Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rafiko259

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rafiko259

  1. Ale na LM MoS2 10w40 wyszło ci 1700 km bez dolewki.??: D Panowie, właśnie dzisiaj jestem po wymianie oleju na LM MoS2 10w 40 + filtr oleju Knecht i przy okazji wymieniłem filtr powietrza również Knecht.: ) Pozdrawiam.: )
  2. no dawaj dawaj Elendir znać jak postępy z olejem czy lepiej jest.: )
  3. Witam. ja bym uzupełniał ubytki takim samym olejem co przy wymianie. czyli z mos2. kup sobie 5l + ew. 1l na dolewki jak trzeba bedzie.: ) ja też jestem przed zmianą na taki olej co ty tylko bez płukanki bedę robił. pozdroo
  4. rafiko259 odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    rozumiem to daj znać jak wymienisz, bo ja też bede wymieniał jakoś kolo 10 marca to też dam znać jak po wymianie na LM. i kupię filtr oleju knecht. a zatem czas czas . ja też zamierzam wymienić kolo marca na LM MoS2. mam nadzieje ze spadnie o połowe łykanie oleju. obecnie mam pobór 350 ml na tysiąc. a jezdze na motulu 10w40 6100. : ) pozdrawiam witaj kolego.: ) mówisz że pomaga LM MoS2. słuchaj a jaki filtr oleju kupujesz jak zmieniasz olej.?? kupujesz z filtrona, nann czy knechta.?? ja kupuję zawsze nann ale podobno knecht dobrze się sprawdza. masz jakieś własne doświadczenie na ten temat.?? pozdrooPolecam Knechta. spoczko.: )
  5. rafiko259 odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    a zatem czas czas . ja też zamierzam wymienić kolo marca na LM MoS2. mam nadzieje ze spadnie o połowe łykanie oleju. obecnie mam pobór 350 ml na tysiąc. a jezdze na motulu 10w40 6100. : ) pozdrawiam witaj kolego.: ) mówisz że pomaga LM MoS2. słuchaj a jaki filtr oleju kupujesz jak zmieniasz olej.?? kupujesz z filtrona, nann czy knechta.?? ja kupuję zawsze nann ale podobno knecht dobrze się sprawdza. masz jakieś własne doświadczenie na ten temat.?? pozdroo
  6. rafiko259 odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    ciężko mi się wypowiedzieć na ten temat z tym olejem.. a na jakim teraz jezdzisz oleju kolego.? i masz jakiś pobór na 1 tysiąc km.??
  7. A jak najprościej sprawdzić czy jest uszkodzony zbiorniczek itp żeby nie kupić na darmo.?? i spaliny nie dostają się do układu chłodzenia, płyn jest OK w kolorystyce nie ma żadnych niepokojących objawów typu zanieczyszczenia, opiłki itd.. więc to wykluczam definitywnie. wycieku z pod chłodnicy jak i na samej chłodnicy nie widać żeby coś leciało po chłodnicy. Dodam iż mam nieszczelną chłodnice od klimy.? czy ma to jakiś związek z tym ta chłodnica bo raczej nie.??? pozdroo
  8. witam panowie. co to może być za przyczyna. temperatura osiągnie 90 stopni, w czasie jazdy grzeje a na postoju leci zimne powietrze. po otwarciu maski sprawdziłem dziś węże. to górny wąż od chłodnicy jest ciepły i ta rurka metalowa co jest odpowietrznik, a natomiast dolny wąż jest zimny. sprawdzałem też dwa węże od nagrzewnicy co są przy pod szybiu koło zbiorniczka płynu hamulcowego i również są zimne. i moje pytanie. czy to nagrzewnica jest do wymiany.?? dodam iż termostat jest nowy kupiony pół roku temu ale czasami się wskazówka zacina od temperatury. i dodam też że w lecie nie używałem z klimy ponieważ mam nieszczelną chłodnicę od klimy ale to chyba nie ma znaczenia do tego czy ma.: ) ?? dziękuje za odpowiedzi koledzyy...
  9. witam. a mianowicie czyżby mam zapowietrzony układ chłodzenia. odpalam silnik, jadę to grzeje oki w kabinie tylko stanę na postoju to leci zimne powietrze, temperatura 90 stopni, wąż górny ciepły, nie twardy, termostat raczej ok bo wymieniany był okolo 8 msc temu, dodam że mam mały ubytek przy czwórniku przy głowicy co nie idzie wąż ten w stronę podszybia i tam jest tak jakby taka złączka/ złączenie i tam jest orin i z tego cieknie. i moje pytanie możliwe jest że jak jest wyciek to i dostaje się powietrze tam i układ się zapowietrza. właśnie od dziś zacząłem coś tam odpowietrzać na włączonym silniku przy temp 90 stopni. a mianowicie tą śrubkę lekko odkręciłem imbusem i wyleciało powietrze i tak co róż czy tak powinno się robic czy po prostu na zimnym co róż odkręcać korek aż będzi pssss.. pozdrooo i dzięki za odpowiedzi
  10. A na jakim oleju kolego jezdzisz? Na castrolu 10w40? Kiedy wymieniasz olej na LM mos2 10w40? Bo tez czeka mnie wymiana pod koniec miesiąca i chce zrobic płukanke i zalac LM jezdzę obecnie na motul 6100 synergie+ 10w40. bede wymieniał olej początki lutego jakoś
  11. poczuje je odrazu pod odpaleniu auta ale na zewnatrz z tyłu czy w kabinie .??
