Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B5 Fl Regulacja Lędźwiowa Nie Działa


MANjaK_01

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie problem jak w temacie fotele w ogóle nie reagują na przycisk. Co się mogło stać, gdzie szukać przyczyny? Może mój egzemplarz w ogóle nie posiada tej przyjemności tylko same przyciski są? Jest taka możliwość? Fotele standard, grafitowa skóra.

Serio nikt nie wie nic na ten temat?

Edytowane przez MANjaK_01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz czy kostki nie masz rozpietej albo czy wogole ja posiadasz. chyba czerwona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kostka jest pod fotelem, jak będzie tam prąd to zdejmij plecy fotela i na boku fotela (kierowcy po lewej, pasażera po prawej) są silniczki - można je wyjąć i sprawdzić na krótko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz przyciski do sterowania lędźwiami to powinno być w fotelu chyba że ktoś coś kombinował ;) ale tak jak wyżej koledzy pisali sprawdź czy jest kostka, jak jest czy jest w niej napięcie, jak nie ma to przed demontowaniem pleców fotela możesz sprawdzić przekaźnik. Jak żaden fotel nie działa to pewnie jego wina bo wiązka jest cała przez niego na obydwa fotele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo raz działało dwa nie.

Pojechałem do elektro ten mnie wysmiał ze do niego z takimi pierdołami uderzam(elektro koleś)

Kazał mi zdjąć przełącznik,przeczyścić bo blaszki się zaśniedziały,tak zrobiłem i lata jak ma byc już 2 lata :D

Tutaj masz blaszki widoczne,papier ścierny i powinno być oki.

cn2g2va5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem. Fotel pompuje za każdym razem, ale nie zawsze chce wrócić do zwykłej pozycji, trzeba kilka razy klikać żeby zalapalo. Da się wyjąć sam przycisk czy trzeba zdemontować fotel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przycisk zdemontujesz bez zdjecia fotela.

Tak samo mialem az padlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może ktoś mi sprawdzić który przekaźnik odpowiada za regulacje ledźwi?

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś zakładał te fotele z innego auta i po prostu nie podłączył lędźwi bo nie było do nich kabli i nie chciało sie ciagnąc... Różnych magików sie miewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...