Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Blacharka przed lift - polift


Labiel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak wygląda kompatybilność blacharki z polifta 2000 do przedlifta 1995 rok. Chodzi dokładnie o maskę, klapę tylną, zderzak tylny i przedni. Co do przedniego to domyślam się że idealnie nie pasuje bo aktualnie mam zderzak z 97 roku (mój ori roztrzaskałem na psie) i nie da się go idealnie zgrać z błotnikami bo zderzak jest tak jakby mocniej "napompowany). Ale mniejsza z tym. Głównie chodzi o maskę, klapę i tylny zderzak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma problemu duzo osob zmienia z przedlifta na polifta i wszystko ladnie da sie spasowac. do maski nie wiem czy nie potrzebny bedzie haczyk z pasa ale nie pamietam chyba ze da sie przleozyc ze starej maski. z klapa jest problem z mechanizmem otwierania tam jest juz elektrycznie ale w sedanie chyba da sie wyrezac zeby dzialalo jak w starej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do maski i zamykania to chyba powinno pasować, bo w sumie po SWAPIe silnika aktualnie siedzi u mnie cały przedni pas od polifta i stara maska pasuje, więc i nowa powinna. Co do klapy i zamykania to temat znam.


Po woli szykuję sobie maskę przednią - mam delikatnie uszkodzoną, ale do ogarnięcia. Ale może zaczną od tylnego zderzaka - najprościej do pomalowania. Będę musiał chyba tylko ślizgi zmienić bo w polifcie inaczej to wygląda niż u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzaki + ślizgi lift, maska p&p, z zamkiem klapy trzeba się trochę pobawić, dobry elektryk ogarnie wiązkę i będzie śmigać. Zmieniałem wszystkie graty w przedlifcie na polifta i poszło bez komplikacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzaki + ślizgi lift, maska p&p, z zamkiem klapy trzeba się trochę pobawić, dobry elektryk ogarnie wiązkę i będzie śmigać. Zmieniałem wszystkie graty w przedlifcie na polifta i poszło bez komplikacji ;)

E tam dobry elektryk. Trza usiąść nad schematami i tyle. Jak sterownik poduch z przedlifta udało mi się przeszczepić do siebie z podłączeniem pirotechniki z tyłu i poduch siedzeń to i temat klapy ogarnę. Najpierw to trzeba jednak je pomalować i tu jest największy problem - brak czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...