Treść opublikowana przez dziadekM
-
Jakie głośniki w tylną półkę ?
A masz oryginalne radio czy zmieniałeś ?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
To bardzo dobrze A tak z ciekawości to dlaczego w druga stronę nie pasują no bo jak podchodzą z Q do FWD to rozumiem że mocowania takie same
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Szybkie pytanko. Czy osłony tarcz tylnych 288mm podchodzą z quattro do ośki bez problemu?
-
Numer łożyska tył
Witam. Pomógł bo ktoś jakie oznaczenie ma łożysko FAG na oś tylną do A4 2000r (napęd jedna oś) Znalazłem kilka i już sam nie wiem a nie chcę zostać kilka dni z rozebranym autem Jest : FAG 713 8026 10 FAG 713 8012 10 I już sam nie wiem jakie mam wybrać
-
Jazda bez sterowania
Witam. Czy można spokojnie jeździć bez panelu sterowania klimy? (wysłałem do regeneracji a potrzebuje auto) Dokładnie to chodzi mi o to czy coś się nie rozprogramuje, rozkoduje, nałapie błędów itp bo jestem słaby w tematach komputrowych. No i jak to wygląda bez sterowania klimy - nie ma w ogóle nawiewu czy działa jak po swojemu...
-
Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum
Witam. Wysłałem do _Radek_ panel do regeneracji ale przed weekendem nie wróci a mi potrzebne auto... Czy można jeździć normalnie bez panelu klimy? Dokładnie to chodzi mi o to czy coś się nie rozprogramuje, rozkoduje, nałapie błędów itp bo jestem słaby w tematach komputrowych. No i jak to wygląda bez sterowania klimy - nie ma w ogóle nawiewu czy działa jak po swojemu... Tu masz numer do Radka http://allegro.pl/regeneracja-przyciskow-panel-klimatyzacji-a4-b6-i4964391952.html
-
Oryginalność felg
Witam. Podepnę się bo mam podobne pytanie. Chcę kupić takie felgi http://allegro.pl/audi-s-line-5x100-i-5x112-7-5x17-italy-et42-i5005782663.htmlale zastanawia mnie czy w oryginale były dwa rozstawy śrub czy to jakieś podróbki?
-
Syrena alarmu
Witam. Posiadam syrenę 8L0 951 605A no i wiadomo padła bateria. Czy jest możliwość założenie do B6 syreny od B8 1K0951605C ?
-
Czyszczenie mikrostyku w zamkach drzwi
To jak to w końcu jest z tym montażem nowego mikrostyku V4NST7UL http://allegro.pl/mikrostyk-zamka-vw-audi-seat-skoda-oryginal-fa-i4911402770.html? Pasuje bez problemu czy trzeba coś przerabiać?
-
Oświetlenie wnętrza po otwarciu drzwi
To nie ma jednego czujnika do lampki i fisu?
-
Oświetlenie wnętrza po otwarciu drzwi
Witam. Kilka dni temu nagle przestało mi się włączać oświetlenie wnętrza jak otwieram tylne prawe drzwi. Na FIS-ie też nic nie pokazuje jak otworzę drzwi. Ma ktoś pomysł gdzie szukać? Może coś zamarzło?
-
jak sprawdzić rns-d ?
A chyba że tak bo zrozumiałem żeby podłączyć GND pod UB+ a to chyba nie jest za dobry pomysł
-
jak sprawdzić rns-d ?
GND pod UB+ ???
-
Jaki dobrać wzmak ?
Co fakt to fakt z tym że nie każdego stać na chociaż by Helixa czy Audisona
-
Swap zacisków na 320mm W A4 B6/B7
Orientuje się ktoś może czy taka felga http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0a80e764d72b96ff.htmlwejdzie na zacisk 320mm? Bo tak sobie wszytko kompletuje ale czy się nie przejadę przy montażu
-
Głośniki w półce
W ori kostce ISO nie ma przewodów do tylnych głośników. Głosniki w tylnej półce mają sygnał z mini iso z tym że jest to sygnał typowy pod wzmacniacz. Wzmacniacz powinien być przy jednym z głośników. Żeby tył zagrał na nieoryginalnym radiu trzeba kupić moduł http://allegro.pl/modul-do-audi-tylne-glosniki-zlacze-mini-iso-mx2-i4876267162.html Ewentualnie ja nie ma wzmacniacza przy głośniku to można przepiąć przewody z mini iso do ISO oraz pominąć ori wzmacniacz i podłączyć przewody bezpośrednio pod głośniki
-
problem z montażem głośników z tyłu avant
Te dystanse ze zdjęcia są do sedana w półkę. Wiem bo sam ich kiedyś używałem, a pod tylne drzwi to po mojemu coś takiego http://allegro.pl/dystanse-audi-a3-a4-a6-tt-tyl-165mm-314-i4926479479.html http://allegro.pl/dystanse-glosnikowe-165mm-audi-a3-a4-avant-16-5cm-i4870111953.html
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Ate Power Disc od razu sobie odpuść bo te tarcze są z plasteliny. Przed świętami wymieniałem właśnie Ate PD w A3 bo się za***iście zwichrowały nawet przy normalnej jeździe
-
Wymiana SERWA nr serwa
http://www.partsbase.org/audi/audi-a4-avant-a4-eu-2002-8e-1-000-001-8e-5-400-000-61210-brake-servo/
-
Jaki dobrać wzmak ?
Najlepiej trzeba było kupić zestaw http://allegro.pl/aktywna-skrzynia-subwoofer-peiying-30cm-500watt-i4936623524.htmlbo jest dobrze dobrane
-
Wymiana sprężyn przód 1BA na 1BE?
Nie wiem jak w B6 ale pamiętam jak zmieniałem springi w B5. Ori miałem zawias 1BE. Na zimę założyłem springi od 1BA nie zmieniając amorków i auto poszło do góry. Później założyłem standardowe nowe amorki na sprężynach 1BE. Auto stało tak jak na oryginalnym komplecie 1BE (sprężyny i amortyzatory). Jeździłem tak 4 lata i tłumienie nigdy nie było niższe jak 75%
-
Tarcze Audi A3
Mierzyłem tylko bicie tarczy na piaście tylko trochę ch....o było zmierzyć bo klient zamówił sobie Ate z jakimiś śmiesznymi nacięciami. W dwóch A4 też tak mierzyłem i było git.... tyle że tarcze Ferodo Teraz dokładnie przemierzę piasty. Tylko nie wiem czy kupować jeszcze nowe klocki bo te raczej są dobre, tarcze gładko równo wytarte bez żadnych rys no i nalatane raptem ok 7tkm ale....też Ate Ok założyłem te tarcze OZ Bicie piast w granicach 0,01-0,02mm Bicie tarcz po założeniu dość duże ale tak poobracałem tarcze względem piast i mieszczę się w 0,03mm Narazie ładnie się farba wytarła, klocki równo biorą i docieranie... Jak za jakiś czas zaczną bić to chyba się załamię
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Ok przód już opanowałem teraz tył Od czego podejdą zaciski z jarzmami Plug&Play do B6 ośka pod tarcze pełne 288mm? Tarcze ZIMMERMANN 100.3310.20 i klocki Ferodo (nie wiem jakie ) ?
-
CONCERT III adapter Przejściówka ISO1 na ISO2 RNS-E Quadlock
Kolega staniek mi przesłał instrukcję i już wszystko działa Może napiszę co i jak jak by ktoś zmianiał RNS-D na Concert III. Trzeba dostać się do Tunera TMC (w bagażniku pod boczkiem z lewej strony w tej czarnej skrzynce). Następnie odpiąć od niego przewody antenowe i połączyć ze sobą (konektory męski i żeński). Dalej wyciągnąć z kostki i połączyć ze sobą pin2 z pin8 oraz pin3 z pin9. Tuner TMC ogólnie wywaliłem całkowicie z samochodu. Później z kostki 26-pinowej którą wpina się do radia RNS-D należy wyciągnąć piny 26 i 13 bo tą są nasze potrzebne CAN-Y, (pin13 - CAN High a pin26 - CAN Low) i podłączyć do wtyczki D w kostce Quadlock (pin9 CAN High a pin10 - CAN Low). No i wiadomo pin K-Line z B5 do C7 oraz pin BOSE, z B7 do B5. To chyba tyle
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dobra może i pomyliłem się ale myślisz że opłaca się dołożyć parę zł na perforowane czy te "zwykłe" spokojnie dają radę ?