Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziadekM

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziadekM

  1. Mój ojciec też miał w swoim OOOO niedawno podobny cyrk. Żarzenie kontrolek, mix wycieraczek, immobiliser, brak połączenie z vagiem. Problem tkwił w kostce stacyjki. Nie mówię że masz to samo ale nie zaszkodzi sprawdzić
  2. z dwojga złego wziął bym borbety ale lepiej na spokojnie poszukać czegoś fajniejszego
  3. Problem rozwiązany. Szukałem przy manetce, Podmieniałem przekaźnik wycieraczek i nic. Któregoś dnia jadąc wyskoczył komunikat na fisie z ciśnieniem oleju, awarią systemu hamulcowego. Na dodatek immo odciął paliwo i jeszcze zarzyła kontrolka od poduszki. Wogóle wszystkie kontrolki nie świeciły tylko żarzyły. Zaciągnąłem auto do mechanika i nawet nie chciał się połączyć z kompem. Okazało się że padła kostka stacyjki. Coś takiego: KOSTKA STACYJKI AUDI A2 A3 A4 A6 A8 ALHAMBRA (2538758722) - motoAllegro Po wymianie wszystko minęło jak ręką odjął. Wycieraczki startują ze spryskami. Programowanie czasowe działa. Immo i inne problemy co pisałem też zniknęły. Jak by ktoś miał któryś w wymienionych problemów to proponuję najpierw w tej kostce szukać bo jak widać odpowiada ona z wiele rzeczy
  4. sprawdź czy linka jest dobrze założona w uchwyt który trzyma szybę. Na lince jest takie metalowe zgrubienie które powinno siedzieć w specjalnym gnieździe, jak wyskoczy to szyba właśnie chodzi góra-dół
  5. Jeżeli odstaje tak jak opisane w tym poście http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/b5-przyklejanie-odstajacej-tapicerki-deski-rozdzielczej-8079/ to nie ma to większego wpływu na parowanie. U mnie tak się odkleiła na prawie całej długości że po prostu oparła się o szybę. Ja po prostu zdemontowałem całą deskę rozdzielczą i porządnie przykleiłem (Butaprenem) z tym że jest z tym trochę zabawy
  6. A nie odkleiła Ci się trochę tapicerka przy szybie. Jak tak miałem i też mi parowało. Okazało się że w desce jest kilka kanałów przy samej szybie które nie są normalnie widoczne i właśnie jak mi się tapicerka odkleiła to przysłoniła te kanały i stąd parowanie. Gdzieś było na forum że odstająca tapicerka przy szybie była bolączką w pierwszych latach produkcji
  7. Z tego co wiem to Avant polift wyszedł później i może być 99 przedlift
  8. W ADR 77Ah? Ja mam 55Ah Futurę i bez problemu a też mam 2 wzmaki i mocną zabudowę. Może masz za duży i jest niedoładowany
  9. Może tu coś znajdziesz http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b5-dorabianie-kodowanie-kluczyka-47761/
  10. A podłączałeś komputer w czasie jazdy?
  11. Na bank przełamany wężyk przy klapie. Ja tak miałem. Wystarczy mikro pęknięcie
  12. Przekaźnik od oświetlenia może szwankować
  13. Mam to samo tylko u mnie telepie całym autem w przedziale 100-110. Pojechałem na wyważarkę i koleś nawet nie chciał wyważać jak obrócił kołem na podnośniku. Mam bardziej wytarte opony na pewnym odcinku i stąd wibracje. Założyłem dla porównania zimówki i jak ręką odjął
  14. No to musisz do elektryka skoczyć bo na wyczucie nie zmierzysz
  15. Przy zatrzasku kierunkowskazu masz takie zabezpieczenie żeby zatrzask "sam się nie wcisnął" Musisz go odbezpieczyć, wsunąć do końca i zatrzasnąć. ---------- Post dopisany at 13:07 ---------- Poprzedni post napisany at 13:06 ---------- Zresztą zobacz jak jest z drugiej strony zamontowany
  16. Sprawdź napięcie na stykach przy grzaniu szyby. Może masz gdzieś spadek napięcia i słabo grzeje. A mogą też same blaszki nie stykać do szyby i też będzie lipa
  17. Standardowo przód 2,3 tył 2,3 Z większym obciążeniem przód 2,7 tył 2,7
  18. A tak z ciekawości jakie to są rozpyłowe?
  19. Ja brałem u tego gościa taki zestaw i dwa lata jest narazie git
  20. Chłodnicy wyciągać nie musisz. Demontujesz zderzak, a resztę wystarczy trochę odciągnąć. Przy chłodnicy nawet są specjalnie zagięte węże żeby nie trzeba było ich ściągać tylko się rozprostują i ma wystarczyć
  21. Sachsy są w miarę dobre i tanie. Sprawdź też tuleje belki bo jak są zerwane to zaczyna zarzucać tyłkiem
  22. Po mojemu jak jest dobrze założona i wyregulowana instalacja, wymieniane na czas przewody, świece, filtry, raz na jakiś czas czyszczona przepustnica to i Valteki dadzą radę
  23. Kolsalną czyli... założył hana i od razu +20KM
  24. Pewnie ośka zaciera o cewkę. Zawsze można kupić zegary od anglika i sam obrotomierz przełożyć
  25. A ja tam wolę raz na rok założyć nowe Valteki niż pchać kilkaset złotych w np Hane gdzie przy 125KM ;- nie odczuję różnicy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.