-
szakal222 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Charmonijka gumowa osłona kosza tiptronic
Nikt nic?
-
Charmonijka gumowa osłona kosza tiptronic
- Charmonijka gumowa osłona kosza tiptronic
Witam, mam problem, dziś wpadło mi 5 groszy pod lewarek skrzyni biegów, dokładnie w tą gumę czy charmonijke, zablokowało mi lewarek od tipa, więc ruszyłem go na siłę,i rozerwałem tą osłonę gumowa, teraz pytanie czy da się to wymienić, albo rozebrac w jakiś sposób nie rozwalając pół auta,- Wahacze SKV
Ze 35 tysi moze 40 .za to zawsze ogniem drogi nie najlepsze . Co dziwne tylko ten jeden zlapal luz- Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum
Syf jakis sie dostal- Wahacze SKV
A u mnie prawy dolny banan zlapal luzy na tuleji i to aluminiowej- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Jak zamontowales- HID xenon do mijania
I dlatego ludzie mowia ze hid to zlo .a zwykla h7 mozna oslrpic .bo problem zaplacic 15 zl. I ustawic lampy- Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Poprostu utnij 1-2 cm gumki i ewentualnie ustaw kat piora do szyby- Strefa Śmiechu
Jakas nowa marka na rynku Jaka nazwa taka jakosc . Nowy typ fotoradaru strazy wiejskiej- Wahacze SKV
No rozginanie widelek amortyzatora to ciupke lipa- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Z termostatem .pompa wspomagania .i tym calym napedem oaska9- Problem z otwieraniem bagażnika - naprawa - fotostory
Bo masz cos z czujnikiem zamka .lub kablami idacymi w tamtych okolicach Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
U mnievgorne z ms po ok 35-40 tys na aucie wygladaly cacy .ale jak je zdjelem to juz inaczej wygkadalo .sworznie lataly jak stara k.... .a tuleja gumowa byla zerwana i dobita Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka- Ceny paliwa marzec 2026
Tak dla jasnosci nie stoje za zadna partia .nie ogladam tv.gazet nie czytam . neta rzadko uzywam .oprocz forum filmow i tresci wartych zaglebienia sie w ich merytoryke. Dla mnie to cale ustrojstwo i bagno zwane rzadem powinno byc wyniszczone do cna .razem z ich nastepcami .tak zeby nikt z tego kolesiostwa sie nie dostal wiecej .to samo tyczy sie urzedow i tego dziadostwa w siekszosci co tam siedzi bo to nie my dla nich jestesmy tylko na odwrot.dalej w polsce siedzi na stolkach badziew z ich mysleniem i podejsciem z prl .i dlatego nigdy w tym kraju nie bedzie dobrze bo kazdy kazdemu wilkiem i patrzy dla siebie cos za wszelka cene ugryzc .niby troche sie poprawia .ale to nie wystarcza i tyle .a szkoda bo polacy to madre lby tylko tok myslenia nie ten .a dzis lpg po 1.89 Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka - Charmonijka gumowa osłona kosza tiptronic