Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

banan22212

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam, tak jak w temacie podświetlenie kierownicy oraz jej obsługa przy nie przekręconym kluczyku nie działa, jednak gdy przekręcę kluczyk to wszystko chodzi cacy. Nie wiem gdzie szukać przyczyny. Dodam tylko, że niedawno wymieniłem ze zwykłej 3 ramiennej na 3 ramienną z multi. Wszystko zrobiłem jak należy wymieniłem taśmę, kable od poduszki, no i kierownicę i wszystko zakodowalem. Za każdą pomoc będę wdzięczny
  2. Witam, mam pytanie odnośnie kodowania sterownika abs`u. Jeśli wymienię taśmę kierownicy pod multifunkcję, lecz zostawię moduł kierowniczy taki jaki miałem do tej pory to czy będę musiał kodować ten sterownik czy obejdzie się bez tego? Z góry dziękuje za informację
  3. Hejka Jakiej firmy tarcze polecacie? Niedługo będę przymierzał się do wymiany i chciałbym poznać opinię forumowych ekspertów oznaczenie 1LB 1KD z góry dziękuje za opinię
  4. Nie słychać żeby się kręciła
  5. Problem w tym, że nie mam sprzętu :/
  6. Słychać tylko dźwięk guzika
  7. Jednak jest tam płyta, a wydawało mi się że nie ma Ale nadal nie wiem co mam zrobić.
  8. Witam, mam problem z radiem, mianowicie RNS`E nie chce włożyć płyty. Blokują ją jakieś 2 "bolce" Nie za bardzo się na tym znam i proszę o pomoc Dodam ze radio zakupiłem używane i miałem przedtem radio concert 1 din Pozdrawiam
  9. Hej ludziska, mam takie małe pytanko związane z tunelem środkowym. Planuje sobie zrobić radyjko 2 din'owe i mam na oku RNS'E i problem leży w tym, że mam radyjko 1 DIN. Pytanko do znawców czy jeśli bym kupił cały tunel środkowy (bądź samą ramkę od 2 DIN) to by weszło? I nie byłoby problemu z klimatronikiem? Z góry dziękuję za rady!
  10. Witam serdecznie wszystkich:) mam takie małe pytanko czy mając radio Audi concert 2 moge jakoś bezproblemowo wymienić je na RNS'E? Z góry dziękuję ☺️

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.