do uszczelki zew (bez niej była szpara ~4mm)
-
B6 DIVISION
to samo, jak będziesz wymieniał, patrz czy czasem nie masz blaszki dystansującej przy którejś śrubie ramki. Pół godziny straciłem na dojście gdzie była, wg etosu może być za głośnikiem, u mnie była u góry pod diodą przy śrubie.
-
B6 DIVISION
dzisiaj wymieniałem, dorwałem na szrocie za 80 z ramką od b7 miałem wrzucić jeszcze lampki nóg ale po zmianie modułu z AR na BD pilot nie chciał się przypisać w żaden sposób (vag widział naduszenie przycisków ale adaptacja, z kompa i stacyjki nic nie dawała)
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
przemyśl to, bo pewnie ma te chińskie dziady gryzące
-
System operacyjny Android
Jakby kto czekał, G2 wczoraj dostało 5.0.2
-
B6 DIVISION
akurat dzisiaj miałem wycieczkę do Wałbrzycha
-
B6 DIVISION
nie, http://a4-klub.pl/index.php?/topic/159084-all-b6b7-aktywny-uklad-kierowniczy-servotronic/