Treść opublikowana przez dziadekM
-
jakie klocki i tarcze na przód B5:)
ile za te sprężynki??
-
jakie klocki i tarcze na przód B5:)
Oki kupiłem zestaw Ferodo i jak znajdę chwilę to zmieniam. Tylko tak mnie dręczy pytanie czy trzeba zmieniać te sprężyny co dociskają zacisk?
-
jakie klocki i tarcze na przód B5:)
No nic zaryzykuję. Mam nadzieję że się nie przejadę
-
jakie klocki i tarcze na przód B5:)
A w Ferodo zdarzają się podróbki? Bo ta cena za bardzo okazyjna się wydaje. Ja kiedyś kupiłem TRW w sklepie dość tanio i się zwichrowały szybko
-
jakie klocki i tarcze na przód B5:)
A co myślicie o tym sprzedającym bo zamierzam u niego kupić TARCZE + KLOCKI PRZÓD FERODO AUDI A4 B5 B6 B7 1,9 (3104543729) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Leci pedał ale tylko na zapalonym
A to dziwne bo u mnie w 1,8 nic pedał nie opada na zapalonym. T w 1.9 jest inny układ?
-
Leci pedał ale tylko na zapalonym
co to za złom ? przecież podane w prefiksie że avg czyli coś z grupy vag a ja mam w opisie 1.8 Dokładnie to jest to Audi A4 1.9TDI AVG 2000r ---------- Post dopisany 06-04-2013 at 16:25 ---------- Poprzedni post napisany 15-03-2013 at 23:23 ---------- Wymieniłem płyn, odpowietrzyłem hamulce i dalej leci. Chyba pompa pada:(
-
Leci pedał ale tylko na zapalonym
Przy hamowaniu w miarę jest twardy ale na śliskim nie ma jak depnąć bo abs bije. To jest ojca auto. Dla porównania w moim ADR-e na postoju na zapalonym tak nie opada. Spróbuję wymienić płyn i wszystko odpowietrzyć (w sumie to może być przyczyna bo nie tak dawno ojciec zauważył ślady płynu na posadzce i musiałem wymieniać podkładki między przewodem a zaciskiem no i starałem się szybko podmienić i nie odpowietrzałem po tym zabiegu) ale dopiero w przyszły tygodniu bo nie mam szczelnego garażu i mi zaspy robi w środku.
-
Leci pedał ale tylko na zapalonym
Witam. Dzisiaj zauważyłem dziwny przypadek. Na zgaszonym silniku jak wcisnę pedał to stoi twardy. Natomiast jak zapalę silnik i wcisnę hamulec to pedał powolutku stopniowo opada. Czy to może być coś z pompą? No bo jak by był zapowietrzony to by zawsze opadał pedał chyba?
-
Wymiana łańcuszka rozrządu i napinacza w Audi A4 B5 1.8 oraz 1.8T
Witam. Orientuje się ktoś gdzie można dostać przyrząd vag3366 żeby ścisnąć napinacz? A może ma ktoś takowy na zbyciu i już mu nie jest potrzebny?
-
Uszczelka pod klawiature jaka?
OKi dzięki jak się ociepli to będę coś kombinował
-
Uszczelka pod klawiature jaka?
A więc najpierw trzeba wyjąć wałek od ssących a dopiero napinacz? Jak wygląda i gdzie można kupić taki przyrząd do ściskania napinacza?
-
Uszczelka pod klawiature jaka?
A nie da się go nawet lekko drgnąć do góry tak żeby wyjąć śruby i podłożyć uszczelkę?
-
Uszczelka pod klawiature jaka?
Już chyba znalazłem odpowiedź. Cieknie mi spod napinacza łańcucha rozrządu który jest tam przykręcony. Uszczelka około 25zł. Tylko czy da się wyjąć lub jakoś odsunąć napinacz żeby nie ściągać łańcucha?
-
Uszczelka pod klawiature jaka?
Witam. Przy wymianie oleju zauważyłem dzisiaj wyciek z tyłu silnika. Tak za wałkiem rozrządu od zaworów ssących. Czy da się dokupić tam jakąś uszczelkę bo jak wymieniałem pokrywy to właśnie "mija" tą część. Czy wogóle da się bezproblemowo odkręcić ten element na trzy śruby? Zaznaczyłem tak mniej więcej gdzie ta uszczelka jest
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
30000km i cisza aż miło. Za to cenę to myślę że nie jest źle
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
To chyba coś takiego: Second Opinion: Oil Sludge: an expensive but preventable disaster Niezbyt ciekawie to wygląda
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Miałem wcześniej Castrola to za każdym razem po odpalaniu tłukły mi szklanki. Zmieniłem na Lotosa 10W40 i jak ręką odjął
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Tzn. to nie jest mój mechanik tylko znajomy. Ile mogę to sam robię przy aucie. Tylko co zalać? Wiem że wszyscy polecają Motula ale czy jest coś sprawdzonego ale w niższej cenie...
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Witam. Mam na liczniku 255000km przynajmniej teoretycznie. 5 lat śmigam na półsyntetyku ale od kilku dni nakręca mnie żeby zalać 5W40. Oleju mi nie ubywa od wymiany do wymiany. Wycieków nie ma. Tylko znajomy mechanik powiedział mi dzisiaj że jak zaleję syntetyk to mi wypłucze nagary i może kanały zatkać. Czy jest jakikolwiek sens przy pełnoletności przechodzić na syntetyk?
-
[ALL B5] Za nic nie moge nastawic zegarka, pokretla nie odpowiadaja
Witam. Podepnę się pod temat bo podobny. Od czasu do czasu zatrzymuje mi się zegarek. Jednak od dzisiaj zaczął iść do tyłu. Nawet jak chcę nastawić to idzie do tyłu. Co to może być? Miał ktoś taki problem?
-
Wygłuszenie silnika
Witam. Podepnę się do tematu bo sam szukam wygłuszenia i mam jedno pytanie. Czy pasuje z polifta do przedlifta?
-
Czy ta osłona jest coś warta?
To czekam na odpowiedź bo już zgłupiałem. Jedni piszą że psuje do wszystkich silników a inni że są różne. A może tylko do V6 TDI nie pasuje?
-
Czy ta osłona jest coś warta?
A czy jest różnica benzyna/diesel? Bo na jednej aukcji było podane że nie pasuje do tdi
-
Elektryka - problem.
Wymienił kostkę przy stacyjce coś takiego Kostka stacyjki Audi A3 A4 A6 00-.. KMP (2637692554) - motoAllegro (ta jest do polifta) i wszystko minęło