Treść opublikowana przez banan22212
-
Brak podświetlenia kierownicy na postoju
Witam, tak jak w temacie podświetlenie kierownicy oraz jej obsługa przy nie przekręconym kluczyku nie działa, jednak gdy przekręcę kluczyk to wszystko chodzi cacy. Nie wiem gdzie szukać przyczyny. Dodam tylko, że niedawno wymieniłem ze zwykłej 3 ramiennej na 3 ramienną z multi. Wszystko zrobiłem jak należy wymieniłem taśmę, kable od poduszki, no i kierownicę i wszystko zakodowalem. Za każdą pomoc będę wdzięczny
-
Kodowanie
Witam, mam pytanie odnośnie kodowania sterownika abs`u. Jeśli wymienię taśmę kierownicy pod multifunkcję, lecz zostawię moduł kierowniczy taki jaki miałem do tej pory to czy będę musiał kodować ten sterownik czy obejdzie się bez tego? Z góry dziękuje za informację
-
Jakie tarcze hamulcowe polecacie?
Hejka Jakiej firmy tarcze polecacie? Niedługo będę przymierzał się do wymiany i chciałbym poznać opinię forumowych ekspertów oznaczenie 1LB 1KD z góry dziękuje za opinię
-
Rnse nie chcę włozyć płyty
Nie słychać żeby się kręciła
-
Rnse nie chcę włozyć płyty
Problem w tym, że nie mam sprzętu :/
-
Rnse nie chcę włozyć płyty
Słychać tylko dźwięk guzika
-
Rnse nie chcę włozyć płyty
Jednak jest tam płyta, a wydawało mi się że nie ma Ale nadal nie wiem co mam zrobić.
-
Rnse nie chcę włozyć płyty
Witam, mam problem z radiem, mianowicie RNS`E nie chce włożyć płyty. Blokują ją jakieś 2 "bolce" Nie za bardzo się na tym znam i proszę o pomoc Dodam ze radio zakupiłem używane i miałem przedtem radio concert 1 din Pozdrawiam
-
Tunel
Hej ludziska, mam takie małe pytanko związane z tunelem środkowym. Planuje sobie zrobić radyjko 2 din'owe i mam na oku RNS'E i problem leży w tym, że mam radyjko 1 DIN. Pytanko do znawców czy jeśli bym kupił cały tunel środkowy (bądź samą ramkę od 2 DIN) to by weszło? I nie byłoby problemu z klimatronikiem? Z góry dziękuję za rady!
-
Nawi, radio
Witam serdecznie wszystkich:) mam takie małe pytanko czy mając radio Audi concert 2 moge jakoś bezproblemowo wymienić je na RNS'E? Z góry dziękuję ☺️