Treść opublikowana przez dziadekM
-
Pomocy...Coś odłączyłem i nie odpala
Witam. Dzisiaj odłączyłem prawdopodobnie zestaw głośnomówiący http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/40a2fd7892c42b6b.html Podpięte było pod zasilanie radia i piny can low oraz high Jest też jakaś antena która idzie do podsufitki ale ją odciąłem bo mi się nie chciało podsufitki ściągać. No i teraz zegary nie działają i auto nie odpala Ma ktoś jakiś pomysł żeby to ustrojstwo ominąć a auto odpalało
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
O f*ck nie pomyślałem o tym
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Witam. Zabieram się do montażu pakietu światło w drzwiach. Kupiłem komplet klamki, lampki, instalacja tylko nie za bardzo wiem do czego jest jedna dioda. Jest w zestawie do drzwi kierowcy http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/840abf286bb2cfba.html
-
Jaki podłokietnik do A4 orginalny czy dedykowany ?
Orientuje się ktoś czy tunel od B7 pasuje bez przeróbek do B6?
-
[ALL B6] Demontaż tapicerki przednich drzwi
Witam Odnośnie spinek to muszą być z ASO? Najbliższe ASO mam w Lublinie (80km) więc nie bardzo opyla mi się jechać specjalnie. Jest trochę tego na allegro tylko nie wiem co to warte? Zakładał ktoś takie zamienniki? Druga sprawa to rączka drzwi kierowcy. Moja jest strasznie podrapana a słyszałem że oryginał nie kosztuje majątku. Ma ktoś namiar jaki numer ma ta część? Chodzi mi dokładnie o tą część w uchwycie http://postimg.org/image/5s7nx9wtz/która jest ciemniejsza, bardziej gładka
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Jak by ktoś chciał zobaczyć różnicę w wysokości sprężyny 1BA/1BV to proszę bardzo http://www.fotosik.pl/u/dziadekm/zdjecie/1/album/1755610 Wyższa ma klasę wagową 10 a niższa 9
-
Felgi do A4 B7
Typowe chińczyki. Ostatnio czytałem artykuł o podrabianych felgach i z tego co piszą to nie jest to dobry pomysł. Przy symulacji uderzenia w krawężnik pękły ramiona gdzie w oryginale były tylko powierzchowne zadrapania. Do tego są sporo cięższe od oryginałów no i lakier łatwiej odpryskuje. Według mnie lepiej zakręcić się za oryginałem niż pluć sobie w brodę za jakiś czas
-
Usunięcie katalizatora
Ja wstawiłem coś takiego http://allegro.pl/katalizator-tlumik-audi-a4-19tdi-awx-avf-avb-i5177262604.htmlbo nie bardzo miałem koncepcję jak zrobić na zwykłej rurce bo wiadomo są różne kąty, do tego trzeba by było jakoś flansze dorabiać
-
Usunięcie katalizatora
Pytanie do tych co wycinali kata w AVF/AWX. Czy taki tłumik od Gruchota pasuje idealnie P&P http://allegro.pl/katalizator-tlumik-audi-a4-19tdi-awx-avf-avb-i5000057424.html??? Jestem po zabiegu usunięcia. Dla mnie wszystko na plus. Ładnie słychać turbinkę przy wchodzeniu na obroty, ale tylko przy otwartym oknie. W środku może tylko delikatnie. Lepiej się wkręca. No i najważniejsze mniej spala, bynajmniej u mnie. Wcześniej na trasie chwilowe spalenie nie schodziło poniżej 5,7-6,0 a teraz spokojnie łapię poniżej 5
-
Z czego drut zabezpieczjący? Pomocy!
Spróbuję przerobić od dekielka co mam w ori zimówkach. Przemierzyłem oba druty i ten od zimówek jest trochę większy ale jak by go skrócić i zgiąć żeby był mniejszy...
-
Z czego drut zabezpieczjący? Pomocy!
