Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maniu.

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maniu.

  1. Wstawię rozprężający w miejscu środkowego i końcowy wtedy poleci, ale najpierw muszę go uruchomić, bo od wczoraj nie mam iskry...
  2. Tak, wszystkie kostki podłączyłem tak jak były, w sumie inaczej się nie da ich podłączyć....złożone tak jak było przed i nie chce zapalić, kręci, ale nie łapie.
  3. Wesołego jajka, oby zdrówko dopisało, coby można było dalej modzić fury
  4. Witam, dziś wziąłem się za wymianę filtru powietrza, odpiąłem wszystkie kostki od przepływki itd, później podpiąłem po wymianie filtra i silnik kręci, ale nie chce odpalić. Nie ma iskry. Żaden kabel na pewno nie został naruszony, co może być przyczyną? Na kompie wyskoczył błąd od przepływki za niskie napięcie i nic więcej. Proszę o pomoc.
  5. dokładnie, musi być zachowany jakiś kontrast
  6. Sama regulacja ramki nic nie dała, bo poszycie jest lekko odchylone, próbowałem sam wyregulować na zawiasach, ale chyba nie mam do tego talentu..
  7. Jak dobrze wyregulować drzwi, nie są one opadnięte, tylko górna krawędź ostaje trochę od budy, efekt jest taki, że powyżej 80km/h zaczyna mocno szumieć i słabo to wygląda...
  8. Musisz poeksperymentować, znaczek zawsze można prysnąć w inny kolor, ile to roboty
  9. Dzięki Przy ciemnych autkach fajnie wygląda ramka pomalowana na czarno + srebrny znaczek
  10. Na allegro jest jeszcze +170 par jakby ktoś był chętny to podrzucę link na pw
  11. Oponki kupione, cena całkiem dobra (420pln para), zobaczymy jak będą się sprawować
  12. Prosiaki robio robote...jak masz dużo hajsu to pakuj RH ZW3 w męskich szerokościach + rotor w białą perłę
  13. Ładnie siadło Jeszcze dobre koło i będzie
  14. Jeszcze nie, nawet nie wiem jak się do tego zabrać...ale teraz w tygodniu będę miał więcej czasu to ogarnę.
  15. No i elegancko Ja miałem już jakiś hajs na glebe, a tu bąbel na oponie wyepało...i kasa poszła na opony
  16. Witaj w klubie
  17. Te co mam jeszcze sezon wytrzymają, jedynie je odświeżę, a na przyszły wrzuci się coś większego. Bida w temacie, na przedniej oponie wywaliło bąbel i kasa odłożona na glebę poszła na opony, jutro może dojdzie przesyłka i lecimy do wulkanizatora. Po świętach heble się ogarnie i na razie będę się tak turlał. Kilka aktualnych fotek
  18. Turkus robił lepszą robotę, ale nie jest źle. Autko mega, podoba mi się
  19. Jaram się, ładnie siadło

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.