Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MANjaK_01

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. MANjaK_01 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Jak ktoś chętny na odnowienie podsufitki (nowy materiał) to zapraszam na priv. Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
  2. MANjaK_01 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Panowie mógłby ktoś krok po kroku opisać jak zdemontować i wyjąć podsufitkę z b5 sedan polift? Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
  3. Panowie kto w Kielcach naklei mi nowy materiał na podsufitkę w a4 b5 sedan lift? Ewentualnie kupię taką podsufitkę czystą i nieodklejoną. Help...
  4. Panowie też chciałabym zmienić pół FIS na full. Będę wdzięczny za namiary na kogoś kto mi to niedrogo ogarnie. Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
  5. Panowie może ktoś mi sprawdzić który przekaźnik odpowiada za regulacje ledźwi? Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
  6. Przedlift i lift te elementy się różnią? Wysłane z mojego INSIGNIA_700_PRO przy użyciu Tapatalka
  7. Myślicie że można dokupić urwaną gumeczkę jak na zdjęciu? Ewentualnie ma ktoś może cały mechanizm z całym uchwytem do ciągnięcia. Mam już dosyć otwierania maski kombinerkami. [emoji34]
  8. Panowie gdzie w CK dobrze i tanio upiorą mi podsufitkę i wykładzinę w aucie? Wysłane z mojego INSIGNIA_700_PRO przy użyciu Tapatalka
  9. Panowie poleci ktoś ogarniętego elektronika w CK bądź okolicach? Chodzi o naprawienie kilku niedziałających pierdółek w aucie (pompowane lędźwie, grzane lustra, niepokazujące się na fisie otwarte drzwi kierowcy). Będę wdzięczny za każdy kontakt.
  10. @Faraday wrzuć linka do takiego zestawu proszę. Wysłane z mojego INSIGNIA_700_PRO przy użyciu Tapatalka
  11. Powinny się załączyć poniżej 5 stopni na zewnątrz czy razem z tylną szybą? Audi po lifcie.
  12. Jak sprawdzić ten mikrostyk?
  13. Witam, Od wczoraj fis przestał wskazywać otwarte drzwi kierowcy. Nie świeci się lampka nóg, w drzwiach i w podsufitce. Przyczyny upatruje w kablach bo czasem lampki mrugały przy otwartych drzwiach więc gdzieś traciły styk. Harmonijka w drzwiach wygląda ok, rozkręciłem więc plastikową obudowę obok rączki od otwierania maski. Dochodzi tam masa przewodów, kostki, złączki... Ktoś wie które sprawdzać?
  14. Witam Panowie, Czy jest szansa w jakiś sposób odratować tak zniszczone plastiki? Może są jakieś sposoby?
  15. Witam wszystkich. Dziś w trakcie jazdy do pracy objawiła się dziwna usterka. Wyskoczył mi na fisie błąd czujnika oleju (myślę sobie ok, zdarza się) ale do tego przestał mi się włączać klimatronik. Nie reaguje na żaden przycisk, kontrolka przy przycisku off się nie świeci. Nie mam żadnego nawiewu ani klimy. Ktoś ma jakiś pomysł co mogło być przyczyną i jak rozwiązać sprawę? Bardzo proszę o rady Panowie... edit. Właśnie zobaczyłem ze bije mi ciągle bezpiecznik nr 5 'Kl. 15-Versorgung (Steuergeräte)'. Gdzieś wyczytałem ze odpowiada on m.in. za zewnętrzny czujnik temperatury. A to właśnie temperatura na wyświetlaczu mi najpierw zniknęła na jakiś czas zanim zapalił się błąd czujnika oleju.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.