Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maniu.

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maniu.

  1. Gratulacje!
  2. Kombinował ktoś coś z tymi sprężynami, żeby klapa sama szła w górę? Jakie kupić etc.
  3. Zawiasy, jak drzwi kierowcy to najlepiej kupić z anglika, są mniej zużyte.
  4. Maniu. odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Też mam tylko końcowy, czekam aż ziomek znajdzie chwilę i będę wstawiał tłumik rurowy AWG, dam znać czy cos wyciszyło
  5. Maniu. odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    U mnie w 2.8 mam tylko koncowy z WM sport i to on zrobił robotę, jeśli chodzi o dźwięk, ale jest trochę za głośno. W tygodniu przerabiam układ, wstawiam y-pipe i dodatkowy tłumik i zobaczymy co z tego będzie. Aktualnie jest tak:
  6. z hamowaniem trzeba uważać, jak to zimą, ale z quattro da się poruszać całkiem sprawnie nawet na letnich z normalnymi prędkościami, a nie jak większość, trochę śniegu i juz panika.
  7. Trza Quattro kupić, ja nie zmieniałem na zimówki i lata się fajnie, na śniegu można wchodzić bokiem 80km/h i się trzyma jakoś
  8. Kiedyś się ustawimy przed spotem jakimś, na razie kompletuje graty żeby poskładać auto i za często nie bywam w Inie.
  9. Dziwne albo sprzedał albo to nie ta złota, może są dwie.
  10. Złotego chyba tutaj od kogoś z forum kupił, ten z eSowym zderzakiem z przodu? Tego drugiego nie kojarzę. W sumie ostatnio znajomy do mnie dzwonił czy jestem w Inie bo widział podobną b5-tkę i myślał, że to ja, ale zapomniał że moja trochę głośniej brzmi.. trzeba wypatrywać auta z wlepami, ja jeszcze nie spotkałem na mieście.
  11. Moja ma czerwone lampy z tyłu, jeżdżę na ramkach battalionu, a poza tym jak nie było słychać to nie ja
  12. o 7 u mnie to samo, AJM za trzecim podgrzaniem odpalił, a 2.8 od pierwszego po jednym obrocie
  13. Zdrowych, wesołych i przede wszystkim spokojnych świąt
  14. Aż szkoda myć, taki fajny efekt ostatnio było małe uszczelnienie v-ki, uszczelka drugiej miski itd no i wymiana oleju 5w40, niedługo też wpadną dekory w czarnym połysku
  15. Na Jacewskiej, z ronda toruńskiego zjeżdżasz w stronę Lidla i jedziesz prosto aż po prawej stronie będzie napis tam jest myjnia i parking, autoflash24, turbo piana za 2zł i tak autko wygląda
  16. Od jakiegoś czasu silnik osłabł, podczas przyspieszania jakby tracił i odzyskiwał moc rzędu 30KM co kilkaset obrotów. Zrobiliśmy kilka logów, jeśli ktoś byłby w stanie je odczytać i powiedzieć co z nimi nie tak to byłbym wdzięczny. Silnik 2.8aah http://vaglog.pl/log_242666.html http://vaglog.pl/log_242663.html http://vaglog.pl/log_242665.html http://vaglog.pl/log_242664.html
  17. Jako że były skargi na brudny czołg, potraktowałem audice odpowiednią ilością śmietany I wpadła nowa kiera
  18. Siemka, silnik 2.8 AAH, od niedawna zaczął mi nierównomiernie przyspieszać np przy 3tys przyspiesza jak trzeba przy 3,5tys odpuszcza jakby stracił 40KM, później znowu normalnie...i pytanie jakie logi w jakich kanałach porobić, żeby wyszło o co chodzi? Będę w czwartek u kolegi co ma ori sprzęt do tego, tylko bardziej w dieslach się specjalizuje i niechętnie chce diagnozować benzynę, także proszę o podanie dokładnie jakie logi trzeba wykonać.
  19. Zaskoczę Cię, mam dwie lewe Mała pomyłka zaszła jak malowałem auto i tak już zostało, nie mam kiedy się wziąć za to a trochę razi.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.