Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maniu.

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maniu.

  1. Oj bo brat wysłał swoje lampy na modzenie i moim parchem jeździ, a jak umyję to po jednym dniu wygląda tak jak pod sklepem Ale dzisiaj wypucowałem korzystając z pogody ale..ale ja tylko...ja tylko zamek wymieniałem Faktycznie trochę się ubrudziła w błotku
  2. Jest sens się bawić w czyszczenie? Efektu nowego zbiorniczka czyszczeniem nie przebijesz
  3. Dzięki tłumik końcowy jest z WM sport z kwasówki 2x90mm, rura nierdzewka 2,5" tylko na razie mam wydech zrobiony do miejsca środkowego tłumika, później seria bez katow, ale z tym też coś podziałam żeby trochę go wyciszyć Niby nic, a jednak cieszy oko pod maską
  4. Siema ze szpitala Może ktoś szuka gwintu do oski b5
  5. Końcówek na razie nie ruszam, mogły by być obok siebie, ta przerwa 1cm między nimi psuje efekt. Tak obecnie wygląda autko i pewnie do końca sezonu już nic sensownego się nie zmieni. Niewiele się zmieniło od ostatniej aktualizacji, wróciło logo w białym połysku i auto przeszło kilka wymian eksploatacyjnych typu gumy stabilizatorów, łącznik itp. No i wpadła rozpórka z C5.
  6. Na moje to skrzynia, moja ma luz na mechanizmie różnicowym i halasuje na pierwszym biegu, zresztą czwórka też lekko wyje, więc trzeba się przygotować na zmianę skrzyni jak padnie. Jeżdżę tak drugi rok i oprócz hałasu nic się nie dzieje wiec jak padnie skrzynka to się poszuka 6b.
  7. U mnie też są niepodłączone po swapie poliftowej maski do przedlifta, tym się nie masz co martwić.
  8. Polift ma spryski w podszybiu, tzn w masce ale są schowane, a przedlift i auta po pierwszym lifcie mają spryski w masce, pasować wszystko pasuję tylko spryski są inaczej umieszczone.
  9. Też bym w końcu wpadł na spota, tylko w piątek odpadam.
  10. też się piszę na niedzielę tak na marginesie, ogarnia ktoś pasowanie drzwi?
  11. Maniu. odpowiedział(a) na Janis temat w Audi A4 B5
    Na wstecznym mam folie, cofam na awaryjnych, jeszcze się nie doczepili
  12. Maniu. odpowiedział(a) na Janis temat w Audi A4 B5
    Mam trochę droższy tłumik z WM 2x90mm z nierdzewki, w 2.8 zrobił robotę i zapełnił lukę w zderzaku, grawery na końcówkach też mnie trochę irytowały, ale jak się go dobrze upchnie w zderzaku to źle to nie wygląda
  13. Wczoraj przed południem niedaleko obwodnicy w Stryszku widziana srebrna B5 z postojami US, ktoś od nas?
  14. Mam ten moduł, który jest przykrecony do obudowy filtra powietrza, sprawny bo nie miałem iskry i kupiłem na podmianę, a się okazało że nie było masy..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.