Witam. Kupiłem fele ale okazało się że gdzieś brakuje przy jednym z dekli tego druta zabezpieczającego. Chodzi mi dokładnie o taki drut http://img27.olx.pl/images_tablicapl/210986207_3_644x461_audi-s-line-dekielek-oryginalny-okazja-felgi.jpg Wiosna przyszła, felgi ładnie pomalowane a szkoda dekielka zgubić
-
1.9 TDI AVB 101 KM Bezpieczne zwiększenie mocy
Witam. Powoli przymierzam się do lekkiego podniesienia mocy tak na około 160KM. Znalazłem jakiś zakład w Jaśle http://gregor10.pl/no i w sumie mam dość blisko (ok 200km) Robił tam ktoś takie zabiegi i może coś o nim napisać bo nie chcę trafić na jakiegoś partacza Ewentualnie czy bardzo zdziera...
-
Klucz/ściągacz dekli
A mógł byś zrobić zdjęcie jak to wygląda ta spiralka to może bym coś takiego poszukał
-
Klucz/ściągacz dekli
Witam. Kupiłem takie felgi : http://audi-s-racing.de/Images/S3neu/16.04.2006/s3sline19poliert-112.jpg Ale zachodzę w głowę jak ściąga się dekielek w takiej feldze? Nie widzę tam żadnego otworu na jakiś haczyk czy coś a nie chcę podważać za każdym razem śrubokrętem bo w końcu lakier odpadnie
-
Stukanie, pukanie przy hamowaniu..
Może być jarzmo wybite i stuka klocek o jarzmo
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
U mnie przy min. 23mm tarcza ma 22,3... Czasami po mocniejszym hamowaniu na kolejnym czuć wibracje, no i trochę mam stracha że może w końcu pęknąć... Według mnie szkoda ryzykować bo to i tak nieuniknione, tym bardziej że mam już na półce komplet 320mm tylko czasu brak
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Te z zestawu od klocków służą do przykręcenia zacisku do jarzma. Brakuje Ci śrub jarzmo-zwrotnica. według ETKI są M10x1,25x52,5 (górne 2szt) oraz M10x1,25,62,5 (dolne 2szt). Najlepiej wziąć od razu na normalną nasadkę bo imbus to trochę problem z odkręceniem po jakimś czasie
-
nierówne zużycie tarcz
Ewentualnie jakiś syf po wewnętrznej stronie tej łapy zacisku co dociska klocek. Jak jest tam coś to wtedy nierównomiernie go dociska i stąd też taki efekt. No i jak powiedzieli poprzednicy w tym zacisku dobre prowadnice gumowe to podstawa
-
Ocena stanu klocków hamulcowych tył na tarczę 288
Hmm a czy to jest miejsce na publiczne rozwiązywanie problemów? Poza tym jak można kupować używane klocki...
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Kurde tak szukam i nie mogę dojść od czego idą zaciski pod tarczę 300mm na tył? Będę zmieniał i myślałem nad 288 a tu dopiero obczaiłem że i 300 można... Tylko jak z dostępnością bo 288 to jak na lekarstwo
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Tylko Zimmermann + Ferodo Miałem już 2 przypadki że w Boschu odkleiła się okładzina od podstawy
-
Swap 280 -> 288 (przód)
jak zmieniasz z 280 na 288 to musisz zmienić praktycznie wszystko (jarzmo, zacisk, tarcze, klocki) , z tyłu tak samo
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Hmm czy warto pchać do tdi-ka zestaw z s4 Kasę zawsze można wepchać ale czy to nie przerost....
-
Numer łożyska tył
Porozbierałem i się wyjaśniło. Według katalogów do 97r szły łożyska inne niż po 97r. Okazało się że to nie prawda. Miałem A4 95r i łożyska są takie same jak w roczniku 2000. Średnice zewnętrzne 50 i 45 a wewnętrzne 29 i 19.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dev ile tak +/- liczył byś za malowanie zacisków przednich? Chodzi mi o to żeby wyglądały jak u Ciebie w galerii zdjęcia 1 i 2