Treść opublikowana przez dziadekM
-
Śruby i nakrętki turbiny
Witam. Szukam i nie mogę znaleźć... Potrzebuję numery nakrętek trzymających turbo do kolektora. Silnik AVF. Ewentualnie śruby bo na zdjęciach widzę że w turbo jest 3 otwory przelotowe a w kolektorze 2 szpilki a jeden otwór też przelotowy więc chyba jest jakaś śruba?
-
Jakie śruby
Do jarzma śruby są takie same czyli M14x1,5x38
-
wydech 1.8T do 1.9 TDI
Wydech z B7 1,8T. Zostawiać czy przerabiać? Spawać jakoś mi się nie widzi. Może obciąć i końcówki przykręcić ?
-
[ALL B6] Demontaż zderzaka tylnego
Obejrzałem filmik na YT i tam koleś kazał jeszcze zdjąć tą listwę chromowaną ozdobną, okazało się niepotrzebnie i przy okazji kilka zatrzasków padło ?. Ma ktoś pomysł jak ją przymocować. Jakaś taśma czy klej? Bo cena nowej przeraża
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Mogłeś dać od razu proste i nie było by problemu.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
No właśnie szukam i z TRW widzę tylko 2 rodzaje. Długość ta sama tylko różne średnice są. A wiesz może jakie wymiary trzpienie idą pod 288?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Jarzma ładnie pomalowane to szkoda było ruszać więc standardowo podszlifowałem klocki ale jak się okazało problem leżał gdzie indziej. Mimo że zaciski po regeneracji to jeden z trzpieni okazał się jak by krzywy bo podczas kręcenia nim zacisk tak jak by oddalał się i przybliżał do jarzma tak w koło. Do tego ten trzpień w zależności od obrotu był albo luźno albo naprężony w jarzmie i przez to zacisk się nie cofał. Na razie ustawiłem tak żeby wszystko było luźnie bez naprężeń i już się nie grzeje ale i tak będę szukał nowych prostych trzpieni.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
A przy montażu klocków do tarczy 288 trzeba zakładać te blaszki z kompletu? Bo z blaszkami strasznie ciasno klocek siedzi, głównie z prawej strony i widzę że to koło grzeje się podczas jazdy.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Ok hamulce wymienione tylko jedno ale... Elastyczne były popękane i chciałem przy okazji wymienić. Lewy poszedł bez problemu, a z prawej tak zgniła końcówka że z 11mm zostało jakieś 9,5mm i nijak nie idzie tego odkręcić bo nie ma sześciokątu prawie w ogóle. Myślałem obciąć kawałek rurki i połączyć z nową takim czymś allegro.pl ALLEGRO.PL Używał ktoś tego? Ewentualnie jakieś pomysły?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
W końcu po prawie roku zabrałem się za montaż 288 z tyłu i teraz mam 2 pytaniea. 1. W zestawie który montuje oba jarzma są identyczne. A nie powinno być prawe i lewe? Bo z jednej strony jest tak by grubsze i wyjdzie tym grubszym od kierowcy na dole a po drugiej stronie odwrotnie. Tak ma być? 2. Linkę szukać dłuższą czy tą naciągnie?
-
Jaka sprężarka klimatyzacji do A4 B6?
Dzięki bardzo, teraz chociaż wiem co szukać i nie będzie problemu że nie spasuje ?
-
Jaka sprężarka klimatyzacji do A4 B6?
Podepnę się pod temat. Sprężarka padła ale nie mam numeru jakiegoś od 8E0..... Wie ktoś jaka podejdzie w miejsce tej co mam?
-
Nakładki B7
Imitacją hamulców chcesz hamować? Załóż większe heble jak chcesz żeby ładnie wyglądały (i nie tylko? i nie kombinuj
-
Jakie tarcze hamulcowe polecacie?
Tarcze Zimmermann i klocki Ferodo.
