Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tłumik końcowy WM


Janis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam otóż dylemat ponieważ mam okazje kupić wydech z Esy dość w dobrym stanie, lecz zależy mi również żeby troszkę ładniej to brzmiało dla ucha, nie chce zrobić jakiegoś bolidu w 1.6, wiadomo natomiast znalazłem jeszcze końcowy wydech z WM'a. Nie powiem, podoba mi się, cena również przystępna lecz irytuje mnie ten napis WM Sport, miał ktoś może go ? http://allegro.pl/tlumik-wydech-sportowy-basowy-2x80-wm-sport-i5573723798.html

Znajomy ma ten pojedyńczy, natomiast w Civicu a tam kibel rura pasuje taka - mi zależy na tym podwójnym, nie jest jakiś ogromny ani za mały pomierzyłem i by pasował fajnie. Lecz obawiam się czy nie będzie za głośny..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się kiedyś zastanawiałem nad tym WM i w końcu go zamontowałem ;p masz tu mój stary temat z filmikiem jak to chodzi. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/296199-wm-sport/
Ja jestem zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, przekonałeś mnie - zamówione. :D
Ciekawe czy dużo kombinowania jest z montażem - a i wywalić środkowy czy zostawić:/ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe bedzie Pan zadowolony :D moj przyspawali w pare minut tak ze bardzo delikatnie wystaje, ogolnie nie powinno byc problemow. Aktualnie w aucie prawie go nie slysze a na zewnatrz jest przyjemny pomruk przy calym seryjnym wydechu w 1.8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile zapłaciłeś + - ? Tylko irytuje mnie te logo WM'a :(strange-animal-tattoo-2.jpg

Jak nieudany tygrys, hah może go leciutko zasłonią. Zastanawiam się nad wycięciem środkowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam końcowy WM, logo jak logo, nie straszy tak bardzo jak się ktoś nie przygląda :decayed: . Dodało trochę basu, jednak jest dość cicho. Myślę również nad wyrzuceniem środka, tylko nie wiem jakiego efektu się spodziewać. Doda trochę basu, czy zacznie drzeć ryja przy 3-4 tyś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam to wymieniałem przy okazji plecionkę także dokładnej kwoty nie pamiętam ale za samo spawanie to nie wiem może z 30-40 pln wezmą. Szczerze powiedziawszy to to logo jest dla mnie praktycznie niewidoczne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam trochę droższy tłumik z WM 2x90mm z nierdzewki, w 2.8 zrobił robotę i zapełnił lukę w zderzaku, grawery na końcówkach też mnie trochę irytowały, ale jak się go dobrze upchnie w zderzaku to źle to nie wygląda :)

dsc_1818xqsil.jpg

dsc_1819q0sjg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inny silnik i zupelnie inaczej to brzmi ;d podoba sie mnie to. A i taki maly off - na tylnych lampach folie tylko zakladales czy kombinowales cos z zarowkami dla odpowiedniej barwy swiatla? Czepiali sie juz niebiescy o to ?

A no i plus za nierdzewke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, zamontowałem - brzmi za***iście. ;) Upchany idealnie jest. Co prawda zapłaciłem 100zł z robocizną bo było troszkę pierd**lenia :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, zamontowałem - brzmi za***iście. ;) Upchany idealnie jest. Co prawda zapłaciłem 100zł z robocizną bo było troszkę pierd**lenia :/

Daj posłuchać to się może do 1.8t Pokusze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...