Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maniu.

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maniu.

  1. Auto nie miało iskry i tez coś przy pętli od immobilisera majstrował.
  2. Też mam podobny problem, tylko ja oddawałem auto do elektryka, przed grzebaniem było wszystko ok, a jak odebrałem to po wsadzeniu kluczyka i przekręceniu o pół centymetra dopiero załącza się prąd, wcześniej brak reakcji, przez to po każdym wyciągnięciu kluczyka muszę wpisywać kod do radia. Wymiana kostki pomoże?
  3. Ważne że jesteś cały...będzie okazja, żeby poszukać Quattro
  4. Szkoda auta Czyja wina?
  5. I prawidłowo, nigdy więcej ośki Teraz tylko czekam na zimę, żeby móc potrenować opanowanie Quattro Małe porównanie po zakupie i aktualnie
  6. Vagiem można sprawdzić wartości przepływki, ale kto to w Bdg ogarnia to nie wiem
  7. Ja robiłem głowicę i nie żałuję, całkiem inna kultura pracy, zrobiłem bardzo mało bo ok. 500km, ale ani grama oleju jeszcze nie wziął silnik, a wcześniej to litrami żłopał. Najlepiej jest rozebrać swój silnik i zobaczyć co w nim piszczy i wtedy wiesz czy lepiej regenerować swój czy kupić inny...u mnie akurat blok, cylindry/tłoki były w bdb stanie to nie było sensu ich ruszać, zrobiłem kompletnie głowice, prowadnice gniazda zaworowe, zawory itd. i jest ok
  8. Do przelotu kompletuję graty Quattro się bawiło w błotku...przyszedł dziadek mróz i auto jeździ brudne, ale w piątek będę miał więcej czasu to pójdzie do pucowania Środek jak widać do ogarnięcia, czekam na graty i przekładam kierę na liftową razem z kolumną, będzie scyzoryk i wyrezam centralny z pilota. Jak czas pozwoli to plastiki w środku pójdą w black piano. Byłem jeszcze ustawić światła na stacji diagnostycznej, żarniki za 150,-, przetwornice chińskie, tak kupiłem z autem...później się ogarnie bixa, ale wszystko na spokojnie Małe upalanie, jest Quattro, jest frajda
  9. Maniu. odpowiedział(a) na Maniu. temat w Audi A4 B5
    Nie spadł, przy pompce jest szczelność.
  10. Maniu. opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Nie działa mi centralny zamek w przedlifcie 94r. Na początku było ok, zamykał się z kluczyka. Później zmieniłem drzwi na poliftowe, tylko że z anglika i nie miałem podłączonej żadnej klamki z bębenkiem. do tylnej klapy elektryk pociągnął wiązkę, żeby się otwierała tak jak trzeba...później auto poszło do lakiernika, pogubiłem te rygle co się łączy klamkę w drzwiach kierowcy z zamkiem, ale to chyba nie ma znaczenia...na moje auto powinno się zamknąć po przekręceniu kluczyka w klapie, po przekręceniu pompka pracuje, ale nie ma żadnego efektu...co może być przyczyną? Od czego zacząć?
  11. Zderzaki + ślizgi lift, maska p&p, z zamkiem klapy trzeba się trochę pobawić, dobry elektryk ogarnie wiązkę i będzie śmigać. Zmieniałem wszystkie graty w przedlifcie na polifta i poszło bez komplikacji
  12. Maniu. odpowiedział(a) na jotek1 temat w 1.6
    Miałem 1.8 na Stagu 4 + 18" i nigdy więcej niż 12-12,5l LPG mi nie spalił, a cisnąłem go bo przecież 1.8 nie jedzie Najmniej wyszło mi 9.6l LPG/100km i to nie była emerycka jazda, tylko normalna jazda + szybkie włączanie się do ruchu. 1.6 nie radzi sobie z tą budą, ma ciężej i przez to więcej pali.
  13. Maniu. odpowiedział(a) na Maniu. temat w Audi A4 B5
    Tak pompka, ale czy w drzwiach kierowcy musi być coś podpięte, żeby wszystko funkcjonowało jak należy? Elektryk nieosiągalny, auto mu oddałem jeszcze w wakacje, później lakiernik, remont silnika i dopiero niedawno wyszło brak podtrzymania prądu po wyciągnięciu kluczyka...ale to chyba każdy kumaty elektryk powinien ogarnąć, więc się dowiem u jakiegoś
  14. Maniu. opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Czy moduł z poniższego zdjęcia jest powiązany z centralnym zamkiem? Po zmianie drzwi ( z anglika) miałem klamkę z wkładką z prawej strony, centralny nie działał bo wszystkie kable idące do klamki są z lewej strony. Poskładałem wszystko jak trzeba, brakuje mi tego modułu, a ktoś pisał, że odpowiada on za podgrzewanie zamka...czy to prawda? Jeżeli nie, to nie mam pojęcia co mogło się stać, że centralny nie działa, przed zmianą drzwi wszystko było ok. Druga sprawa to po odebraniu auta od elektryka (brak iskry), po zgaszeniu auta ( kluczyk w pozycję 0) odcina prąd...radio się wyłącza, w kółko trzeba je odblokowywać i żeby można było posłuchać muzyki na postoju trzeba lekko przekręcić kluczyk, ale nie do momentu włączenia zapłonu, tylko trochę wcześniej...dużo z tym roboty żeby powrócić do serii?
  15. Kupiłeś diesla Tak poza tym fajna baza do modów, kolor taki jak mój, w pełnym słońcu robi robotę Powodzenia w rezaniu i bezawaryjności
  16. Ładny Avant Przelot robi robotę, świetnie gada
  17. Nie ma sprawy, robimy zrzutę i będą jakieś grube rolki
  18. Jestem po remoncie głowic, tylko że AAH 12V, za głowicę wyszło ~700zł, planowanie, docieranie gniazd, zrobienie zaworów, wymiana prowadnic bo były krzywe...za dwie głowice wyszło ok 1300-1400, podaję cenę orientacyjną, bo robiłem jeszcze kilka innych rzeczy i inaczej miałem liczoną stawkę
  19. Środek jest delikatnie mówiąc zajechany, seria przedlift i tak na razie zostanie. Licznik przedlift z fisem (po rozgrzaniu nic nie widać). Przez zimę plastiki, dekory, rączki itd. prysnę w black piano i założę kierę poliftową i tak zostanie przez jakiś czas, docelowo ma być konsola z polifta, najlepiej z navi
  20. Zaopatrzyłem się w kilka mikrofibr i Fluffy do osuszania...w czym to prać, żeby nie zrobiły się twarde i nie straciły swoich właściwości?
  21. Tylko plus, a przy panelu klimy nic nie trzeba grzebać?
  22. Dzięki panowie Trzeba jeszcze wszystko po swojemu spasować, no i mam dwie lewe zaślepki sprysków, a zamawiałem prawą Przerabiał ktoś temat nie załączającej się sprężarki klimy w przedlifcie po zapodaniu panelu po I lifcie, nadal z tym walczę, żadnego kumatego elektryka w okolicy...teraz szyby lekko parują, a co będzie zimą? No i załącza mi się drugi wentylator bez względu na temperaturę, bo cały czas trzyma 90C, błędów brak...czujnik do wymiany? Na klubowych ramkach...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.