-
Montaż, podłączenie elektryki haka i kodowania w Audi A4 B6/B7
Tak studiuję od wczoraj tą instalację i coś mi nie pasuje. Na 1 stronie jest schemat podłączenia a dokładniej złącze 13-pinowe przyczepy i podane że pin 6 to lewa pozycja a pin 7 to stop. To złącze nie jest standardowe? Bo na wszystkich schematach gniazda przyczepu akurat te dwa piny są odwrotnie (pin 7 to lewa pozycja a pin 6 to stop). Jak jest fabryczna instalacja gniazdo-moduł to wiadomo, a co jeśli trzeba łączyć? Podłączać gniazdo według schematu z pierwszej strony czy według standardu gniazda 13 stykowego?
-
Montaż, podłączenie elektryki haka i kodowania w Audi A4 B6/B7
Może i faktycznie lepiej by było zrobić na wzór fabryki szczególnie że widzę graty za grosze. Tylko o co chodzi z tym podłączeniem pod śrubę? Jest tam jakaś szyna z zasilaniem żeby się wpiąć?
-
Montaż, podłączenie elektryki haka i kodowania w Audi A4 B6/B7
Witam. Patrzyłem dzisiaj do bezpieczników i nie mam bezpiecznika 27 ale jest jedna noga z zasilaniem +12V. Rozumiem że kupuję konektor N90732703 i spokojnie można dorobić zasilanie modułu? Pytanie 2. Zauważyłem że mam w skrzynce wolne gniazdo nr 41 Ogrzewanie postojowe webasto 30A no i też jest tam jedna noga +12V. Czy mogę wykorzystać to gniazdo jako "Pin 9 – Zasilanie z bezpiecznika 77 (30A) (czerwono/zielony)". Bo bezpiecznika 77 też oczywiście nie mam....
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Witam. Miałem Concert 3 a przechodzę na RNS-E. W concercie piny 15 i 16 były zmostkowane a w rns-e? Wystarczy podłączyć sam pin 15 czy trzeba mostkować z 16? Kolejna sprawa nie mogę połączyć się z vcds. Przełożyłem pin K-Line w odpowiednie miejsce ale nijak się nie łączy...
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Pany podłączyłem rnsa ale coś mi nie pasuje tzn nie chce przejść w tryb uśpienia. Podłączone cany, k-line, masa dwa a i tak cały czas wiatrak chodzi. Uszkodzone radio?
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
Wszystko wiem więc zamawiam i zakładam
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
A czy gdzieś napisałem że zamierzam jeździć po drogach publicznych? Co najwyżej w pole
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
Ale ja nie pytałem co oznacza Off-Road ?♂️
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
Panowie a montował ktoś coś takiego? Osram LED LEDriving HL H7 Gen2 6000K Off-Road Warszawa - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz z Warszawa - Osram LED LEDriving HL H7 Gen2 6000K Off-Road, na Allegro.pl, za 349,99 zł w kategorii {Motoryzacja} - {Akcesoria samochodowe}. Opinie i recenzje czy warto kupić ofertę id:... Mieści się w reflektorze? No i zastanawia mnie kwestia czy nie będzie wywalać błędu spalonej żarówki albo czy nie będą migać jak to nieraz jest z ledami?
-
Wylatujące tarcze tył
Wiertło 6mm, gwintownik M6, śruba stożkowa 6x20, chwila czasu i po problemie. Przerobiłem temat przód i tył. Teraz spokój i nie trzeba się denerwować że przy zakładaniu koła tarcza się obróci.
-
Urwana śruba stabilizatora
Witam. Pacjent to A4 B8 2010 Dzisiaj przy próbie odkręcenia stabilizatora urwała się jedna ze śrub. Na dodatek ta górna z trudniejszym dostępem. Przerabiał ktoś podobny problem. Z drugiej strony jest coś jak by nakrętka ale przyspawana czy jakoś tak. Myślałem czy może by tą jakby nakrętkę oderwać od tej całej blachy mocującej jakimś przecinakiem. Chyba że ma ktoś jakiś pomysł?