Treść opublikowana przez Maniu.
-
[B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
- [B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
4x10,5j plus dystanse 25mm, opony 225/40...balon, ale na zimę tak ma być. Gdyby to była faktycznie rolka na lato, to pewnie profil byłby niższy.- [B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
Na zimę to taki balon będzie, tylko jeszcze rolka wpadnie i trochę gleby- [B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
Zbroimy się, za jakiś czas będzie na sprzedaż licznik S4 w wersji uk z wymienionym FISem- [B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
Ktoś chętny na to auto?- [B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
Za graty ze zdjęcia bez przegubu oczywiście zapłaciłem niecałe 1300zł. U mnie się nie dało uratować starej chłodnicy właśnie przez te przewody, w sumie moja była dobra ale wolałem wymienić komplet, żeby mieć pewność że nie będzie żadnych opiłków w układzie.- [B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
@Animal u kolegi mam podnośnik W ostatnim czasie wymieniłem przepływkę na zamiennik made in Japan marki Denso. Głośniki w półce dawały o sobie znać, po rozebraniu znalazłem niespodziankę, chyba czegoś w nich brakowało :v No i szybki lekko ściemnione.- [B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
25.05.2017r - 388000km - mały serwis klimy- [B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
Dekory po rocznej przerwie wylądowały na swoim miejscu. Pierwszy raz za wyjątkiem obrysów US i halogenów miałem styczność z folią, wyszło całkiem fajnie za wyjątkiem kilku pęcherzyków z powietrzem, ale to raczej z pomocą cienkiej igły jeszcze idzie wypracować. Wpadły nowe oponki 215/35.- [B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
Tylko ja mam dosyć sporo wypchnięty przód i trochę tył, plus Quattro to tył się kładzie jak przód więc koło się bardziej chowa, w ośce będzie Ci wystawać.- [B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
Ranty są schowane, nic nie wystaje- [B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
Et20 x4 8,5j 215/35 Dokładnie tak jak mówisz Jeszcze progi z esy do kompletu wpadną i będzie si- [B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
No tak, trochę się zmieniło I nadal będzie się zmieniać ^^ Dziś odebrałem paczuszkę ;3- [B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
Właśnie podobały mi się te felgi zawsze, a że była okazja kupić oryginalne, a nie podjebki jak większość, to skorzystałem i nawet to siadło, trochę się potoczę na nich Zawsze to kolejne koło do kolekcji Odwilż? Ziomek był po flaty u mnie, to się bał przejechać przez podwórko, ja bez Quattro pewnie bym zawisł :v drogę polną mam tak rozjeżdżoną, że ciągle szoruję podwoziem, nie mam łatwych warunków, jeszcze jakby teraz to przymarzło, to nie jestem w stanie wyjechać.- [B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
Dawno tu nie zaglądałem. No cóż, autko się trochę zmieniło od dnia zakupu Aktualnie założyłem ori S-line 19x8,5j ET45 + dystanse 25mmx4, opony 215/35. Niedługo wleci licznik z S4. Jak skompletuje kilka plastików, wezmę się za naprawę podsufitki, pewnie od razu zrobię środek na czarno, plus jakieś fajne audio i konsola 2din z navi.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- [B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
Rzadko wyprowadzam Smerfetkę na spacer do Ina. Dzięki, do konkretnego jeszcze sporo brakuje Na razie na nic konkretnego, ale na 19" słabo mi się jeździ, jednak wolę 18" i trochę szybszą jazdę ^^- [B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
Za 1,5k ogarniesz na dobrych puszkach samemu- [B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
W silniku wolnossącym, żeby nie stracić a zyskać na mocy, trzeba obliczyć wydech, są jakieś wzory w necie, ale pewnie najlepiej zlecić to jakiejś firmie...ważne, żeby nie odprężyć wydechu, np jak miałem samą rurę, to V6 ryczało konkretnie, ale jechało jak tdi 1z 90KM ;v Po wrzuceniu końcowego było o wiele lepiej, żeby było jak w serii, to najlepiej wrzucić jakąś konkretną puszkę w miejscu środkowego i końcowy przelotowy, wtedy nie powinno być problemów z utratą mocy, a i dźwięk będzie przyjemny dla ucha. No i podstawa to Y-pipe albo x-pipe.- [B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
O mocy się nie wypowiem bo u mnie coś kuleje z cewkami albo przepływką i nie mogę dojść do ładu w sumie od początku. A wydech wygląda tak + y-pipe- [B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
Mam y-pipe i później 2,5" z kwasu, muszę jeszcze pociągnąć kwas od kolektorów i zmienić plecionki bo tam jest jakaś nieszczelność i nie gada jak powinien, jak ogarnę to nagram- [B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
Nie widzi mnie się to ;v Wolę pójść w szerokość i modzić nadkola, żeby docelowo upchnąć JRy o pól cala szersze- [B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
Tyłek jest posadzony, tylko na zdjęciu auto stoi nierówno i stąd taka koza z tyłu Musiałem lekko podkręcić, bo nadkola z tyłu opierały się o opony, muszę wypchnąć błotniki około centa, żeby móc posadzić bardziej bo tak opona blokuje.- [B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
To nowe koło 10j opona 225/35- [B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
Muszę pomyśleć o przetwornicach po wypłacie, bo moja hidowa coś niedomaga, ale z efektu i tak jestem zadowolony, dzień 24/7 dystans 4x25mm, czyli wyszło et 20, kapeć 215/40 Niecałe 300pln - [B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra