Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szakal222

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. szakal222 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  2. Witam, mam problem, dziś wpadło mi 5 groszy pod lewarek skrzyni biegów, dokładnie w tą gumę czy charmonijke, zablokowało mi lewarek od tipa, więc ruszyłem go na siłę,i rozerwałem tą osłonę gumowa, teraz pytanie czy da się to wymienić, albo rozebrac w jakiś sposób nie rozwalając pół auta,
  3. Ze 35 tysi moze 40 .za to zawsze ogniem drogi nie najlepsze . Co dziwne tylko ten jeden zlapal luz
  4. A u mnie prawy dolny banan zlapal luzy na tuleji i to aluminiowej
  5. szakal222 odpowiedział(a) na Szymanek31 temat w Audi A4 B6
    I dlatego ludzie mowia ze hid to zlo .a zwykla h7 mozna oslrpic .bo problem zaplacic 15 zl. I ustawic lampy
  6. Poprostu utnij 1-2 cm gumki i ewentualnie ustaw kat piora do szyby
  7. Jakas nowa marka na rynku Jaka nazwa taka jakosc . Nowy typ fotoradaru strazy wiejskiej
  8. No rozginanie widelek amortyzatora to ciupke lipa
  9. Z termostatem .pompa wspomagania .i tym calym napedem oaska9
  10. Bo masz cos z czujnikiem zamka .lub kablami idacymi w tamtych okolicach Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  11. U mnievgorne z ms po ok 35-40 tys na aucie wygladaly cacy .ale jak je zdjelem to juz inaczej wygkadalo .sworznie lataly jak stara k.... .a tuleja gumowa byla zerwana i dobita Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  12. Tak dla jasnosci nie stoje za zadna partia .nie ogladam tv.gazet nie czytam . neta rzadko uzywam .oprocz forum filmow i tresci wartych zaglebienia sie w ich merytoryke. Dla mnie to cale ustrojstwo i bagno zwane rzadem powinno byc wyniszczone do cna .razem z ich nastepcami .tak zeby nikt z tego kolesiostwa sie nie dostal wiecej .to samo tyczy sie urzedow i tego dziadostwa w siekszosci co tam siedzi bo to nie my dla nich jestesmy tylko na odwrot.dalej w polsce siedzi na stolkach badziew z ich mysleniem i podejsciem z prl .i dlatego nigdy w tym kraju nie bedzie dobrze bo kazdy kazdemu wilkiem i patrzy dla siebie cos za wszelka cene ugryzc .niby troche sie poprawia .ale to nie wystarcza i tyle .a szkoda bo polacy to madre lby tylko tok myslenia nie ten .a dzis lpg po 1.89 Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.