-
Ekran powitanly audi
Hej, poszukuje ekranu powitalnego Audi w pliku, albo jakby ktoś mógł podesłać mi link do strony z której można taki pobrać. Posiadam radio 2din pioneera i mam możliwość w nim imporotwania z usb ekranów powitalnych ale nigdzie nie mogę znaleźć takiego do pobrania
-
Tempomat nie reaguje
Dzięki wielkie za odpowiedz. jutro jadę sprawdzić
-
Tempomat nie reaguje
dodam jeszcze że mam automat. czy jest wogóle sens bawić się w daignozowanie czy jest może jakaś częsta usterka tych tempomatów, bo jak oczywiścię jak częsta usterka to od razu w stówkach koszty
-
Tempomat nie reaguje
Tak jak w temacie, brak jakiejkolwiek reakcji na przełączanie przycisków od tempomatu, nie włącza się nawet kontrolka na zegarach
-
Nowe amorki 1be
pęknięcia nie widać raczej wygniecione Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
-
Nowe amorki 1be
przód Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
-
Nowe amorki 1be
rozumiem a jest ktoś w posiadaniu na sprzedaż sprężyny do 1be 1.8t bo moje są już wygniecione i jeden bok leży Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
-
Nowe amorki 1be
a jeśli założył bym normalne amortyzatory to oprócz tego że będzie stała wyżej to są jakieś różnice ?
-
Nowe amorki 1be
Czy są do kupienia nowe amortyzatory do zawieszenia 1be ?
-
A4 1.8T AEB nowe turbo
dzięki za odpowiedź tak myślałem że tak dobrze nie ma
-
A4 1.8T AEB nowe turbo
czy wymiana na Hybryda pod 240-270km za 1100zl bez żadnej innej ingerencji w osprzęt i programy coś da ? czy trzeba jeszcze coś wymieniać albo programować. 1.8t aeb automat gaz
-
wyglad listw dolnych zamienniki
tak jak w temacie, czy jest ktos w posiadaniu zdjec jak auto wyglada na zamiennikach z plastikowa szyna
-
dolne listwy drzwi
tez o tym myslalem ale jednak wole zachowac wszystko w ori, mysle ze plastikowe szyny w listwach zrobia robote i nie bedzie wiecej problemow
-
problem z kompresorem
ale nie chodzi mi o okres zimowy przy niskich temperaturach. problem tez byl w lato kiedy temperatury byly duzo wieksze. wydaje mi sie ze problem jest z kompresorem i nie wiem czy kupic uzywany kompresor, oddac go do regeneracji czy znalezc jakis zestaw naprawczy i ze znajomym mechanikiem cos podzialac.
-
dolne listwy drzwi
poszukuje kompletu listw dolnych do a4 b5 przedlifte. denerwuje mnie juz przyklejanie ich na klej do szyb bo ja nie jedna po jakims czasie zacznie odpadac to druga. przegladalem kiedys projekt b5 jednego z naszych klubowiczow ktory wspominal o wymianie listew na plastikowe z plastikowymi szybami. z tego co pamietam to podawal nawet nick klubowicza ktory sprzedaje takie komplety w dobrych pieniadzach, tylko niestety nie pamietam juz przy jakim projekcie to wyczytalem ani kto sprzedaje takie komplety, bo jeszcze wtedy nie mialem problemu z listwami i po prostu nie zwrocilem szczegolnie na to uwagi. pomozecie ? co myslicie o tym komplecie http://allegro.pl/audi-a4-b5-95-01-lift-listwy-dolne-dol-4-szt-kpl-i5043956830.html wszystko bedzie pasowac i posłuzy jakis czas ?
pedro84111
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta