-
jakie amortyzatory?
Witam! Potrzebuję fachowej rady. Musze wymienic amory tył do Audi a4 b5 99r 1.9TDI. pytanie jakie? Monroe? Kayaba czy sacha troche wołają za nie.. Do tego chciałem zakupić sprężyny bo troche dupka delikatnie widziałem siedzi. Na stacji amory pokazują 40%.. Czy może tylko amory bez sprężyn. doradzi ktoś?
-
skrzypienie przy skręcaniu
20tys? zależy na jakie zmieniłeś..możliwe że nadszedł juz ich koniec. Co nie którym juz po 5tys pukały
-
skrzypienie przy skręcaniu
kolego wahacze mogły byc sprawdzane i nie wykarze czy jest uszodzony. ale jezeli puka w momencie jak koła spada w dół lub w dzurę(ja tak miałem) to był tylny dolny wahacz walnięty. Jak sprawdzic? połóż kołek jakiś lub belke, a druga osoba niech pcha autko od tyłu. wejdz do kanału i w momencie kiedy koło dostaje oporu bedzie słyszalny stuk u mnie to podziałało. wymieniłem wahacz i bajeczka
-
skrzypienie przy skręcaniu
Witka wszystkich. Koledzy zauważyłem że przy skręcaniu kołami w lewo cos skrzypi w kole jakby prawym. Jak autko delikatnie się kula do przodu. Wymieniłem łączniki, dolne tylne, przednie wahacze. Jedynie górne zostały i końcówki drążków. Tylko te skrzypienie pojawia się przy skręcie w lewo. Jak kręce do końca. Co to? wahacz? czy końcówka? no masakra...
-
wymiana tylnych sprężyn
kolego widze ze jestes w temacie. Zapodaj nr tel to zadzwonie i pogadamy moze przez tel. Bo nawet nie wiem gdzie szukac tego 1ba. pozdr ---------- Post dopisany at 18:45 ---------- Poprzedni post napisany at 18:36 ---------- posiadam zawieszenie 1 ba i usiadł kolega i d*pa siadła
-
wymiana tylnych sprężyn
A wzmocnione sprężyny?? chodzi o to że jak zaleje go po sam korek i usiądzie osoba z tyłu to żeby nie siedział nisko. Chyba moim zdaniem wzmocnione byłyby lepsze
-
wymiana tylnych sprężyn
rozumiem. A co sądzicie o gumach w sprężynę? Da to cos? czy wogóle nie zaczynać tematu
-
wymiana tylnych sprężyn
Witam forumowiczów! Czy jest możliwość wymiany sprężyn tylnych na twardsze? Bo jest tył miekki dosyć. Amorki są dobre, ale jak usiądzie z tyłu 2 osoby to dupka siedzi. Słyszałem że od kombi przejdzie, ale wolę zapytać fachowców pozdr
-
wymiana tylnych głośników
Witam wszystkich! Koledzy chce wymienić głośniki oryginalne nokia na inne. I chce poprowadzić nowe kabelki od radia do tylnej półki. Chyba że można oryginalne głośniki podłączyć pod normalne radio, ale tu nasuwa się pytanie czy można bo tam jest masa kabelków a jak wiadomo nikt nie jest makgajwerem pomoże ktos? pozdr
-
zestaw xenon
aaaa sorry a filtr przeciwzakłoceniowy rozumiem tak? są jakieś rodzaje?
-
Problem po założeniu xenonu
aaaa sorry a filtr przeciwzakłoceniowy rozumiem tak? są jakieś rodzaje?
-
Problem po założeniu xenonu
ale co zestaw xenon?
-
Problem po założeniu xenonu
Witam wszystkich, jest sprawa założyłem xenon HID 6000k. I pojawiło się coś dziwnego. Otóż gdy radio gra (nie oryginalne) i zapale światła xenon pojawia się takie szczelenie w głosnikach tylnych. Dodam że tego problemu nie było jak nie miałem xenonów ale było coś podobnego gdy wył radio. Takie dziwne puufff Można to jakoś wyeliminować? pozdro
-
zestaw xenon
Działa bez problemu!! zamontowałem hid 6000k. Ale jest mały problem. Gdy mam włączone (nie oryginalne) radio i po włączeniu xenonów jest taki szczelenie w tylnych głosnikach. Zauważyłem że wczesniej gdy nie miałem xenonów to takie szczelenie było po wyłączeniu radia..f*ck
-
zestaw xenon
Witam wszystkich! Chce zamontować sobie zestaw xenon Hid H7. No i tu nasuwa się pytanie czy musze mieć z can bus zestaw? Posiadam audi a4 b5 99r lift. Nie wiem czy nie będzie mi wywalał błąd