Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ziomek0101

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Koledzy czy w a4 b5 do wymiany linki zamka w przednich drzwiach pasażera muszę odkręcać ten zamek (zatrzask) czy idzie jakoś założyć nowa linkę bez rozkręcania go?? A jak trzeba to jak rozkręcić ten zamek? Muszę odkręcać cała ramę z szybą itp żeby się do niego dostać? Czy jest jakiś inny sposób na to?
  2. tak własnie wygląda,że jest wyciek nad chłodniczką oleju.. czyli może być wina tego oringa że płyn chłodniczy też tamtedy ucieka????
  3. Przez nieszczelny oring jest możliwość że ucieka płyn chlodniczy? Bo są krople płynu razem z olejem na filtrze oleju... Czy chłodniczka oleju się rozszelniła?
  4. Ok dzieki.bede probowal to podlaczyc na dniach...
  5. http://a4-klub.pl/index.php?%2Ftopic%2F217197-a4-b5-przelacznik-centralnego-na-drzwiach-kierowcy%2F%3Fhl=%2Bzamykanie+%2Botwieranie+%2Bdrzwi#entry3044568 tu jest opis i kolega pisze że trzeba sciezke w tym przysiku przeciac... i wlasnie troche tego nie rozumie... bo jak podlacze bez przecinania to spale cos?
  6. tylko na pewno musze tą scieżke przeciać i połaczyc kablem z inna? bez tego nie będzie to chodziło? albo jak spróbuje tak podlaczyc to niczego nie spale????
  7. Kolego po to żeby mieć podswietlony ten przycisk kolo klamki i lepsza wygoda:) kupilem taka klamke i bede sie na dniach bawil w podlaczenie:))
  8. ok dzieki kolego za pomoc:)
  9. Czyli z tego zdiecia to kostka o nr 5.. i musze sie w nia wpiac tak? ) http://postimg.org/image/4n18kkelf/
  10. Koledzy mogl by mi ktos napisac w ktora kostke mam sie podlaczyc kablami zeby dzialal mi przycisk zamykania i otwierania drzwi od srodka w a4 b5 przedlift? A klamka jest zmieniona z roku 97 NIKT NIE PODLACZAL W PRZEDLIFCIE????
  11. Koledzy jak sciagnac pasy tylne z tylnej polki??? Chce zmenic polke ze stopem i nie wiem jak ten uchwyt i pasy z niej sciagnac...
  12. Nie sprawdzi nikt u siebie czy tez ma takie objawy jak ja?????????????
  13. A to nie wina kostki... Bo źle zrozumiałem...Masz źle podłaczone radio ,że nie podtrzymuje ci pamieci...
  14. No właśnie nie zauważyłem tego nigdy wcześniej.. dopiero od paru dni jak po zgaszeniu samochodu nieraz odcinało mi prąd jak nie wyłaczyłem kluczyka na full tylko ten milimetr był nie wyłączony... Po za tym wszystko raczej jest sprawne... przy paleniu itp..
  15. Koledzy jak możecie to sprawdzcie u siebie w audi a4 b5 czy u was też się tak dzieje jak u mnie bo dziś mi jeden mechanik powiedział, że to normalne i tak ma być... Jak jest włączony zapłon to go wyłączam i wystarczy, że ruszć kluczykiem milimetr w stronę jak bym chciał włączyć zapłon i odłącza mi prąd tak jak bym wyciągnął kluczyk całkiem( jak mam włączone radio to gaśnie i lampka podsufitki się zapala)... Ruszę kawałek dalej drugi milimetr i prąd znowu powraca... Cofnę milimetr prąd znika...Dajcie znać jak u was jest bo nie wiem czy szukać nowej kostki stacyjki czy to jest normalne w tych samochodach....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.