  12. czyli jak mam na przykład rozumieć to.. ze na górny i dolny wąż od chłodnicy ma być ciepły tak.?? i z tym ze wzrasta to ze druga osoba odpala silnik i ja trzymam górny wąż i jak się robi ciepły to oki tak czy zle to tłumacze...
  13. pewny pewny jestem.. kolego jak nie bylo ubytku plynu chlodniczego to bylo wszystko oki z grzaniem itd. teraz jak ubytek sie pojawił to taki coś zauwazylem ale sam juz powoli powinien sie odpowietrzyć.. jak wypuszcze powietrze ran drugi raz i powinnoo być oki a jak już dobrze przegrzeje przejade autem tak z 30 km to przy postoju juz ciagłe grzeje.. wiec nie nie jest tak zle chyba...
  14. a zapowietrzać się może przez nieszczelny czwórnik a dokładnie cieknie nie dużo jak masz oring na czwórniku tam jest taki i cieknie na dól.. gadałem ze przez to jest ze dostaje się powietrze i dlatego tak się robi.. co do objaów to uszczelkę napewno odrzucam kolego.. bo nie mma jakis objawów świadczących o jakiejś uszczelce brak dymienia białego i wgl innych rzeczy.. woda do oleju lub odwrotnie...
  15. ogolnie nie jest tak zle jak u kolegi te świece powyżej co mu łyka 1,5 litra na tysiać. masakra.? nie.? ;/ ogolnie wymieniam na czas świece.. czarny nalot u mnie może świadczyć o zbyt ubogiej mieszance paliwowo powietrznej.. i raz wskazówka temp ma 90 a raz nie.. jak wył sie silnik i właczy to wskakuje na 90 i troszke mam układ zapowietrzony i teraz jak nagerzej to co róz otworze maske wezme imbusa i odkręce śrubke zeby powietrze wylecialo i jak zacznie woda leciec to zakręcam i tak aż do odpowietrzenia. i nie ma co narzekać seboo jezdzic i tyle. ; D teraz czeka mnie wymiana oleju LM Mos2 10W40 + FILTR OLEJU MANN . : ) u mnie LM 5l+1l w cenia za 182,50 zł plus mam rabat 20% stałego klienta od kolegi.: d
  16. jak wam się widzą te świece po przejechaniu 10 tyś. Bez lpg, sama pb. pozdroo masz taki sam pobór oliwy co i u mnie. też jeżdze na niskich obrotach nie piłuje altka aż tak..: ) http://www.directupload.net/file/d/4236/7tsytl84_jpg.htm jak wam się widzą świece po przejechaniu 10 tyś km. : ) pozdroo
  17. tak jest. a dokładnie 2,25l wchodzi.. polecam motul gear 300 75w90 badz motul motyl gear 75w90.. 100% pełny syntetyk, API GL-4/GL-5 MIL-L-2105D
  18. u mnie w a4 b6 grzeją lusterka przy włączonej tylnej szybie
  19. Panowie posiadaczy ALT-ów co myślicie na temat OIL CATCH TANK żeby założyć...???
  20. rafiko259 odpowiedział(a) na przemek1259 temat w 2.0
    witam kolegę. jak ja wymieniałem rozrząd to tego wgl nie wymieniałem tłumiku drgań,, pasek polecam z firmy CONTITECH cena okolo 85-95 zł, bądz z firmy BOSH cena podobna.. a pompę wody polecam HEPU . POZDROOO
  21. rozumiem,. ja to bede raczej wymieniał na LM Mos2 10w40 i tak się zastanawiam czy nie zalać takim castrolem magnatecem 10w40 oczywiście tańszy a może być lepszy niż ten LM bo tak też może być zależy jak silnik zareaguje na taki olej... kto tam wie...
  22. ooo i takżę pewnie bez kontrolki zrobiles 1000 km .???
  23. to ładnie... jak tysiak bez dolewki.. a na jakim oleju jezdzisz teraz makos 9507.??? pozdrooo
  24. rafiko259 odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    często jest tak ze jak sie zaswieci oil min to i wraz jest oki na bagnecie u mnie tak jest wiec jak u mnie sie zapali lampka to otwieram mache na 30 sek i tyle.. jezdze dalej.. a jazda z powyzej normy to też zle bo wiecej ci wyleci tzw szybciej przez dolot...
  25. rafiko259 odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    rozumiem rozumiem, to tak z 1L NA 3,5 tyś... nie jest jeszcze tak najgorzej,, a jak masz na miarce miedzy min a max to do właczenia sie min oil ile zrobisz km..???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.