Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maniu.

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maniu.

  1. U mnie też piszczało przy skręcie w lewo, a później cały czas, okazało się, że jarzma trzymające klocki hamulcowe były już wyrobione, warto sprawdzić
  2. Wiadomo, nie ma co porównywać odczuć z przyspieszania w uturbionym dieslu do wolnossącej benzyny aktualnie tak autko brzmi
  3. No i cóż, że ze Szwecji Ładnie wyrywa do przodu, moim muszę się namęczyć trochę żeby go objechać. Mam wrażenie, że jest po lekkim programie albo moment robi swoje.
  4. 2000r silniczek 1.9TDi 116KM Quattro, z zewnątrz do poprawek, do weekendu się ogarnie duży serwis i rejestracje i będzie śmigała
  5. Przód też z pół centa muszę podnieść bo nie mam zrolowanych rantów i przy skręcie tnie mi oponę, na tył wpadnie dystans, ale najpierw rozpórki bo czuć jak buda pracuje. Kluczyk ori, zmieniałem kolumnę na lifta. Końcowy siadł, zrobiło się ciszej, ale po 200km trasy głowa pęka ;v w next miesiącu muszę ogarnąć cały wydech z kwasu + dodatkowy tłumik wyciszający gdzieś za plecionkami i będzie sii. Dwie foty z trasy po nowy nabytek:
  6. siema siema
  7. Jakbym miał złote auto, to też bym się nie zatrzymał Ino duże nie jest, więc pewnie niedługo go złapiesz gdzieś na mieście
  8. Chyba takiej u nas jeszcze nie spotkałem, nie znam.
  9. Przez zimę będę odświeżał kilka elementów zawieszenia w tym springi, piaskowanie i malowanie proszkiem Proszkiem od Hajzera??:> Fajnie siedzi lepszy proszek mam tył pójdzie minimalnie do góry
  10. Przez zimę będę odświeżał kilka elementów zawieszenia w tym springi, piaskowanie i malowanie proszkiem
  11. Dzięki za docenienie pracy Co do felg, to w planach są całkiem inne, a te zostaną na zimę chyba że znajdzie się jakiś kupiec do sklepu po bułki i już głowa boli Gewinde na pokładzie
  12. drze japę jak poje... Na razie odpada, budżet wyczerpany, teraz tylko ją obniżę i pass na jakiś czas
  13. Jestem już przygotowany na wymianę plomb Kręcić do oporu nie będę, tylko delikatnie obniżę względem tego co jest teraz, nie mam odpowiedniego koła do sytej gleby Nakrętki ogarnięte, w międzyczasie wyleciał tłumik końcowy, ale jest za głośno i wpadnie przelotowy. W poniedziałek, jeżeli nie będzie niespodzianek wleci w końcu gwint i autko trochę siądzie
  14. Siemka. Czy górne mocowania w tylnych amortyzatorach quattro można jakoś wyciągnąć? Mam do wymiany nakrętki w gwincie i bez wyciągnięcia góry nie da rady ich przełożyć przez to mocowanie.
  15. Jakim kałachem ;-)?? na avku
  16. Pokrowce wywal i będzie dużo lepiej, a tak to ładna seria do modzenia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.