Skocz do zawartości
IGNOROWANY

co poza oponą 225/45 R17" Czy można założyć inną weższą oponę.?


rafiko259

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam audi a4 b6 i moje pytanie jest takie. jeżdzę obecnie na felgach 17" o gumie 225/45 i czy można założyć na tą felgę opone 205/45 R17" taka by mnie interesowała.? bo ta jest trochę za szeroka guma i w koleinach rzuca na lewo prawo bo nie mieści sie w koleinach a jak nie ma kolein równiutka droga to nie ma żadnych objawów jedzie bez zarzutów. na początku myślałem ze muszę robić zbieżność ale jest oki w takim wypadku testowania opon na nawierzniach równych i z koleinami.co o tym myślicie i doradzacie z oponami.?? z góry dziekuję za odpowiedzi. Pozdrawiam Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko 205/50 lub 215/50 szukaj, gdzie 215/50 to raczej egzotyk z wyśrubowaną ceną, a 205/45 jest za "niska" do b6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko 205/50 lub 215/50 szukaj, gdzie 215/50 to raczej egzotyk z wyśrubowaną ceną, a 205/45 jest za "niska" do b6

rozumiem to najlepiej kupować mówisz 205/50 .?? a spokojnie wejdzie na tą felgę ten rozmiar 205/50 bo teraz na 225/45 jeżdze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecę jednak 215/50

Poszukaj,może coś taniej wyrwiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a spokojnie wejdzie na tą felgę ten rozmiar 205/50 bo teraz na 225/45 jeżdze

nie napisałeś jak szeroka felga

ale jeśli się między 5.5 - 7.5 to tragedii nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a spokojnie wejdzie na tą felgę ten rozmiar 205/50 bo teraz na 225/45 jeżdze

nie napisałeś jak szeroka felga

ale jeśli się między 5.5 - 7.5 to tragedii nie będzie

ma 7,5 u mnie szerokość felgi to śmiało mogę zakładać 205/50 a ty feniks na jakich jeżdzisz.??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leciutko naciągnięta będzie, u mnie 235/45 17 teraz, wcześniej 215/55/16 i strasznie miękko było - ideał na zimę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leciutko naciągnięta będzie, u mnie 235/45 17 teraz, wcześniej 215/55/16 i strasznie miękko było - ideał na zimę :)

rozumiem i jak ci się jezdzi na takiej szerokosći oponie.?? dobre masz prowadzenie pojazdu.?? czy tez na koleinach odczuwasz ściąganie auta.??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ok, drogi mam: ser szwajcarski albo a4 bądź nowa s3 i jest BDB, z koleinami mam obecnie niewiele do czynienia(i przy 235, z tego co pamiętam, przy max 90km/h idzie kierownicę utrzymać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ok, drogi mam: ser szwajcarski albo a4 bądź nowa s3 i jest BDB, z koleinami mam obecnie niewiele do czynienia(i przy 235, z tego co pamiętam, przy max 90km/h idzie kierownicę utrzymać).

rozumiem. u mnie to jest różnie z drogami hehhe w lubelskim chyba ze w trasie ekspresówką jeżdzę to jest oki wszystko.: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...