Witam.
Mam pewien problem z akumulatorem. Dzisiaj zapaliłem auto (ledwo co) i po około 10 minutach silnik zgasł. Próbuje odpalić a tam kontrolki przygasają a rozrusznik może raz przekręca i tyle. Sprawdzam napięcie - 10,5V. Dodam że często mierzę napięcie ładowania i zawsze jest OK. Co to może być, bo wybieram się jutro po akumulator ale nie jestem pewien czy to jego wina. Jeżeli miał ktoś podobny problem to proszę o odpowiedź.
Witam wszystkich miłośników Audi A4.
Mam na imię Wojtek. Miesiąc temu stałem się szczęśliwym posiadaczem A4 1,8B+G. Miałem już kilka aut ale to jest zdecydowanie najlepsze. Mam nadzieję że dzięki temu forum stanie się jeszcze lepsze. Pozdrawiam