Treść opublikowana przez MANjaK_01
-
Odklejona podsufitka
Jak ktoś chętny na odnowienie podsufitki (nowy materiał) to zapraszam na priv. Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
-
Odklejona podsufitka
Panowie mógłby ktoś krok po kroku opisać jak zdemontować i wyjąć podsufitkę z b5 sedan polift? Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki w Kielcach
Panowie kto w Kielcach naklei mi nowy materiał na podsufitkę w a4 b5 sedan lift? Ewentualnie kupię taką podsufitkę czystą i nieodklejoną. Help...
-
Pełny FIS
Panowie też chciałabym zmienić pół FIS na full. Będę wdzięczny za namiary na kogoś kto mi to niedrogo ogarnie. Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
-
B5 Fl Regulacja Lędźwiowa Nie Działa
Panowie może ktoś mi sprawdzić który przekaźnik odpowiada za regulacje ledźwi? Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
-
Końcówka skobla otwierania maski
Przedlift i lift te elementy się różnią? Wysłane z mojego INSIGNIA_700_PRO przy użyciu Tapatalka
-
Końcówka skobla otwierania maski
Myślicie że można dokupić urwaną gumeczkę jak na zdjęciu? Ewentualnie ma ktoś może cały mechanizm z całym uchwytem do ciągnięcia. Mam już dosyć otwierania maski kombinerkami. [emoji34]
-
Spociki w Kielcach
Panowie gdzie w CK dobrze i tanio upiorą mi podsufitkę i wykładzinę w aucie? Wysłane z mojego INSIGNIA_700_PRO przy użyciu Tapatalka
-
Spociki w Kielcach
Panowie poleci ktoś ogarniętego elektronika w CK bądź okolicach? Chodzi o naprawienie kilku niedziałających pierdółek w aucie (pompowane lędźwie, grzane lustra, niepokazujące się na fisie otwarte drzwi kierowcy). Będę wdzięczny za każdy kontakt.
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
@Faraday wrzuć linka do takiego zestawu proszę. Wysłane z mojego INSIGNIA_700_PRO przy użyciu Tapatalka
-
Jak sprawdzić czy mam podgrzewane lusterka bez rozbierania ich?
Powinny się załączyć poniżej 5 stopni na zewnątrz czy razem z tylną szybą? Audi po lifcie.
-
Fis nie pokazuje otwartych drzwi kierowcy
Jak sprawdzić ten mikrostyk?
-
Fis nie pokazuje otwartych drzwi kierowcy
Witam, Od wczoraj fis przestał wskazywać otwarte drzwi kierowcy. Nie świeci się lampka nóg, w drzwiach i w podsufitce. Przyczyny upatruje w kablach bo czasem lampki mrugały przy otwartych drzwiach więc gdzieś traciły styk. Harmonijka w drzwiach wygląda ok, rozkręciłem więc plastikową obudowę obok rączki od otwierania maski. Dochodzi tam masa przewodów, kostki, złączki... Ktoś wie które sprawdzać?
-
Zniszczone plastiki drzwi
Witam Panowie, Czy jest szansa w jakiś sposób odratować tak zniszczone plastiki? Może są jakieś sposoby?
-
[B5 FL] Klimatronik się nie włącza + błąd sensora oleju
Witam wszystkich. Dziś w trakcie jazdy do pracy objawiła się dziwna usterka. Wyskoczył mi na fisie błąd czujnika oleju (myślę sobie ok, zdarza się) ale do tego przestał mi się włączać klimatronik. Nie reaguje na żaden przycisk, kontrolka przy przycisku off się nie świeci. Nie mam żadnego nawiewu ani klimy. Ktoś ma jakiś pomysł co mogło być przyczyną i jak rozwiązać sprawę? Bardzo proszę o rady Panowie... edit. Właśnie zobaczyłem ze bije mi ciągle bezpiecznik nr 5 'Kl. 15-Versorgung (Steuergeräte)'. Gdzieś wyczytałem ze odpowiada on m.in. za zewnętrzny czujnik temperatury. A to właśnie temperatura na wyświetlaczu mi najpierw zniknęła na jakiś czas zanim zapalił się błąd czujnika oleju.
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
Mógłby mi ktoś wrzucić kompletny spis żarówek do B5 lift sedan? Chodzi mi o wnętrze.
-
Długość piór wycieraczek B5 LIFT
Dzięki chłopaki, wymienię 400mm na 510mm i po problemie.
-
Długość piór wycieraczek B5 LIFT
400mm za długa?
-
Długość piór wycieraczek B5 LIFT
Jak mi gość sprzedał 530mm i 400mm bo tak mu wyskoczyło w katalogu to mocno go bić? [emoji14]
-
Długość piór wycieraczek B5 LIFT
W polifcie jest tak samo?
-
Długość piór wycieraczek B5 LIFT
Panowie może ktoś mi powiedzieć jakie długości powinny mieć pióra w moim aucie? Mam coś pokombionowane a chce zrobić tak żeby było jak należy.
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
Panowie żarówka w dużej lampce w podsufitce b5 lift ma 42mm czy 38mm długości? edit: o kurde, odkop roku [emoji2]
-
Żarówki LED do oświetlenia wnętrza - gdzie kupić?
Koledzy podzielcie się linkiem do sklepu gdzie za rozsądną cenę skompletuje sobie diody do oświetlenia wnętrza. Nie chce nic zmieniać, na miejsce standardowych żarówek mają wpaść dobre ledy smd. Poleci ktoś jakiś sklep?
-
Głośniki w półce
Również mam problem z głośnikami w półce w sedanie. Zmieniam radio z Blaupunkta na 3 kostki na Pioneer mvh-170ub pracujące na kostkach ISO. Wszystko śmiga oprócz tylnich głośników. Jak podpiąć przewody z 3ciej kostki do kostki ISO? Wiem które w ISO odpowiadają za tylne głośniki (+ i -) ale nie wiem jak to wygląda na oryginalnej kostce bo przewodów jest aż 9. Pomoże mi ktoś?
-
Problem z wskaźnikiem paliwa
Jak sprawdzić jaki mam licznik? Napisu na nim nie ma żadnego.