Treść opublikowana przez dziadekM
-
Pomocy. Nie mogę wyłaczyć świateł
Jutro pojadę na szrot może coś mają. A tak z ciekawości to w B6 jest jakiś system że światła same się uruchamiają jak nie ma włącznika?
-
Pomocy. Nie mogę wyłaczyć świateł
A więc opiszę po kolei. Wczoraj chciałem wyjąć włącznik i się trochę rozleciał a mimo tego i tak nie wyjąłem. Tzn wszystko działało ok tylko nie było stopniowania bo te zapadki na sprężynkach wypadły. Włącznik w końcu wyjąłem, ale musiałem szybko gdzieś skoczyć autem z tym że bez włącznika bo był na kanale. Ku mojemu zdziwienia mimo że nie było włącznika to po przekręceniu zapłonu mijana same się zapaliły tylko nie dało się włączyć drogowych. Jak już w końcu uporałem się z włącznikiem to dalej światła mijania uruchamiają się same po zapłonie i w ogóle nie reagują na włącznik. Proszę pomóżcie
-
[B6 AVF] Kręci ale nie odpala - Rozwiązany: Akumulator !
Nie pali jak postoi kilka dni... na kablach odpala... Boże...
-
[ALL TDI PD] Poduszki silnika
Panowie a poduszka od B7 podchodzi do B6? Bo widziałem że mi wycieka lewa to wziął bym na próbę używkę ale może z nowszego rocznika Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka
-
Jak się za to zabrać?Wymiana amortyzatorów przód i tył A4 B6 AVANT
Też rozkręcałem kiedyś faktycznie na kolanach ale pamiętam że się męczyłem bo nie miałem dobrego klucza więc trzeba sobie sprawić dobry fajkowy przelotowy
-
Jak się za to zabrać?Wymiana amortyzatorów przód i tył A4 B6 AVANT
Witam. Jaki jest rozmiar klucza do górnej nakrętki amortyzatora przy górnym łożysku?
-
Dziwne przyspieszanie A3 1,8T logi do oceny
Witam. Pacjent Audi A3 1,8T AUM po programie na 185KM robionym w Jabłonnej. Od jakiegoś czasu trochę dziwny objaw przy przyspieszaniu powyżej 3000obr. Nie ma płynnego ciągu tylko takie lekkie przerwy. Dzisiaj próbowałem zrobić logi. Może ktoś rzuci fachowym okiem http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/1e6399a673502866 http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/40c75b3171998301 http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/f006ebd1c432f2fe http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/01cfb6e942b80e53
-
A3 1,8T pływanie mocy
Podłączyłem kompa, brak błędów. W niedzielę był błąd 17705. DV sprawdzałem ręcznie i ładnie trzyma tłoczek czyli szczelna membrana. A jak sprawdzić N75?
-
A3 1,8T pływanie mocy
Witam. Brat ma A3 1,8T, niedawno zrobił w Jabłonnej program na 185KM. Od kilku dni pojawił się dziwny objaw. Jak się rozpędza to od trójki w górę od około 3000obr zaczyna jakoś dziwnie przyspieszać. Tak jak by na chwilę wyłączało i włączało turbo i tak w kółko. Patrzyłem na gruchę przy turbo i jakoś dziwnie mało się wychyla. Raptem z centymetr chodzi sztanga i to przy bardzo wysokich obrotach. Przy odpaleniu w ogóle nie rusza się. Porównywałem z moim TDI i jest całkiem inaczej. Ma ktoś jakieś pomysły?
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Wie ktoś jakie oznaczenie ma wtyczka do oświetlenia podłokietnika? Widzę że mam diodę w podłokietniku, jest gniazdo, przeciągnąłem przewód ale nie chcę łączyć na dziko tylko tak jak fabryka
-
[TDI PD] Czy pompowtryskiwacze mam do wymiany ? Porady...
No dobra ostatnie pytanie. Kto sprawdzony w lubelskim może ogarnąć wymianę uszczelniaczy?
-
[TDI PD] Czy pompowtryskiwacze mam do wymiany ? Porady...
A tak w ogóle to ma ktoś jakieś oznaczenie uszczelniaczy pompek do AVF?
