Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Głośniki w półce


Maniu.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie grają mi głośniki w półce, b5 sedan. Sprawdzałem czy czasami kable się nie wypięły, ale kostki są ok. Głośniki seria nokii. Czy do tylnych głośników powinien być jakiś ori wzmacniacz, żeby one grały? Poprzedni właściciel miał jakiś sub o czym mogą świadczyć grube kable, które pozostały w bagażniku... Co sprawdzić, w czym może być problem?

I jeszcze mam boczki tylnych drzwi z avanta z głośnikami, warto jest podpinać, da to jakiś lepszy efekt w sedanie?

Dodam, że mam ori radio concert tzw. kaseciak ;)

Edytowane przez Maniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Ja miałem bose w swojej a4 i miałem wzmaka i powiem Ci ze jest różnica z tylnymi głośnikami a bez nich. A czy bez wzmacniacza powinny grać tylne myślę że powinny. Może prądu nie dostają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również mam problem z głośnikami w półce w sedanie.

Zmieniam radio z Blaupunkta na 3 kostki na Pioneer mvh-170ub pracujące na kostkach ISO. Wszystko śmiga oprócz tylnich głośników. Jak podpiąć przewody z 3ciej kostki do kostki ISO? Wiem które w ISO odpowiadają za tylne głośniki (+ i -) ale nie wiem jak to wygląda na oryginalnej kostce bo przewodów jest aż 9.

Pomoże mi ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ori kostce ISO nie ma przewodów do tylnych głośników. Głosniki w tylnej półce mają sygnał z mini iso z tym że jest to sygnał typowy pod wzmacniacz. Wzmacniacz powinien być przy jednym z głośników. Żeby tył zagrał na nieoryginalnym radiu trzeba kupić moduł http://allegro.pl/modul-do-audi-tylne-glosniki-zlacze-mini-iso-mx2-i4876267162.html

Ewentualnie ja nie ma wzmacniacza przy głośniku to można przepiąć przewody z mini iso do ISO oraz pominąć ori wzmacniacz i podłączyć przewody bezpośrednio pod głośniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a u mnie tylne głośniki w półce nie grają :( słychać delikatne buczenie, więc napięcie dostają, ale niestety nie grają. Gdzie powinienem zacząć szukać winy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupiłem nie dawni a4 b5 i też mam problem z tylnymi głośnikami, szukałem wszędzie kupiłem nawet moduł a allegro i nic nie pomogło, mam jakies oryginalne radio z audi ale tam nie ma podpięcia pod mini iso. Podpinałem moduł na wszystkie możliwe sposoby i nic... co może byc nie tak z tymi głośnikami...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem, kupiłem głośniki oryginalne, moduł z allegro. Na kostce mam napięcie a głośniki nie grają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam ten sam problem, kupiłem głośniki oryginalne, moduł z allegro. Na kostce mam napięcie a głośniki nie grają...
remonte z modułu masz podpiete pod + ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna tez sprobowac podlaczyc mase do radia i zaczna grac tylne glosniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...