Skocz do zawartości
IGNOROWANY

koszta regeneracji głowicy 2.8 30v


franekd4

Rekomendowane odpowiedzi

witam,panowie orientujecie sie jakie sa koszta regeneracji obu glowic 30 zaworowych mowa o planowaniu zmianie usczelniaczy zaworowych frezowaniu gniazd i szlifowaniu zaworow.moze ktos poleci jakis zaklad .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewentualnie mam silnik na części, ale to musiałbym odkręcić głowice i zobaczyć w jakim stanie jest wszystko

a zawory nowe chcesz dać czy swoje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okolica nie gra roli głowice można wyslac kurierem.zawory,prowadnice zostają chyba ze będą do wymiany po ogledzinach glowic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po remoncie głowic, tylko że AAH 12V, za głowicę wyszło ~700zł, planowanie, docieranie gniazd, zrobienie zaworów, wymiana prowadnic bo były krzywe...za dwie głowice wyszło ok 1300-1400, podaję cenę orientacyjną, bo robiłem jeszcze kilka innych rzeczy i inaczej miałem liczoną stawkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

600-800zl za sztukę

Ekstrakcji prowadnic nie unikniesz,

inaczej nie ma sensu regenerowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem głowicę i nie żałuję, całkiem inna kultura pracy, zrobiłem bardzo mało bo ok. 500km, ale ani grama oleju jeszcze nie wziął silnik, a wcześniej to litrami żłopał.

Najlepiej jest rozebrać swój silnik i zobaczyć co w nim piszczy i wtedy wiesz czy lepiej regenerować swój czy kupić inny...u mnie akurat blok, cylindry/tłoki były w bdb stanie to nie było sensu ich ruszać, zrobiłem kompletnie głowice, prowadnice gniazda zaworowe, zawory itd. i jest ok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam na oku glowice po regeneracji po przebiegu 10tys.od remontu czekam tylko jeszcze na powrót sprzedajacego zeby je oglonać.Jutro zabieram sie za rozkrecanie i ogledziny przy okazji sprawdze juz pierscienie -az mi sie nie chce zabierac do roboty :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...