-
Wydech od 1.8 do 1.9
a średnica rur taka sama? Będzie ciszej czy głośniej? Sam szukam podwójnego od tdi ale ciężka sprawa za to od 1,8t mam prawie na miejscu
-
wydech 1.8T do 1.9 TDI
Sorki że odświeżam ale tak mnie męczy czy nie przymuli się albo nie będzie głośniej jak założę od 1,8T do 1,9TDI....
-
Polecane opony letnie
Co powiecie o oponach Nokian Line w rozmiarze 205/50 R17? Szukam w necie ale nikt nie może powiedzieć czy mają rant ochronny Wysłane z mojego Xperia™ Z3 Dual przy użyciu Tapatalka
-
[ALL TDI PD] Regeneracja siłownika klapy gaszącej
A wie ktoś czy da się wymienić uszczelniacz pomiędzy klapą gaszącą a siłownikiem bo właśnie mi wycieka z pod tej ośki na której jest klapa gasząca
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Kurde montowałem dzisiaj mgiełki ale jak zwykle coś poszło nie tak. Zarówno jeden jak i drugi nijak nie chciały się jakoś zatrzasnąć żeby się trzymały bez wypadania. Skończyło się na tym że w obu mam połamane po jednym małym wypuście takim z boku. Spryski się trzymają tylko się przesuwają na boki. Może to przez to że strasznie krótkie są te wężyki od płynu? Tak sobie porównuje różne aukcje i mam wrażenie że są wersje z krótszymi tymi wypustami po końcach tak jak jest w starych spryskiwaczach
-
Drgania lewarka podczas przyspieszania
Panowie wymieniał sam ktoś wspomniany wcześniej zestaw naprawczy? Dzisiaj mi przyszła paczka z aso i planuję się zabrać tylko nie wiem czy sam podołam Lepiej od strony silnika czy od spodu? Trzeba czymś smarować to gniazdo gdzie siedzi kula?
-
zmiana foteli/ podlaczenie poduszek z MAZDY RX8
Nie liczył bym że ktokolwiek poprze taki pomysł. Sam nie jestem zwolennikiem psucia oryginału. Załóż z RS4 i będzie git
-
Irytujące odgłosy z okolic schowka
Dzięki za podpowiedź. Jutro go sprzedam
-
Irytujące odgłosy z okolic schowka
Witam. Walczyłem z tym w zeszłym roku ale poległem. W zimie był spokój ale znowu wróciło. Takie jak by dzwonienie jakichś metalowych blaszek czy coś takiego. Wydostaje się z deski nad schowkiem. Tak mi się wydaje bo zdemontowałem schowek i tam gdzieś słychać. Najgorsze że jest to tylko w obrotach 1800-1900 czyli najgorsze co może być bo przy każdym rozpędzaniu mnie to wkurza. Nie wspominając o jeździe szóstką tak około 100km/h bo cały czas pitoli
-
Wymiana oleju, a 2gi bieg -> problem z wbiciem 2ki po zmianie oleju
Panowie a testował ktoś olej FUCHS TITAN SINTOFLUID SAE 75W-80 ? Bo niby to zamiennik oryginału ale nie mogę znaleźć jak w praktyce
-
Podszybie, rynienka
a da się zmienić obudowę sterownika na starszą tak żeby ładnie podszybie pasowało?
-
Podszybie, rynienka
Wygląda na oryginalną. Wszystkie numery się zgadzają i jeszcze była w folii z oryginalną naklejką
-
Podszybie, rynienka
Sorki za odgrzanie tematu ale mam pewien problem. Kupiłem tu podszybie http://allegro.pl/podszybie-a4-b6-b7-oslona-akumulatora-nowe-ory-i5920207770.html no i nie do końca mi pasuje. Nie chce przylegać do obudowy sterownika. Jak docisnę uszczelką to jakoś siedzi ale i tak chyba nie tak jak powinno. Między obudową sterownika a podszybiem jest jakaś gumowa uszczelka i nie można jej ścisnąć żeby przylegało ładnie. Czy podszybie jest uniwersalne do każdej B6 niezależnie od rodzaju silnika itp? A może jest różnica w obudowie sterownika jak nie ma w oryginale podszybia